Okurka v příkrmu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1432 příspěvků 27.02.17 09:54
Okurka v prikrmu

Dobrý den, mám dotaz ohledne okurky. V tabulce jsme vycetla, ze ho muze 8m mimi.Jen me zarazi jak mu ji podat ze syrove ho prece muze bolet brisko ne? A varot ji???TO teda jsme nikdy nejedla nevim :nevim:

Příspěvek upraven 27.02.17 v 12:58

Reakce:

alenka84
Neúnavná pisatelka 19041 příspěvků 27.02.17 09:56

@evíček 84 Proč by ho mělo bolet po syrové bříško?

Svistice
Neúnavná pisatelka 17409 příspěvků 20 inzerátů 27.02.17 09:59

@evíček 84 V osmi měsících je to tak akorát na ožužlání a dítě z toho vyžere tak maximálně ten měkký vnitřek se semínky. Takže ve finále sní nula nula prd, z toho ho břicho opravdu bolet nebude.

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 27.02.17 10:00

Ukroj kus okurky bez slupky a dej mu ji do ruky. Jen buď poblíž kdyby uhryzl velkej kus aby mu nezaskočilo.

Modesta
Ukecaná baba ;) 1893 příspěvků 27.02.17 10:22

Já jsem ji synkovi strouhala, pro jistotu - k obědu dostával třeba brambory (tam mě nevadilo, že je to na větší kousky, je měkká) maso a okurku a baštil až se mu boule za ušima dělaly.
Kolik má zubů? Teď v 8. měsíci by už měl být schopen si kousat. Jen bacha na to dušení. Synek se takhle dusil dvakrát jablkem a není to žádná sranda.

Jana206
Nadpozemská drbna 26494 příspěvků 27.02.17 10:44

Oloupaná nakrájená okurka byla jedna z první syrové zeleniny, kterou mé děti pozřely. Všechny ji milovaly a dodnes milují. Jinak je okurka „prázdná“ zelenina, s minimálním počtem vitamínů a hodnotných látek, obsahuje velké množství vody.

Pokud má někdo dítě, které nezvládne kousky, tak existuje taková síťka na syrové ovoce a zeleninu, vypadá to jak dudlík, ale místo toho síťka, do toho se kus zeleniny vloží a dítě to „cedí“ mezi drobnými otvory.
Měla jsem takové první dítě, v osmi měsících by se dusilo i pečivem, natož syrovou zeleninou. Cokoliv syrového nastrouhaného není pro takové dítě taky nic moc, může to někde uvíznout.

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 27.02.17 10:49

Syn v 6m dostal na navsteve kolecko i se slupkou a dlouho se tim zamestnal, jak se snazil vyjist ten vnitrek, ani se moc neupatlal. Nekdy mu dam vetsi kus (6-8m) a s tim mam obdobne zkusenosti jako holky vise. Nastesti se uz drobecek naucil plivat, kdyz si ukousne moc, ale stejne to chce byt furt ve strehu. Prijde mi, ze je to jedno z jidel, ktere si fakt uziva.

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1432 příspěvků 27.02.17 10:54

@Modesta vylizaji2 zuby ;)

Modesta
Ukecaná baba ;) 1893 příspěvků 27.02.17 10:57

@evíček 84
to lezou první dva zuby a nebo jsou už některé venku?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >