kocarek pro batole - jaky?

Anonymni
21.1.04 18:10

Ahoj holky,

prosim o rady a vase zkusenosti.

Pro mimiska jsme poridili uplne obycejny hluboky kocarek a to ze dvou duvodu:

1. byl uvnitr prostornejsi, nez kombinace

2. vedomi, ze za rok poridime jiny, novy (to zas spis kvuli me ;o))

Uteklo to jako voda, z mimiska je 8-mi mesicni divous, ktery uz by rad venku taky neco videl a tak zacina byt akutni vybrat ten dalsi novy kocar. Jenze vubec nevim co? Asi nejaky sportak, ale jaky. Musi mit nanoznik? Jak moc jezdi deti v kocarku az tomu nasemu bude za rok, rok a pul a vic? Ja nemam vubec predstavu, co bude potrebovat. Nebo staci nejaky golfky? Bude jeste ve fusaku?

Jak to planujete vy nebo mate vyzkouseno? Jaky mate vozidla vy?

diky moc

yvetta

8-)
  • Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20
21.1.04 19:54

Ahoj Yveto

příští rok v zimě, už tvoje dítko rozhodně nebude ve fusaku, bude mít kombinézu a případně deku.

Teď je nejvhodnější sporťák typově si musíš vybrat sama, hlavně aby měl 5-ti bodové pásy aby ti prcek nevylézal z kočáru sám.

Nánožník by jsi mít měla. No a některé děti už ve dvouch letech v kočátku moc nenajezdí, to jsou hlavně takový co byly odnošené první měsíce v šátku. Oni mají lépe vyvynuté nožičky a páteř neunavý se tak rychle, ale nevím jestli je to stoprocentně zdravé nosit dítko pořát. Nakonec stejně pořídíš golfky jsou lehké a dítě je v nich jen když je unavené jinak ťapká po svích. To je ta nejmenčí investce od 1.200,–Kč teď na ně byly dělané testy ve státní zkušebně (test pro spotřebitele) tak je dobré si to sehnat dopředu některé golfky rozhodně nejsou vyhovující.

Já jsem to vyřešila tak že mám koplet kožár se vším, ale není to kombinace taky se mi nelíbilo, že jsou úzké a nízké.

Mám jeden podvozek na který se vyměňuje korbička podle toho jak dítě roste. takže mám korbu plnou i sportovní a ještě k tomu autosedačku vše na tentýž podvozek. Je to pohoda, až na to že je to drahé a to že dost. Mám značkový Peg-Pérego a už se těším až s ním vyrazím jsem ve 23tt Nakonec si koupím obyč golfky když to bude potřeba abych nemuse všude tahat těžší spoťák.

Ahoj Lenda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama