Hledá se účetní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JouLe
Stálice 97 příspěvků 02.03.17 15:58
Hledá se účetní

Ahoj ženy,
sháním účetní, která mi zpracuje daňové přiznání. Nejlépe z Prahy. Prosím doporučte. Klidně pište i do zpráv. Děkuji :palec: :pankac:

Příspěvek upraven 02.03.17 v 18:40

Reakce:
materinka
Ukecaná baba ;) 1867 příspěvků 02.03.17 17:05

@JouLe Podnikáš nebo máš jen příjmy ze zaměstnání. Pokud máš příjmy i z podnikání, vedeš účetnictví nebo evidenci?

JouLe
Stálice 97 příspěvků 02.03.17 18:45

@materinka nooo takhle, mám přibližně půl roku eshop, a mám cca 600 vydaných a cca 50 přijatých faktur. Doposud jsem žádnou evidenci ani účetnictví nevedla a mám pouze uložené faktury. Proto hledám účetní, která mi ty faktury zpracuje a udělá daňové přiznání. 8o

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >