Hematom v 11tt

240
11.5.20 08:21

Hematom v 11tt

Ahoj holky, rada bych se zeptala na vase zkusenosti s hematomem.

Dnes jsem podle UTZ 10+3, vcera vecer jsem silne krvacela. Lekar zjistil hematom v deloze - 4×2cm. Pres tydnem jsem byla kvuli hematomu hospitalizovana, po krvaceni se objevil hematom pod placentou 4×0,5cm. Po vcerejsim krvaceni se tedy zvetsil.

Bohuzel jsem otehotnela prilis brzo po revizi pro ZT - neplanovane po prvni porevizni MS.

Mela jste to nektera podobne? Jak jste dopadly?

Diky za odpovedi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
670
11.5.20 08:43

Měla a dopadlo to dobře, tak držím palce, aby to bylo taky tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
463
11.5.20 09:07

Ahoj také se hlásím :mavam: placenta přes děložní branku a následně vzniklé hematomy. Byl to hrozny strach. Důležité je ale vydržet a i přes to, že někteří říkají, že to nemá vliv tak ležet ležet a ležet. Krvacet jsem začala před 13tt a pak ještě 3× v následujícím měsíci. Ležela jsem a brala ascorutin. Ve 21tt jsem už na screeningu měla placentu v horním segmentu dělohy. Takže už jsem riziko hematomu téměř neměla :) no a teď už za par týdnu rodim. Takže hlavu vzhůru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
643
11.5.20 09:07

Taky jsem měla hematom (zjištěný v 17 týdnu), zůstala jsem doma na neschopence a odpočívala jsem, měla jsem nakázáno co nejvíce ležet a pokud možno nic nedělat. Těhotenství dopadlo dobře :) přeju hodně zdraví tobě i miminku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6544
11.5.20 09:17

Také mám placentu přes vnitřní branku a pod ní hematom, snad už tam teď nebude, zjištěn ve 13 týdnu, zakrvácela jsem, o týden později tam byl pořád ale menší, pak jsem zase špinila. Teď jdu na kontrolu v pátek v 17+3 tak uvidíme co tam uvidíme… držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
11.5.20 10:59

Moc dekuju za reakce, holky. Jsem v nemocnici a lekari se se mnou priłis nebavi, tak hledam info, kde se da. Snad to s prckem zvladneme…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
11.5.20 15:59

Ahoj, mela jsem tez velke krvaceni cca v 10 tt a hematom, postupne se vstrebal (otehotnela jsem mesic po potratu)…v nemocnici mi jen rekli, ze je to bud a nebo. Doporucuji opravdu drzet klidovy rezim v posteli. Dobre to dopadne :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
5.7.20 21:58

Ahoj holky, jsem v 10+5 a včera jsem začala silně krvácet, jela jsem na pohotovost, kde mi zjistili hematom a nepravidelný tvar gest. váčku. Nasadili Utrogestan a Ascorutin a klidový režim. Dnes celý den ok, jen ráno lehce špinění a teď večer bolest břicha a zase čerstvá krev. Moc se bojím. Měly jste to některá taky tak a je šance, aby to ještě dobře dopadlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
212
5.7.20 22:12
@RaEm píše:
Ahoj holky, jsem v 10+5 a včera jsem začala silně krvácet, jela jsem na pohotovost, kde mi zjistili hematom a nepravidelný tvar gest. váčku. Nasadili Utrogestan a Ascorutin a klidový režim. Dnes celý den ok, jen ráno lehce špinění a teď večer bolest břicha a zase čerstvá krev. Moc se bojím. Měly jste to některá taky tak a je šance, aby to ještě dobře dopadlo?

Měla jsem a teď jsem ve 20tt dostala jsem ještě magnesium. Ale hlavní je prostě ležet a hlídat se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
5.7.20 22:15

Ležím a nic nedělám, jen mě to teď zas vyděsilo, že se to znovu rozteklo…
Mám jet zítra opět na pohotovost nebo vydržet do úterý ke svého lékaři?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4655
5.7.20 22:52

Mela jsem to podobne - od 8. do cca 11 tt, krvaceni, spineni, nic a dalsi den znova.., k tomu kojence, takze neslo lezet a byt v klidu. Udrzela se a zitra jedou obe na primestsky tabor ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1009
5.7.20 23:04

Já ve druhém těhotenství proležela skoro celý první trimestr. Krvácení opakovaně opravdu masivní, čerstvá krev, k tomu i bolesti břicha. U mě krvácení trvalo vždy tak dva dny, pak chvíli klid a zase nanovo. Ve třetím těhotenství opět, ale už ne tak intenzivně. Vše dobře dopadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
5.7.20 23:13
@RaEm píše:

Měla jsem to tak v druhém těhotenství, už jsem ani po tom masivním krvácení nevěřila, že by to mohlo dobře dopadnout. Pak jsem až do 16 tt prakticky stále špinila až lehce krvácela. Ležela jsem a nic nedělala, měla jsem také Utrogestan a Ascorutin. No a dopadlo to dobře, narodil se zdravý syn, lehce před termínem, ale v pořádku. Tak držím palce, vím, že je to nervák, ale šance jsou dobré.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
6.7.20 13:43

Díky holky za reakce. Hned se člověk cítí líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.20 19:58

Já krvácela teda fakt hodně. A strašně dlouho.. měla jsem klid na lůžku.. ale jelikož mám ještě menšího syna, tak bohužel.. zvedala jsem ho normálně a musela něco dělat. Dnes začínající 33tt

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat