Reklama

Hledám kamarádku,maminku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sabina23
Povídálka 17 příspěvků 01.01.18 20:58
Hledám kamarádku,maminku

Přeji pěkný večer, chtěla bych zde zkusit najít nějakou spřízněnou duši. Hledám kamarádku-maminku s dítětem nebo dětmi. Mě je 25 let a mám roční dceru. Chtěla bych najít někoho s kým bych si psala, kdo by rád jezdil na výlety, navštěvovaly bysme se, může být i společná dovolená. To vše společně s dětmi. Prostě někoho na dlouhodobější kamarádství, nás i dětí. Je tu někdo takový? Já s dcerkou ráda podnikám různé výlety, chodíme na procházky, do mateřského centra, chceme zkusit plavaní. Malá je smíšek, je hodně zvědavá, prostě zlatíčko. Taky se snažím trochu o kontaktní výchovu, tak by to pro tebe neměl být problém ☺ Díky, třeba se někdo najde.

Reklama

Reakce:

BohunkaP
Extra třída :D 14934 příspěvků 01.01.18 21:06

Přeji hodně štěstí při hledání - jen upozorním, zapomněla jsi zmínit, odkud jsi. :kytka:

Ketris
Echt Kelišová 9341 příspěvků 01.01.18 21:07

Odkud jsi? :kytka:

Lucie.vod
Stálice 67 příspěvků 01.01.18 21:07

Hezky den,
Sice nejsem jeste maminka. Ale kamaradka mi schazi. S pritelem se snazime a doufam, ze brzy budu.

zudina
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 01.01.18 21:16

Ona existuje I nekontaktni vychova?

sabina23
Povídálka 17 příspěvků 01.01.18 21:26

Jsme ze Vsetína

sabina23
Povídálka 17 příspěvků 01.01.18 21:30

@Lucie.vod Jasně, nevadí. Přeju ať to brzo vyjde. Klidně mi napiš do zpráv ☺

jestericka34
Kecalka 337 příspěvků 01.01.18 21:39

Ja tady hledala asi 3× ale je to marný. Tak přeji hodně štěstí at najdeš. Málo která ženská si dokáže vážit přátelství o to hůř se hledá. :kytka:

sabina23
Povídálka 17 příspěvků 01.01.18 21:59

Díky, třeba se tady někdo objeví. chtěla jsem to zkusit.moc ráda bych někoho takového našla.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >