Reklama

Tuňák z konzervy pro 15měsíčního, vhodné, nebo nevhodné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tarantul
Povídálka 20 příspěvků 28.02.17 10:35
Strava mimi

Dobry den maminky, mam otazku. Myslite ze muzu pripravit memu 15m synovi tunaka z konzervy? Znacka Franz Josef. Jen v obyc nalevu. Slo by udelat treba jako rizoto s kus kusem. Nebo mimi nemuze tunaka z konzervy. Dekuji za odpoved

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 28.02.17 10:39

Čerstvá ryba je čerstvá ryba, ty konzervy mi přijdou zbytečně slaný i na dospělého. Pro jednou ho to ale určitě nezabije.

unuděná
Kelišová 5365 příspěvků 1 inzerát 28.02.17 10:41
@Tarantul píše:
Dobry den maminky, mam otazku. Myslite ze muzu pripravit memu 15m synovi tunaka z konzervy? Znacka Franz Josef. Jen v obyc nalevu. Slo by udelat treba jako rizoto s kus kusem. Nebo mimi nemuze tunaka z konzervy. Dekuji za odpoved

Rizoto na tento způsob dětem normálně dělám, ten FJ je podle mě celkem kvalitní a chutný. Rýži ale už nesolím a přidávám hodně zeleniny. Dcerka to jedla určo ještě před rokem.

Natálka26
Kelišová 5386 příspěvků 28.02.17 10:46

Proč nekoupis kus čerstvého tuňáka? Asi se nic nestane. Dělám z něj pomazánku, ale ne kupuju FJ ale Rio Mare kvůli delfínům.

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 28.02.17 10:47

@Tarantul V 15 měsících už žádné mimi není. A ano, v tomhle věku už obě děti tuňáka s těstovinami a zeleninou dostávali čas od času k obědu, stejně jako domácí rybičkovou pomazánku na rohlík k večeři, pokud o ní měli zájem.

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 28.02.17 11:10
@Svistice píše:
@Tarantul V 15 měsících už žádné mimi není. A ano, v tomhle věku už obě děti tuňáka s těstovinami a zeleninou dostávali čas od času k obědu, stejně jako domácí rybičkovou pomazánku na rohlík k večeři, pokud o ní měli zájem.

Já taky tak nějak.

Jana206
Nadpozemská drbna 26286 příspěvků 28.02.17 11:21

Nevidím v tom problém.

Ice79
Závislačka 2570 příspěvků 28.02.17 11:22
@unuděná píše:
Rizoto na tento způsob dětem normálně dělám, ten FJ je podle mě celkem kvalitní a chutný. Rýži ale už nesolím a přidávám hodně zeleniny. Dcerka to jedla určo ještě před rokem.

Rio mare zrovna na Franz Josefa vůbec nehrabe. Není vůbec dobré. FJ jsou kusy mada, Rio mare drobky. Už bych nekoupila. :nevim:

Ice79
Závislačka 2570 příspěvků 28.02.17 11:22
@Ice79 píše:
Rio mare zrovna na Franz Josefa vůbec nehrabe. Není vůbec dobré. FJ jsou kusy mada, Rio mare drobky. Už bych nekoupila. :nevim:

Kusy masa. :oops:

unuděná
Kelišová 5365 příspěvků 1 inzerát 28.02.17 11:29

@Ice79 Mě chutná i RM, ale je podle mě předražený. Nejvtipnější jsou ty jejich „saláty“. 90,– za misku těstovin s hráškem a dvou lžic tuňákové drtě :mrgreen:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9614 příspěvků 28.02.17 12:54

Ja dělám z čerstvého. V nouzi bych dala konzervu s klidem. Ale pravidelně mi to prijde zbytecne, dnes uz se daji koupit hezké čerstvé ryby

Tichošlápek
Echt Kelišová 9614 příspěvků 28.02.17 12:54

@unuděná ja je miluju :oops: ty saláty. Jako nechápu, protože mas recht s tím složením, ale mne to proste hrozne chutná :mrgreen:

unuděná
Kelišová 5365 příspěvků 1 inzerát 28.02.17 12:59
@Tichošlápek píše:
@unuděná ja je miluju :oops: ty saláty. Jako nechápu, protože mas recht s tím složením, ale mne to proste hrozne chutná :mrgreen:

No mě taky, ale za plnou cenu nikdy ;) Ale občas mívají 1+1 zdarma, tak to si semtam koupím.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama