Interupce?

Anonymní
10.5.20 12:15

Interupce nebo ne?

Ahoj, věřím, že mě tu hned ukamenujete…
Je mi 22 let, mám 2,5 letou holčičku.. A zjistila jsem, že jsem těhotná v 5tt.. S partnerem sme spolu 5 let, ale poslední dobou nám to absolutně nefunguje. Občas mě i uhodí… Přemýšlela jsem, že od něj odejdu, ale zůstala jsem kvůli dceři. No a teď jsem zjistila, že jsem těhotná.. Máme postavený dům, nové auto… Špatně si nežijeme, ale já nemám absolutně žádný peníze, jen rodicak za který musím kupovat jídlo.. Partner drží,, kasu" a mě nedává ani korunu.. Sobě si nic nekupuju, ale když Vám pak zbývá na celý měsíc 1000kc je k pláči.. Zajímá mě jaké pocity jsou po potratu.. To miminko chci..ale věřím, že ještě není správná doba.. Bohužel… mám strašný strach, že to nezvládnu.. Potřebuju svým dětem dát do života jen to nejlepší.. Partner má jasno.. Dítě chce, ale starat se nebude..on je přeci ten kdo vydělává peníze… Auto taky nemám.. Bydlíme na vesnici, kde jezdí autobus jednou za čas.. Pry nepotrebuju… Jasně ono to bude skvělý jet s kočárkem a druhým dítětem za ručičku.. Není to Teda všechno.. Ale partner do života to úplně není.. Je mu 30 a chová se na 20.. Bohužel to, že to je partner k hovnu, jsem zjistila až po narození dcery.
PS: nedávejte mi takovou čočku zato! To že jsem se nechranila, mě teď vytrestalo samo.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3616
10.5.20 12:18

Rajcuje tě sex s chlapem, co tě mlátí?

edit adminem - nevhodný příspěvek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.20 12:19

@MrsNorris děsně moc mě to rajcuje ❤️ je hezké, že se pak najde taková pipka co si míšo vždy rypnout :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.20 12:20
@Anonymní píše:
@MrsNorris děsně moc mě to rajcuje ❤️ je hezké, že se pak najde taková pipka co si musí vždy rypnout :mavam:
  • Citovat
  • Nahlásit
3616
10.5.20 12:24
@Anonymní píše:
je hezké, že se pak najde taková pipka co si míšo vždy rypnout :mavam:

co to? 8o
nazvi mě, jak chceš, ale já aspoň neroztahuju nohy před násilníky a vím, jak vznikají děti a jak tomu předejít… asi tak od základní školy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19856
10.5.20 12:25

A není to už bez rozdílu, jedno nebo dvě? :nevim: zas jsi mladá, s jedním dítětem se odchází lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
10.5.20 12:26

Předně teda třískat od chlapa bych se nenechala.
A možná to bude znít hnusně, ale že bych si dítě nechala by mě asi ve tvé situaci ani nenapadlo. Lepší to zjevně nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33101
10.5.20 12:27
@Anonymní píše:
Je mi 22 let, mám 2,5 letou holčičku.. A zjistila jsem, že jsem těhotná v 5tt.. S partnerem sme spolu 5 let, ale poslední dobou nám to absolutně nefunguje. Občas mě i uhodí… Přemýšlela jsem, že od něj odejdu, ale zůstala jsem kvůli dceři. No a teď jsem zjistila, že jsem těhotná.. Máme postavený dům, nové auto… Špatně si nežijeme, ale já nemám absolutně žádný peníze, jen rodicak za který musím kupovat jídlo.. Partner drží,, kasu" a mě nedává ani korunu.. Sobě si nic nekupuju, ale když Vám pak zbývá na celý měsíc 1000kc je k pláči.. Zajímá mě jaké pocity jsou po potratu.. To miminko chci..ale věřím, že ještě není správná doba.. Bohužel… mám strašný strach, že to nezvládnu.. Potřebuju svým dětem dát do života jen to nejlepší.. Partner má jasno.. Dítě chce, ale starat se nebude..on je přeci ten kdo vydělává peníze… Auto taky nemám.. Bydlíme na vesnici, kde jezdí autobus jednou za čas.. Pry nepotrebuju… Jasně ono to bude skvělý jet s kočárkem a druhým dítětem za ručičku.. Není to Teda všechno.. Ale partner do života to úplně není.. Je mu 30 a chová se na 20.. Bohužel to, že to je partner k hovnu, jsem zjistila až po narození dcery.
PS: nedávejte mi takovou čočku zato! To že jsem se nechranila, mě teď vytrestalo samo.

Tohle si musíš rozhodnout opravdu sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21283

No a jak chceš jít na potrat když na něj teda podle svých slov nemáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8811
@Anonymní píše:
@MrsNorris děsně moc mě to rajcuje ❤️ je hezké, že se pak najde taková pipka co si míšo vždy rypnout :mavam:

Vždyť má @MrsNorris pravdu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7455

Na tvem miste bych sla rozhodne na potrat a udelala vse pro to, abych mohla odejit a postavit se na vlastni nohy. Drzim pesti :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
10.5.20 12:28
@Anonymní píše:
PS: nedávejte mi takovou čočku zato! To že jsem se nechranila, mě teď vytrestalo samo.

S hovadem co me mlati bych nemela ani kocku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8811
10.5.20 12:29
@Jana525 píše:
Na tvem miste bych sla rozhodne na potrat a udelala vse pro to, abych mohla odejit a postavit se na vlastni nohy. Drzim pesti :srdce:

Přesně to samé si myslím :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4708
10.5.20 12:30

Já bych na potrat šla. Ale nerozumim, kde na něj chceš vzít peníze, když nemáš ani korunu. Požádáš partnera?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
10.5.20 12:42

On vydělává peníze..a nedá ti ani korunu :roll: Šla bych na potrat být tebou. Samozřejmě, že on dítě chce, tak si svůj boxovací pytel ještě lépe pojistí!! Pryč od něj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat