Hledá se účetní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JouLe
Stálice 97 příspěvků 02.03.17 15:58
Hledá se účetní

Ahoj ženy,
sháním účetní, která mi zpracuje daňové přiznání. Nejlépe z Prahy. Prosím doporučte. Klidně pište i do zpráv. Děkuji :palec: :pankac:

Příspěvek upraven 02.03.17 v 18:40

Reakce:

materinka
Ukecaná baba ;) 1866 příspěvků 02.03.17 17:05

@JouLe Podnikáš nebo máš jen příjmy ze zaměstnání. Pokud máš příjmy i z podnikání, vedeš účetnictví nebo evidenci?

JouLe
Stálice 97 příspěvků 02.03.17 18:45

@materinka nooo takhle, mám přibližně půl roku eshop, a mám cca 600 vydaných a cca 50 přijatých faktur. Doposud jsem žádnou evidenci ani účetnictví nevedla a mám pouze uložené faktury. Proto hledám účetní, která mi ty faktury zpracuje a udělá daňové přiznání. 8o

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >