Hematom v děloze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.04 13:08
hematom v děloze

Ahoj,

rada bych se nektere z Vas zeptala, jestli nemela obdobne zkusenosti jako ja. Moc jsem se tesila na to az budu tehotna. Kdyz to prislo, byla to parada. Ale zacaly komplikace, asi v 7tt jsem zacala spinit a lezela jsem asi tyden v nemocnici. Pred 14 dni jsme zacala celkem silne krvacet, a tak jsem si myslela, ze je to potrat. V nemocnici mi rekli, ze plod je v poradku a ze se to nekdy stava. Byla jsem opet hospitalizovana pro hrozici potrat. Kdyz me meli propoustet, zjistili ultrazvukem, ze mam maly hematom (cca 2×0,8 cm) v deloze, tedy ze se mi tam nejaka krev srazila,takze me jeste nechali nejaky cas v nemocnici. Ted jsem doma, ale hematom je v deloze stale a ja se strasne bojim, ze se to bude zvetsovat a bude to vadit plodu, i kdyz ted jsem v 11tt a ve vyvoji miminka je vse v poradku.

Mate s tim nektera zkusenosti?

Doufam, ze vse dopadne dobre a budeme se brzy tesit ze zdraveho miminka.

Martik

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
gruzie
Kecalka 112 příspěvků 26.01.04 13:37
hematom v děloze

Ahoj Martíku,

s hematomem mám vlastní zkušenosti. Když jsem byla taky v 7 tt, začala jsem krvácet. Bylo to v noci a hrozně jsem se vylekala. V nemocnici mi řekli, že plod je v pořádku, že tam nic nevidí a nechali si mě tam. Když jsem po 10 dnech měla jít domů (od té doby jsem nekrvácela ), zakrvácela jsem opět v noci a poměrně dost. Zůstala jsem v nemocnici celkově měsíc a na UZV se objevil malý hematom mimo plod. Po propuštění z nemocnice jsem ještě trošku špinila (hnědou krví ), ale pak se vše spravilo. Nyní jsem 17+1 tt a snad to bude už v pořádku.

Neboj se tolik (vím, že se to snadno řekne), ale musíš věřit!!!Určitě to nebude mít následky, užiješ si těhotenství už v pohodě a budeš mít krásné miminko.

Chceš-li si více povídat, navštiv těhulkovský deníček letních miminek.

Míla

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.04 17:05
hematom v děloze

Martíku,

mám kamarádku, která měla stejný problém, byla pouze na rizikovém těhotenství, tzn. doma,a v pořádku donosila zdravou, krásnou dcerku. Měla hrozný strach, ale nepodceňovala rady doktorů,a vidíš, nakonec všecko dobře dopadlo. Holky,Mílo a Marti, uvidíte, bude to dobrý, doktoři umí pomoci. Myslím na vás, zrovna ´před chvílí jsem přišla z poradny,jsem ve 24tt a tak vám chci takhle předat trošku pozitivního!

Naše miminka budou ty nejzdravější a nejhodnější pod sluncem, uvidíte!

pa

Gabi

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.04 19:07
hematom v děloze

Ahoj Martíku, také jsem měla hematom, dokonce 2. Začala jsem krvácet cca v 7 tt. Také mě to hrozně vyděsilo. Doktor mi předepsal hormon Duphaston. Měla jsem být v klidu, zbytečně nikam nechodit. Ve 12 tt krvacení samo přešlo. Vím, že tě to nervuje, ale buď vklidu. Nemůžeš nic jiného dělat. Múj doktor říká, že zdravé těhotenství vydrží všechno a co se má stát se stane. Jen pak nedoporučují v 16 tt amniocentézu. Takže pokud bys na ni pak měla jít, tak to zvaž. Tak se drž a určitě všechno dobře dopadne.

Ahoj Jana + 22 tt

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.04 19:35
hematom v děloze

Ahoj holky, v 6.tt jsem taky trochu krvácela. Asi jako každou nastávající maminu mě to vyděsilo k smrti, ale týden jsem pobyla v nemocnici a taky mi zjistili hematom. Prý bezprostředně plod ohrožen nebyl. Nyní jsem ve 33.tt a naše holčička krásně roste a je v pořádku. Takže můj závěr je, že ona příhoda s hematomem je poměrně častá věc a nijak neohrožuje naše miminka. Takže se těšte ze zdárného vývoje vašeho těhotenství!:-))

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.04 16:32
hematom v děloze

Dekuji vam moc za tyto slova. Jsem rada, ze v tom nejsem sama, ale myslim si jako vy, ze to dopadne dobre. Vcera jsem si o tom popovidala se sousedkou a ta mela hematom taky a ted je v 24tt a je vsechno v poradku.

Jeste jednou diky a zase se Vam ozvu, jak to s nami vypada.

Martik

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.04 19:11
hematom v děloze

Ahoj, holky, taky mám vlastní zkušenost s hematomem. Jsem v 16 t.t. a mám hem. na placentě. Od začátku těhotenství jsem střídavě špinila a krvácela, naposledy ve 13. tt. Plod zatím roste tak jak má, ale stále mám velký tlak v podbřišku, prý jsou to fěložní vazy, ale nevím, nevím......

