Kolik tekutiny vypije 8 měsíční mimčo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lola0308
Povídálka 45 příspěvků 02.03.17 08:47
kolik tekutiny vypije 8m mimčo

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat kolik vám vypije vaše mimčo? Mám 8m dceru a kromě UM nepije nic :/ Ráno vstává ve 4h to jí dám UM pak kolem 8h máme ovocnou přesnídavku a v 11h oběd (masozeleninový) a pak už do večera jen UM ale mezitím do ní prostě skoro nic nedostanu :/ Zkoušela jsem různé druhy čajů, kojeneckou vodu, různé štávičky a prostě nic..vyzkoušela jsem i spoustu hrnků…

Reakce:

Uživatel je onlineNikitkaii
Kecalka 355 příspěvků 02.03.17 09:40

Ahoj ja jsem na tom stejne! maly ma 9 mesicu a nechce nic pit. vystridala jsem nekolik lahvicek a nic.bud mu davam aspon neco po lzickach a nebo mu dam lahvicku do pusy a nastrikam mu tam tu vodu sama! vetsinou to spolkne.ale i tak toho neni moc. :(

marka123
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 02.03.17 10:14

Ahoj, taky to mame stejne, zkousela jsem davat vodu i po lzickach, nebo z hrnecku, vic vybryndala nez se napila a az ted v roce nekdy za cely den vypije 50-100 ml vody nebo caje, ze svojeho hrnicku mam ktery ma uz od 5. Mesice:D a to taky ne kazdy den, vicemene je tedy stale taky jen na um, doktorka mi rikala ze mam stale nabizet, ale pokud nema zacpu, coz by byl priznak toho ze ma malo tekutin tak ze je to v pohode, ze ji to staci, ani toho um nevypije buhvi kolik totiz, jednu davku ma 120 ml a to az ted posledni mesic, predtim hen 90ml, ale casteji, za 24 hodin se dostane na nejakych 600-700 ml., taky toho moc nesni, takze v klidu, jen to tem nasim detem bude trvat dele, um do 18ti pit nebudou:D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >