Hlad 2 mesiční miminko

9.3.17 20:36

hlad 2 mesiční miminko

Ahoj maminky mam chlapecka 2 mesice pres den proste po hodine ma hlad meli jsme nutrilon z toho koliky potom hami to jsme zmenily na babylove jestli nebude mit mensi hlad ale pak nam po 3 tydnech z toho zvracel tak mame bebu proti ublinkavani nevim co s nim pres den proste po hodine ho uchlacholim spankem… pije 120 dneska jsme mu dali.150 ale to hodne ublinkaval tak to je špatné uz jsem z toho na nervy nikam nemuzus nim odrjit max na prochazku pred barak… ale v noci spi pekne od 9cca do 5:30 :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9.3.17 20:57

A je to opravdu hlady? Netrápí ho spíš prdíky? Nechce jen nosit? Já teda kojim, tak nevim, ale UM by se asi po hodině moc dávat nemělo, jestli ho spíš z toho nebolí bříško.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16744
9.3.17 21:07

Pokud vypije 120 nebo 150,tak hlad určitě nemá a jestli mu dáváš pít po hodině, tak ho bolí břicho, proto ublinkává, nedábej mu UM dřív jak po 3hodinách, je malinkej, trápí ho koliky, chovej, jezdi s kočárkem. pořid si šátek nebo nosítko, u nás pomohlo zavinování, jak dělali v porodnici, ruce svázat dolu, nohy na volno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.17 21:08

Ne je to hlady je to presne vzdy po hodine chovat ho chovam na chvilku se utisi a pak znova bolesti nema pamatuji si jak se bozatko tvařil po nutrilonu. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.17 21:09

Ne ja ho vždy natahuju na 2,5 3 hod :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2314
9.3.17 21:58

No a na co se teda ptas?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 08:49
@Martina84 píše:
No a na co se teda ptas?

Proč mi řve po hodině hlady co udělat pro to aby vydržel dele..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2314
10.3.17 22:04

Tak pokud jsi presvedcena, ze place hlady, tak mu dej najist. Ja teda kojim a zkusenost z UM nemam, ale podle me hodine od krmeni miminko hlad nit nemuze. Mliko ma jeste v brichu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
18.4.18 18:12

@albana123
Mám úplně stejný problém, ale kojim a kdyz nestaci, prikrmim um, vetsinou na noc at spinka. Ja tedy nevim, kolik vypije z prsu, ale mit ho pres den co hodinu u prsu je na palici.
Uz se to u vas nejak upravuje? Nebo porad dokolecka? U nas je to takhle snad uz mesic a nevim jak to upravit. Tyden uz si pisu kolikrat za den ji a je to 12-14× :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
14.5.18 10:46

@albana123 ahoj mám holčičku 2 měsíce a taky mi pije na víckrát a to máme UM po hodině nebo i půl rve hlady a vím že je to hlady nevypije najednou tu dávku co potřebuje aby byla v klidu takže holt to do ní dám násilím třeba na 5krat ale musí to mít pak hubene a nepribira place a nespí je protivná takže buď budeš muset násilím nebo krmit po hodině. my máme u krmení boje vypije 30 a už nechce zahnala ten největší hlad a protože nam nechutna žádné mlicko tak zbytek do 120 dáváme pochvilkach násilím. jinak by jsme skončili v nemocnici. :zed: :zed: a jo je to na obeseni někdy. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21276
14.5.18 11:07

@Mamaal m
Nemůže brečet z toho, že se jí pere natrávené a čerstvé mléko v žaludku? Nemá být odstup alespoň dvě hodiny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6061
14.5.18 11:15

@Mamaal Já bych taky řekla, že by měl být nějaký odstup. To není jako u kojení. To asi není dobrý, dávat to takhle po částech. A jak víš, že jí žádné nechutná? Jsou jí dva měsíce a to už jsi vyzkoušela všechna mléka? Mezi tou změnou mléka by taky měl být nějaký odstup. Tak jak jí teda krmíš? Vypije těch 30ml a pak třeba po té půl hodině jí zbytek dáváš na víckrát, jak často? To ti pak dá skoro tu dobu, co by měla být bez mléka a zase dostane dalších 30ml? Takže vlastně nestihne to mléko strávit a má další :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
14.5.18 11:47

@Russet ahoj to jsme si taky mysleli a krmila jsem po dvou hodinách ale ona celé dvě hodiny probrecela a když sem nedávala násilím tak probrecela třeba 12 hodin v kuse s tím že prdela kakala curala nebyl jiný problém byla úplně unavená natekle oči od únavy a nemohla zabrat krucelo ji v brisku a tak jsem dala mléko po půl hodině sice násilím ale dala a najednou jsme byly spokojený a usnula jako budulinek jinak mi ve dvouvh měsících máme 4 a půl kg s tím že se narodila a měla 4 240 takže skoro nepribira a s tím jejím jedenim by jsme skončili v nemocnici a já v blázinci :D :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
14.5.18 11:51

No budete se divit ale my jsme vyzkouseli 4 mleka a ani jedno nechce takhle pit a dlto jsem zkousela i doslazovat ale mléko prostě nechce. a ve 2 měsících ji prostě 30 nebo 60 nestačí kruci ji v brichu a hlady má křeče. ne dávám teď násilím třeba 120 a krmim třeba půl hodiny po tom než mi řevem vystrčí flašku pak ji to dám rychle si to veme znova dvakrát cucne a začne plivat a rve a rve a takhle je to celou půl hodinu než něco sní. a to i po 5hodinách spánku nechce ani 30 a to je hodně špatný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21276
14.5.18 11:58
@Mamaal píše:
@Russet ahoj to jsme si taky mysleli a krmila jsem po dvou hodinách ale ona celé dvě hodiny probrecela a když sem nedávala násilím tak probrecela třeba 12 hodin v kuse s tím že prdela kakala curala nebyl jiný problém byla úplně unavená natekle oči od únavy a nemohla zabrat krucelo ji v brisku a tak jsem dala mléko po půl hodině sice násilím ale dala a najednou jsme byly spokojený a usnula jako budulinek jinak mi ve dvouvh měsících máme 4 a půl kg s tím že se narodila a měla 4 240 takže skoro nepribira a s tím jejím jedenim by jsme skončili v nemocnici a já v blázinci :D :zed:

Mimina ale breči i z jiného důvodu než z hladu :nevim: Osobně netuším, jestli synovi kdy kručelo v břiše a to jsou mu skoro 4. Dokrmovala jsem UM a nikdy jsem nedávala dřív, natož abych mu dávala jíst násilím…Pediatr o tom pomalém přibírání ví? Co radí on?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama