Kolik tekutiny vypije 8 měsíční mimčo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lola0308
Povídálka 45 příspěvků 02.03.17 08:47
kolik tekutiny vypije 8m mimčo

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat kolik vám vypije vaše mimčo? Mám 8m dceru a kromě UM nepije nic :/ Ráno vstává ve 4h to jí dám UM pak kolem 8h máme ovocnou přesnídavku a v 11h oběd (masozeleninový) a pak už do večera jen UM ale mezitím do ní prostě skoro nic nedostanu :/ Zkoušela jsem různé druhy čajů, kojeneckou vodu, různé štávičky a prostě nic..vyzkoušela jsem i spoustu hrnků…

Reakce:
Nikitkaii
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 02.03.17 09:40

Ahoj ja jsem na tom stejne! maly ma 9 mesicu a nechce nic pit. vystridala jsem nekolik lahvicek a nic.bud mu davam aspon neco po lzickach a nebo mu dam lahvicku do pusy a nastrikam mu tam tu vodu sama! vetsinou to spolkne.ale i tak toho neni moc. :(

marka123
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 02.03.17 10:14

Ahoj, taky to mame stejne, zkousela jsem davat vodu i po lzickach, nebo z hrnecku, vic vybryndala nez se napila a az ted v roce nekdy za cely den vypije 50-100 ml vody nebo caje, ze svojeho hrnicku mam ktery ma uz od 5. Mesice:D a to taky ne kazdy den, vicemene je tedy stale taky jen na um, doktorka mi rikala ze mam stale nabizet, ale pokud nema zacpu, coz by byl priznak toho ze ma malo tekutin tak ze je to v pohode, ze ji to staci, ani toho um nevypije buhvi kolik totiz, jednu davku ma 120 ml a to az ted posledni mesic, predtim hen 90ml, ale casteji, za 24 hodin se dostane na nejakych 600-700 ml., taky toho moc nesni, takze v klidu, jen to tem nasim detem bude trvat dele, um do 18ti pit nebudou:D

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Martin Hofmann z Mostu!: Chanov už není divočina, komparz je tam snadnější

Kdyby dal na svoji matku, je z něj lékař a možná dokonce dobrý, protože má... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >