Reklama

Jaký byl Ježíšek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Šarlina
Stálice 78 příspěvků 26.12.17 14:39
Jaký byl ježíšek?

AHoj holky jaké byly letošní vánoce? Napadlo mě si sem napsat co kdo dostal, a jakou měl z čeho radost. Nějaký vtipný dárek nebo originální třeba, mohla by to byt docela sranda tak sem s tím :)

Reklama

Reakce:

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 26.12.17 15:00

@Šarlina
A proc chces vedet, co dostali ostatni? Se tady budem trumfovat ne? Hec, ja mam drazsi darek jak ty :pankac:
Ach ne, muj byl vetsi :think:
Divné. Vanoce nejsou k mnozstvi, způsobu daru,… Vanoce jsou o tom, ze se lide maji radi a mysli na sebe. Co jsem dostala k vanocum, jsem povidala kamaradkam, kdyz mi bylo asi 8 az 12 let.

Lenka76
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 26.12.17 15:03

A uz jsou tady minimalne dalsi 2 diskuze na stejne tema.

ka2ka
Extra třída :D 12775 příspěvků 1 inzerát 26.12.17 15:19

Krásný a hodný

lucenka
Vesmírná mluvilka 32076 příspěvků 26.12.17 16:12

Netradiční a skvělý

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 26.12.17 16:26

Bohatý :)

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 26.12.17 18:23
@berďana píše:
@Šarlina
A proc chces vedet, co dostali ostatni? Se tady budem trumfovat ne? Hec, ja mam drazsi darek jak ty :pankac:
Ach ne, muj byl vetsi :think:
Divné. Vanoce nejsou k mnozstvi, způsobu daru,… Vanoce jsou o tom, ze se lide maji radi a mysli na sebe. Co jsem dostala k vanocum, jsem povidala kamaradkam, kdyz mi bylo asi 8 az 12 let.

Autorka psala originální nebo vtipný. Nic o ceně nebo velikosti. Tady je vidět, na co první pomyslíš právě ty :lol:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 26.12.17 19:38

@Šarlina lístek na akci, která je za 14 dní.. a to jsem doma už v červnu smutnila, že je vyprodáno :mrgreen: :lol: nejlepší byl letos ale malej, úplně super reakce…

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 26.12.17 19:46

@Čičorečka
Tak tobe je asi tech 8- 10 let co :jazyk:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 26.12.17 19:49

@berďana odhadla jsi to dokonale!

Anna766
Hvězda diskuse 69037 příspěvků 26.12.17 20:06

Já ho zase neviděla :lol:

Šarlina
Stálice 78 příspěvků 27.12.17 13:41

:D :D Aha…
Nešlo mi o žádné trumfování, ale tak to je jedno. Tak se omlouvám že jsem se tady na něco zeptala…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >