Hledám kamarádku,maminku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sabina23
Povídálka 19 příspěvků 01.01.18 20:58
Hledám kamarádku,maminku

Přeji pěkný večer, chtěla bych zde zkusit najít nějakou spřízněnou duši. Hledám kamarádku-maminku s dítětem nebo dětmi. Mě je 25 let a mám roční dceru. Chtěla bych najít někoho s kým bych si psala, kdo by rád jezdil na výlety, navštěvovaly bysme se, může být i společná dovolená. To vše společně s dětmi. Prostě někoho na dlouhodobější kamarádství, nás i dětí. Je tu někdo takový? Já s dcerkou ráda podnikám různé výlety, chodíme na procházky, do mateřského centra, chceme zkusit plavaní. Malá je smíšek, je hodně zvědavá, prostě zlatíčko. Taky se snažím trochu o kontaktní výchovu, tak by to pro tebe neměl být problém ☺ Díky, třeba se někdo najde.

Reakce:

BohunkaP
Extra třída :D 14966 příspěvků 01.01.18 21:06

Přeji hodně štěstí při hledání - jen upozorním, zapomněla jsi zmínit, odkud jsi. :kytka:

Ketris
Echt Kelišová 9553 příspěvků 01.01.18 21:07

Odkud jsi? :kytka:

Lucie.vod
Stálice 67 příspěvků 01.01.18 21:07

Hezky den,
Sice nejsem jeste maminka. Ale kamaradka mi schazi. S pritelem se snazime a doufam, ze brzy budu.

zudina
Ukecaná baba ;) 2223 příspěvků 01.01.18 21:16

Ona existuje I nekontaktni vychova?

sabina23
Povídálka 19 příspěvků 01.01.18 21:26

Jsme ze Vsetína

sabina23
Povídálka 19 příspěvků 01.01.18 21:30

@Lucie.vod Jasně, nevadí. Přeju ať to brzo vyjde. Klidně mi napiš do zpráv ☺

jestericka34
Kecalka 337 příspěvků 01.01.18 21:39

Ja tady hledala asi 3× ale je to marný. Tak přeji hodně štěstí at najdeš. Málo která ženská si dokáže vážit přátelství o to hůř se hledá. :kytka:

sabina23
Povídálka 19 příspěvků 01.01.18 21:59

Díky, třeba se tady někdo objeví. chtěla jsem to zkusit.moc ráda bych někoho takového našla.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >