Hipp combiotik

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
22Jitka28
Nováček 9 příspěvků 17.04.19 14:08
Hipp combiotik

Ahoj maminky chtěla bych se zeptat jestli některa z vás měla též něco podobného. Máme 2 měsíčního chlapečka. Kojila jsem ho cca 11 dní po té jsem to vzdala (prsa jsem měla rozbité až do krve malý když se odsal měl toho plnou pusu.) Tak jsem začala odstrikavat ale prsa se vůbec nehojila i odsavacka mi je dal rozbijela. (Snad větší bolest jak samotný porod). Začala jsme dávat umělé mléko Hipp combiotik (na něm nám vyrostl i první syn) a samozřejmě po konzultaci s doktorkou. První 3 dny bylo vše super malý prospival uplne krásně. To mu bylo cca 3 týdny. Pak ale začal prujem a vyrážka. K doktorce jsem šla po dvou dnech. Udělala stery a nasadila UM Nutrilon Allergy digestive care. To bylo vše v pátek. Tak jsme přes víkend dávali ale průjem byl stále. A stolice se změnila na hnědou. V pondělí jsem volala na výsledky a ty byly v pořádku. A bylo mi řečeno že mám jít zpět na Hipp. Na tom jsme ho nechala do středy průjem byl pořád. Pak mi to nedalo a zkusila jsem koupit Bebu all 110. Bohuzel ani ta nám nepomohla. Takže v pátek opět u doktorky na stery a nasazené prozmenu Nutrilon Allergy Care. Ten nám zabral okamžitě po dvou dávkách bylo po průjmu. V pondělí jsem volala dr. že malý je ok a ty druhé stery měl též v poradku ale pak opět to začalo ve středu malý začal po tom NAC ublikavat a pořád jen odrihaval. Opět změna mléka na Hipp. Trnula jsem zda se dostaví průjem ten se ale naštěstí nedostavil. Tak jsme zůstali dal na Hipuu jenze po nek krásně kaka i prdi a krasne si vždy odrihne. Ale pořád a pořád tlačí. Ikdyz je vykakany a vyprdeny. Stoličku ma úplně predpisovou. Tak jsem volala Dr. a že mám přejít zpět na NAC jenze ten mi malý odmítal pít. Tak jsme zkusili Babylove a Sunar komplex no po obou malý ucpaný vždycky nám pomohl zpátky ten hipp po něm se krasne vykakal. Ale má pořád nutkání tlačit. Intoleranci laktózy nemá a alergii na bílkovinu kravského mléka též ne. Mám strach už mu zkoušet jiné mléko protože od těch 3 týdnu nebyl pořádně ani týden na jedne značce. A dnes má 7 týdnu. Je na Hippu ale stále má nutkání tlačit. Nemá někdo z vás podobnou zkušenost. Už si nevím rady. :zed:

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 14944 příspěvků 17.04.19 14:18

Zkušenost nemám, ale ty mlíka točíš šíleně rychle, vždyt si ani nestihne zvyknout :think:

mapu
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 17.04.19 14:21

Syn taky pil Hipp, taky jsme to střídali, nicméně ted Hipp si sedl az tak po 3tydnech, dala bych tomu ještě cas.

22Jitka28
Nováček 9 příspěvků 17.04.19 16:03

Právě jsem to též řešila s doktorkou že se to střídá rychle. Bylo mi řečeno že to nevadí že ty mléka mají všechna podobná složení. Ale já si v hlavě myslela svoje. Ono taky někdy není naskodu dát sám na sebe. :D :D ok dam na vás ženy a nechám tomu čas. Ono to ani jinak nejde udělala jsem si pěknou zásobu hippu. No nekupte to v akci :lol: :lol: :lol: Moc moc děkuji.

mapu
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 17.04.19 16:54

No, urcite změny byly vidět hned, napr. z původního Sunaru na Bebu, to ho ucpalo, ale ten Hipp si fakt sedal dyl…

22Jitka28
Nováček 9 příspěvků 17.04.19 19:45

No my když jsme mu dali to babylove a ten Sunar tak hned po 3 dávkách nám dal najevo že prostě nee. A když jsme mu dali zpět Hipp tak vypil 2 dávky a už pěkně kakal. Jen to tlačení. Ale tak z toho všeho zachvilku vyroste. ;)

Blouby
Povídálka 19 příspěvků 18.04.19 21:19

To neustale tlaceni jsem taky hodne resila, ale nekde jsem tady cetla diskuzi a vyplynulo z ni, ze tlaci snad kazde mimi, ono to prejde ;) u nas to taky preslo, prijde mi, ze to trapilo jenom me, malou ne ;) mlicka nestridej, jestli sedi hipp nech uz hipp ;)

22Jitka28
Nováček 9 příspěvků 18.04.19 22:43

No dneska byl už více uplakany. A docela víc tlačil. A stoličku měl dneska už dost tuhou a teda suchou úplně se mu to drolilo. Dávám mu kapičky espumisan a prdiky žádné nemá. To bych řekla že je v poho jen ta stolička se mu horší. Ale už mu to právě měnit nechci protože fakt nebyl pořádně ani týden na jedné značce. A mám strach ať mu tím nějak nezničím střeva. Na konci května bude mít 3 měsíce. Věřím že se mu ty střívká pak upravi a bude dobře. Ještě jsem tady četla že maminky chválí Bebu Comfort a mlíčko Kendamil. Ale jak říkám zkoušet se mi to už na něm nechce. Už tak mi ho bylo moc líto jak sem mu ty mléka střídala. Prostě počkám po tom 3 měsíci co bude. Ale moc vám děkuji za zkušenosti atd. :)

Váš příspěvek
Reklama