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.04 16:46
hematom v děloze

Ahojky,

zase jsem chtela prispet troskou do mlyna. Pred tydnem jsem byla na kontrole u gynokologa a hematom se mi zmensil priblizne o pul cm na vsech stranach, byla jsem strasne rada a lekar take. Ted pujdu na kontrolu az za mesic, v 16. tydnu, tak doufam, ze mi hematom uplne zmizi. Obtize zadne prozatim nemam a verim, ze uz bude vsechno dobre.

Mejte se se hezky a at Vam vsem krasne rostou briska!

Martik + mimi 14tt :-)

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.04 14:28
hematom v děloze

Ahoj holky,

me na UZ taky nejdriv nasli hematom, ale doktorka rikala, ze je to normalni, ze se to proste nekdy stava a tehulka musi byt v klidu, necvicit, nezatezovat se apod. Po nejake dobe zjistili, ze to nebyl hematom, ale ztracene dvojce :o No, tak nevim, co je lepsi, tak hlavne neveste hlavy a opatrujte se. Lucie

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.04 19:18
hematom v děloze

Martíku, moc Ti držím palečky, aby Ti další vyšetření dopadla stejně dobře jako toto předchozí :-) Už jsem sem jednou přispěla, jenže jsem se, jak jsem zjistila, zapomněla podepsat (33.tt), tentokrát to napravím. Nyní nám brzy začne 36.tt, no už se nám to blíží :-D

Tak miminkům zdar a hodně štěstí všem!!!

Lenka

Betulinka01
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.10 12:36

Ahoj,já jsem ve 24tt a ve 13 jsem měla také hematom na děloze.Ležela jsem s tím v nemocnici,protože jsem také začala silně krvácet.Po týdnu mě pustily domů a za 14 dní jsem ho tam měla zase.Lékař mi předepsal léky ascorutin,které mi opravdu moc pomohly a od té doby mám klid.Hematom se ztratil a vše je v naprostém pořádku.:)

valdova
Nováček 1 příspěvek 11.11.14 19:23

Nazdarek, ja jsem mela 8 cm hematom v deloze uz od 4 mesice tehotenstvi.Byla jsem hospitalizovana na tyden v nemocnici, zacala jsem velice silne a intenzivne krvacet.Tam mi nasadily leky a po tydnu me pustili domu.Pri ultrazvuku mi porad tvrdili ze je vse vporadku, porodila jsem o mesic drive krasnou holcicku mela 1850 g,43 cm. A po vyjmuti placenty po porodu mi doktor rekl ze tam mam tech hematomu asi 5.Tak nevim potom k cemu jsou ultrazvuky.

Mamstrach
Nováček 5 příspěvků 06.10.15 18:30
Hematom

Ahoj holky..
26.září mě odvezl přítel do nemocnice protože jsem těhotná a začala jsem krvácet.. Nechali si mě tam pro jistotu že mi praskla cevka tak mi dodavali hormony na udržení těhotenství.. V pondělí 28.. mě poslali domů protože jsem nešpinila ani nekrvacela.. Ve středu mě přítel vezl znova s tím stejným.. Pan doktor mi našel hematom velký 5×2cm.. Znova jsem si poležela v nemocnici.. Dostávala js ascorutin a utrogestan.. V pondělí mě zase pustili domů s tím že musím mít klidový režim.. A musím nadále brát ascorutin a utrogestan.. Všechno bylo v pořádku.. Včera jsem byla na kontrole u mého gynekologa říkal mi že hematom tam stále je.. Ve stejné velikosti ale že jsem se dostala do 12 týdne a miminko poroste a hematom se začne vstřebávat.. Jenže večer jsem začala špinit ne když ležím ani když chodím ale jen na záchodě po vykonání potřeby.. Nevím co mám dělat.. Protože v nemocnici mi doktoři řekli že pokud budu špinit a uvidím kousky jakoby tkání tak že se vstřebává hematom.. Nemám ani žádné bolesti.. Mám jít znovu na gynekologii..?? Nebo je to normální..

masima
Kecalka 387 příspěvků 06.10.15 19:27

No mě to normální nepřijde a šla bych na gynekologii. Ale chci tě uklidnit. Měla jsem hematom opakovaně v těhotenství (větší než ty a byl větší než v té době bylo mimino), opakovaně mi praskl, krvácela jsem hodně a všechno dobře dopadlo. Ale na pohotovost jsem běžela pokaždé a bylo mi jedno, co si tam o mě budou myslet.

mayecka
Ukecaná baba ;) 1422 příspěvků 06.10.15 19:30

Pokud je ta krev cerna tak se vyprazdnuje hematom coz je dobre ale pokud je ta krev cerstva cervena tak do nemocnice hned. Ja mela hematom ve 12tydnu, mela jsem tyden v nemocnici +tri mesice klidovy rezim. 15.9.15 se nam narodila holcicka :srdce:
Drzim palecky :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama