Hlad v noci u 18m dítěte?

Anonymní
4.9.20 03:26

Hlad v noci u 18m dítěte?

Zdravím…už půl roku nekojim a dcera se mi teď téměř v 18m začala budit kolem 3-4h ráno. Sní nějaké piškoty, napije se a usne. Je možné, aby najednou měla hlad? Do teď spala celou noc..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
696
4.9.20 05:03

Proč ne, možné to je. Zkusila bych možná zařadit svačinku těsně před spaním, jestli by to nepomohlo, ideálně něco sytějšího než třeba ty piškoty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2652
4.9.20 07:03

Já bych jíst rozhodně nedávala. Jenom napít. Děti jsme naučili, že měli lahvičku v posteli/u postele, napili se sami a zase usnuli. Ale byl to chvíli boj, než se to naučili. Ono je uklidní i to „podudlání z lahve“. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
4.9.20 07:53

@Bebeluska8
Ji těsně před spaním

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
4.9.20 07:53

@Levandule121
Má dudlík…
Nechci ho nechat křičet. Podle mě zbytečné..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
4.9.20 07:54

Nabízím i jiné věci než piškoty… Bez úspěchu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9100
4.9.20 08:14

Jíst v noci bych nedávala a už vůbec ne sladké piškoty. Už kvůli zubům a sacharidy v noci, kdy má spát, taky nejsou to nejlepší. V roce a půl už musí dítě být schopné vydržet přes noc bez jídla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
704
4.9.20 08:31

Hele dej svacu tesne pred spanim, ale pak ji vycistit zuby, jinak skoncite timhle stylem s hromadou kazu.
Idealni treba sladkej jogurt, kde ma i nejaky bilkviny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
4.9.20 10:21

Moje dcera měla ve stejném věku taky touto dobou cca okolo třetí hodiny hlad. Toto období trvalo asi měsíc. Vždycky jsem s ní vstala, dala jsem jí najíst, napít a většinou tak za půl až maximálně třičtvrtě hodiny jsme šly zase spát. Je možné, že je Tvoje dcera v nějaké růstové fázi a holt to její tělo potřebuje více jídla. Možná bych jí zkusila buď dát něco k jídlu těsně před spaním a nebo prostě v noci vstávala, aby se najedla. Určitě to není napořád. Řídila bych se tím, že když bych já sama v noci měla hlad, tak si půjdu raději dát něco malého k jídlu, než abych si dělala větším množstvím pití že žaludku rybník. A to, že dítě musí v noci vydržet bez jídla a pití, mi prijde jako super blábol. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13397
4.9.20 10:38

A co dáváš k večeři a jak dlouho před spaním?
U nás byla vždycky hustá zeleninová polevka a těsně před spaním kojení, pak mléko ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
696
4.9.20 13:04
@martinato píše:
@Bebeluska8
Ji těsně před spaním

A co má většinou k večeři? Třeba i jiné složení večeře by pomohlo. Ale jak psal někdo výše, možná je to období a prostě to přejde… mě taky batole občas překvapilo, že se najednou po 3 měsících, co spal celou noc, vzbudil a žahnul flašku mlíka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
5.9.20 00:31

@Levandule121 úžasný........ :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
5.9.20 00:33

@Aduš8 moje dítě 3 r. Má taky v noci hlad :D a jo jdeme jíst oba