Hledám kamarádku,maminku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sabina23
Povídálka 17 příspěvků 01.01.18 20:58
Hledám kamarádku,maminku

Přeji pěkný večer, chtěla bych zde zkusit najít nějakou spřízněnou duši. Hledám kamarádku-maminku s dítětem nebo dětmi. Mě je 25 let a mám roční dceru. Chtěla bych najít někoho s kým bych si psala, kdo by rád jezdil na výlety, navštěvovaly bysme se, může být i společná dovolená. To vše společně s dětmi. Prostě někoho na dlouhodobější kamarádství, nás i dětí. Je tu někdo takový? Já s dcerkou ráda podnikám různé výlety, chodíme na procházky, do mateřského centra, chceme zkusit plavaní. Malá je smíšek, je hodně zvědavá, prostě zlatíčko. Taky se snažím trochu o kontaktní výchovu, tak by to pro tebe neměl být problém ☺ Díky, třeba se někdo najde.

Reklama

Reakce:

BohunkaP
Extra třída :D 14816 příspěvků 01.01.18 21:06

Přeji hodně štěstí při hledání - jen upozorním, zapomněla jsi zmínit, odkud jsi. :kytka:

Ketris
Echt Kelišová 9245 příspěvků 01.01.18 21:07

Odkud jsi? :kytka:

Lucie.vod
Stálice 67 příspěvků 01.01.18 21:07

Hezky den,
Sice nejsem jeste maminka. Ale kamaradka mi schazi. S pritelem se snazime a doufam, ze brzy budu.

zudina
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 01.01.18 21:16

Ona existuje I nekontaktni vychova?

sabina23
Povídálka 17 příspěvků 01.01.18 21:26

Jsme ze Vsetína

sabina23
Povídálka 17 příspěvků 01.01.18 21:30

@Lucie.vod Jasně, nevadí. Přeju ať to brzo vyjde. Klidně mi napiš do zpráv ☺

jestericka34
Kecalka 335 příspěvků 01.01.18 21:39

Ja tady hledala asi 3× ale je to marný. Tak přeji hodně štěstí at najdeš. Málo která ženská si dokáže vážit přátelství o to hůř se hledá. :kytka:

sabina23
Povídálka 17 příspěvků 01.01.18 21:59

Díky, třeba se tady někdo objeví. chtěla jsem to zkusit.moc ráda bych někoho takového našla.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Detaily ústeckého masakru: Aleše a Marii vrah hodiny bil, pak znásilnil jejich dcery

U ústeckého krajského soudu dnes pokračovalo řízení s komplicem vraha z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama