Reklama

Kolik tekutiny vypije 8 měsíční mimčo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lola0308
Povídálka 45 příspěvků 02.03.17 08:47
kolik tekutiny vypije 8m mimčo

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat kolik vám vypije vaše mimčo? Mám 8m dceru a kromě UM nepije nic :/ Ráno vstává ve 4h to jí dám UM pak kolem 8h máme ovocnou přesnídavku a v 11h oběd (masozeleninový) a pak už do večera jen UM ale mezitím do ní prostě skoro nic nedostanu :/ Zkoušela jsem různé druhy čajů, kojeneckou vodu, různé štávičky a prostě nic..vyzkoušela jsem i spoustu hrnků…

Reklama

Reakce:

Nikitkaii
Kecalka 263 příspěvků 02.03.17 09:40

Ahoj ja jsem na tom stejne! maly ma 9 mesicu a nechce nic pit. vystridala jsem nekolik lahvicek a nic.bud mu davam aspon neco po lzickach a nebo mu dam lahvicku do pusy a nastrikam mu tam tu vodu sama! vetsinou to spolkne.ale i tak toho neni moc. :(

marka123
Zasloužilá kecalka 514 příspěvků 02.03.17 10:14

Ahoj, taky to mame stejne, zkousela jsem davat vodu i po lzickach, nebo z hrnecku, vic vybryndala nez se napila a az ted v roce nekdy za cely den vypije 50-100 ml vody nebo caje, ze svojeho hrnicku mam ktery ma uz od 5. Mesice:D a to taky ne kazdy den, vicemene je tedy stale taky jen na um, doktorka mi rikala ze mam stale nabizet, ale pokud nema zacpu, coz by byl priznak toho ze ma malo tekutin tak ze je to v pohode, ze ji to staci, ani toho um nevypije buhvi kolik totiz, jednu davku ma 120 ml a to az ted posledni mesic, predtim hen 90ml, ale casteji, za 24 hodin se dostane na nejakych 600-700 ml., taky toho moc nesni, takze v klidu, jen to tem nasim detem bude trvat dele, um do 18ti pit nebudou:D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama