Reklama

Hledá se účetní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JouLe
Stálice 97 příspěvků 02.03.17 15:58
Hledá se účetní

Ahoj ženy,
sháním účetní, která mi zpracuje daňové přiznání. Nejlépe z Prahy. Prosím doporučte. Klidně pište i do zpráv. Děkuji :palec: :pankac:

Příspěvek upraven 02.03.17 v 18:40

Reklama

Reakce:

materinka
Ukecaná baba ;) 1866 příspěvků 02.03.17 17:05

@JouLe Podnikáš nebo máš jen příjmy ze zaměstnání. Pokud máš příjmy i z podnikání, vedeš účetnictví nebo evidenci?

JouLe
Stálice 97 příspěvků 02.03.17 18:45

@materinka nooo takhle, mám přibližně půl roku eshop, a mám cca 600 vydaných a cca 50 přijatých faktur. Doposud jsem žádnou evidenci ani účetnictví nevedla a mám pouze uložené faktury. Proto hledám účetní, která mi ty faktury zpracuje a udělá daňové přiznání. 8o

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama