Špaldová mouka celozrnná hladká - pro malé dítě
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
špaldová mouka celozrnná hladká - pro malé dítě
Dobrý den maminky, chtěla bych pro svou dcerku a její první zoubky upéct sušenky.
Vím že celozrnné věci jsou nevhodné, kvůli zrníčkům a tak.
Ale mohu použít celozrnnou hladkou špaldovou mouku? Děkuji za názor a zkušenosti. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
Ahojky,
obecně je teorie taková, že cca do 3 let by děti neměly dostávat celozrnné výrobky proto, že to, co je pro zdravého dospělého prospěšné - že ty „šlupičky“ jakoby čistí střeva, to je pro dítě s jeho nedovyvinutým trávicím systémem zbytečná zátěž (stejně jako třeba pro lidi s autoimunitním onemocněním střev)…ale já (byť dost velká hrotička
) jsem tak od roka sem tam něco celozrnného dávala a tak od 18-ti měsíců tu jedem špaldovou mouku napůl se špaldovou celozrnnou, žitnou celozrnnou, pohankovou apod. a už to neřeším…ale každopáně to překvapivě není tak jako u zdravých dospělých, že by ta celozrnnost byla pro děti jen přínosná
. První sušenky bych asi udělala ze špaldové, ale necelozrnné…se sirupem(medem místo cukru ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Řekla bych to jinak, ale @Freya10 má vpodstatě pravdu… ono u dospělýho a staršího je to fajn, ale malý dítě to může rychle „pročistit“, že ani nestihne vstřebat živiny… jinak já na začátek smíchala třeba rýžovou kaši s rozmačkaným banánem a trochu zapekla…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit