Hemeroidy v těhu, krvácení

Anonymní
14.12.19 10:23

Hemeroidy v tehu, krvaceni

Ahoj, tak mi zjistili, ze mam asi 5mm hemeroid, zacla jsem totiz krvacet, ne nejak hodne ale slabsi krev na vlozce mam. Netece proudem. Trpim na silenou zacpu. Desim se dne kdy pujdu zas a vypadne ze me jen bobek. Krev nemam jen po stolici ale stale kdyz se utru, tak tam trosku na papire je. Jine bolesti nemam. Omlouvam se za takove vyrazy ale nevim jak to jinak popsat. Hospitalizaci jsem odmitla, pac to byva bezne aspon co slycham, ale zajimalo by me, zda to nektera tez resila a jak? Co pomohlo? V pondeli jdu k praktickému lekari, ale mam treba koupit nejakej lecive masti nebo cipky? Co vam pomohlo? Prosím anonym, je to citlive tema.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1075
14.12.19 10:38
@Anonymní píše:
Ahoj, tak mi zjistili, ze mam asi 5mm hemeroid, zacla jsem totiz krvacet, ne nejak hodne ale slabsi krev na vlozce mam. Netece proudem. Trpim na silenou zacpu. Desim se dne kdy pujdu zas a vypadne ze me jen bobek. Krev nemam jen po stolici ale stale kdyz se utru, tak tam trosku na papire je. Jine bolesti nemam. Omlouvam se za takove vyrazy ale nevim jak to jinak popsat. Hospitalizaci jsem odmitla, pac to byva bezne aspon co slycham, ale zajimalo by me, zda to nektera tez resila a jak? Co pomohlo? V pondeli jdu k praktickému lekari, ale mam treba koupit nejakej lecive masti nebo cipky? Co vam pomohlo? Prosím anonym, je to citlive tema.

Dobrá je dubová kůra buď zadeček louhovat nebo jí prodávají v masti, na zácpu jsou dobrý glicerynový čípky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.19 10:45

Ahojky, stalo se mi včera. Po velké jsem měla na papíře krev a v záchodě úplně červenou vodu, jenže to bylo jen jednou co se mi to stalo, před tím nic. U dr jsem nebyla, tak mě také zajímá co na to. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.19 10:52
@Anonymní píše:
Ahojky, stalo se mi včera. Po velké jsem měla na papíře krev a v záchodě úplně červenou vodu, jenže to bylo jen jednou co se mi to stalo, před tím nic. U dr jsem nebyla, tak mě také zajímá co na to. :think:

Ja byla na velké dopoledne, a ukazalo se mi to az vecer. Tak nevim. A Dr me chtela hned poslat do nemocbice, ze to pry neni normalni, a ja naopak vsjde ctu, ze v tehu toto bezne je. Take se mi to stalo jednou a poprve, od vcera mam stale slabsi krev.

• Citovat
  • Nahlásit
816
14.12.19 10:56

Mám doma čípky Preparation H, ty se v těhu můžou a z venku používám buď dubovou mast nebo Hemagel. Jinak na zácpu mi celkem pomáhá, že každý den piju sklenici kysaného podmáslí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
816
14.12.19 11:00
@Anonymní píše:
Ja byla na velké dopoledne, a ukazalo se mi to az vecer. Tak nevim. A Dr me chtela hned poslat do nemocbice, ze to pry neni normalni, a ja naopak vsjde ctu, ze v tehu toto bezne je. Take se mi to stalo jednou a poprve, od vcera mam stale slabsi krev.

Je pravda, že já mám krev jen po velký, ale po utření už ne, je zvláštní že krvácíš pořád. Ale třeba ti doktor předepíše Detralex, ten by měl pomoct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.19 11:00
@Anonymní píše:
Ja byla na velké dopoledne, a ukazalo se mi to az vecer. Tak nevim. A Dr me chtela hned poslat do nemocbice, ze to pry neni normalni, a ja naopak vsjde ctu, ze v tehu toto bezne je. Take se mi to stalo jednou a poprve, od vcera mam stale slabsi krev.

Já jsem od té doby právě úplně bez krve, bylo to fakt jednorázové. Koupím si nějaké ty čípky a uvidím.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.19 11:07
@Reny28 píše:
Je pravda, že já mám krev jen po velký, ale po utření už ne, je zvláštní že krvácíš pořád. Ale třeba ti doktor předepíše Detralex, ten by měl pomoct.

Zvlastni to je, jakoby mi tam neco treba prasklo, netusim, uvidim co mi rekne obvodni. Detralex je na zily ne?

• Citovat
  • Nahlásit
816
14.12.19 11:10
@Anonymní píše:
Zvlastni to je, jakoby mi tam neco treba prasklo, netusim, uvidim co mi rekne obvodni. Detralex je na zily ne?

Jj, je na zpevnění žil, v těhu se dává když někdo trpí na krvácení z konečníku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7943
14.12.19 11:45

Dubová kůra, čípky nebo sedací koupele, ale nevím, jak v těhotenství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.12.19 11:45

Já od gynekologa dostala detralex a pak jsem si koupila ještě mast preparation h. A hodně mi pomáhaly procházky. Protože jsem byla týden v nemocnici a nesměla jsem z postele, jen na záchod a po tom týdnu mi vyrasil hemeroid jak blázen, dvě noci jsem se ani nevyspala. Ale mě to krvacelo jen když jsem měla zacpu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4809
14.12.19 11:58

A Forlax na zacpu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.19 12:56

Dekuji vsem. Ja prave nevim, proc mi to slabe krvaci i kdyz na wc nejdu, proste od vcera mam na papire vzdy slabe krev. A bojim se, ze to na me prijde a to se urcite pak spusti. Ted si kazdou chvili chodim utirat krev a myju se. Mam jit za obvodnim ale spis by tohle mela resit gyndr ne? Ja teda nevim. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
816
14.12.19 20:07
@Anonymní píše:
Dekuji vsem. Ja prave nevim, proc mi to slabe krvaci i kdyz na wc nejdu, proste od vcera mam na papire vzdy slabe krev. A bojim se, ze to na me prijde a to se urcite pak spusti. Ted si kazdou chvili chodim utirat krev a myju se. Mam jit za obvodnim ale spis by tohle mela resit gyndr ne? Ja teda nevim. :nevim:

Hele záleží jaký je tvůj praktik. Třeba ten můj se tváří jako, že neví co tam jako těhotná dělám, že by nevěděl co se mnou. Když jsem tam byla na začátku těhu jestli nemám zánět močák, tak mi vysvětlil že s močákem mám chodit na gyndu, že by nevěděl jaký antibiotika mi dát a když jsem tam byla ve 14.týdnu s virózou, tak taky na mě koukal divně a řekl mi jen ať si koupím jitrocelový sirup, což jsem si mohla přečíst na netu sama, od jiný doktorky sem pak dostala antibiotika, protože sem to měla pěkně už rozjetý. Můj praktik je pro těhotný naprosto naprd😆ale třeba máš nějakou šikovnou doktorku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.19 20:43
@Reny28 píše:
Hele záleží jaký je tvůj praktik. Třeba ten můj se tváří jako, že neví co tam jako těhotná dělám, že by nevěděl co se mnou. Když jsem tam byla na začátku těhu jestli nemám zánět močák, tak mi vysvětlil že s močákem mám chodit na gyndu, že by nevěděl jaký antibiotika mi dát a když jsem tam byla ve 14.týdnu s virózou, tak taky na mě koukal divně a řekl mi jen ať si koupím jitrocelový sirup, což jsem si mohla přečíst na netu sama, od jiný doktorky sem pak dostala antibiotika, protože sem to měla pěkně už rozjetý. Můj praktik je pro těhotný naprosto naprd😆ale třeba máš nějakou šikovnou doktorku.

No, tak ja to mam uplne stejne s obvodakem :lol: nedavno jsem mela antibiotika na prudusky a jako poctive na netu cetl, zda je muzu, ale porad at se poradim s moji gyndarkou, ze nevi, ze se nesmi v tehu skoro nic a at se zeptam. Minule jsem zjistila alergii a zase, ja nevim co s vama. Tak jsem si za alergologem dosla pak sama. Ale ve zprave mam, ze mam jit ke svemu obvodakovi v pondeli, a ve stredu mam KO u gyndarky. Tak ja nevim, zda jit k nemu nebo pockat az k ni. :nevim: asi uvidim i dle toho krvaceni.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat