Krvácení v půlce cyklu. Jde o ovulační krvácení?

Anonymni
13.1.04 11:28

Ovulacni krvaceni

Ahoj holciny, potrebuju poradit. Pred pul rokem jsem vy:,–(ila antikoncepci a od te doby pokazde presne v pulce cyklu zacnu slabe krvacet. Krvaceni trva tak 3-4 dny. Docetla jsem se, ze by se mohlo jednat o ovulacni krvaceni. :o

Chtela bych se vas zeptat, zda-li s tim mate nejaka take zkusenosti. Rada bych si zasla k doktorovi, ale jsem mimo republiku, takze dost komplikovany.....

Predem vam moc dekuji za rady Veruska

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

950
13.1.04 11:50

Ovulacni krvaceni

mne sa to tiez stavalo,lekarka povedala ze je ovulacne ze v tych dnoch ovulujem ,ak chces ostat tehotna tak su to najlepsie dni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.4.05 17:45

ahojte, som tu nova a akurat hladam info o krvacani v polke cyklu. takze ste ma tym dost ukludnili :-) da sa na toto „krvacanie“ spolahnut ako na urcenie plodnych dni?
sky

• Nahlásit
  • Citovat
441
9.5.05 22:37

Ahoj holky,

taky jsem to mivala, nekdy jenom spineni a jindy s krvi. Vyhoda je , ze vite ,kdy mate ovulaci, akorat me pri tom vzdycky bolelo bricho. Jestli je vam to neprijemne - doporucuji JERAB PTACI od Herba vitalis - kapicky - vice na www.herbavitalis.cz a k tomu bastit zinek - pomaha to a krasne vam to srovna a naladi hormony na nove tehu.

Zdravim Naty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.5.05 00:27

No, já mívám taky krvácení zhruba uprostřed cyklu. Když jsem měla Danu, bylo to pravidlem, pak dítko, tělísko už jsem kvůli toho nechtěla tak HA. Mám ji zhruba rok a něco, už jsem vystřídala několik druhů a stále je to to samé. Cca 14 den začnu špini, někdy se to urovná za 2-4 dny, ale někdy to trvá až do menstruace a ta pak následuje, takže je to dosti nepříjemné. Máte někdo podobné zkušenosti?
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
10.5.05 16:54

Ahoj,
když jsem brala antikoncepci tak poslední rok, taky se mi začalo stávat, že jsem v půlce cyklu začala špinit a někdy to trvalo až do MS. Doktor mi řekl, že je to tím, že ty prášky už jsou asi slabé a dal mi silnější, ale pokračovalo to dál. Přestalo to, až když jsem přestala brát antikoncepci úplně. Ale proč, to nevím…
Marketa182

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.11.13 15:35

Ahoj všem. potřebovala bych radu. Od včera slabě špiním, dnes je to trochu víc. Jsem 12 DC může to být ovulační krvácení? cykly mám nepravidelné a MS dostanu jen po vyvolávačce. Poslední 3 měsíce jsem brala Proveru a to byl cyklus pravidelný a ted už jí brát nebudu. snažíme se o mimi. díky

• Nahlásit
  • Citovat
11.11.13 15:48
@Anonymní píše:
Ahoj všem. potřebovala bych radu. Od včera slabě špiním, dnes je to trochu víc. Jsem 12 DC může to být ovulační krvácení? cykly mám nepravidelné a MS dostanu jen po vyvolávačce. Poslední 3 měsíce jsem brala Proveru a to byl cyklus pravidelný a ted už jí brát nebudu. snažíme se o mimi. díky

Co myslíš termínem „ovulační krvácení“? Při ovulaci se nekrvácí :think:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1653
11.11.13 15:56

Ahojky tak já dvakrát v životě krvácela při ovulaci a krvácení bylo velmi slabé taková růžová krev poprvé jsem krvácela jen ten jeden den, podruhý to trvalo dva dny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
517
11.11.13 16:49

Ovulační kravácení je běžné, mě se to stalo nejednou.
http://www.rodicka.cz/…ni-krvaceni/ Ničeho se neboj, ale určitě se o tom zmiň svému gynekologovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama