Jaký byl Ježíšek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Šarlina
Stálice 78 příspěvků 26.12.17 14:39
Jaký byl ježíšek?

AHoj holky jaké byly letošní vánoce? Napadlo mě si sem napsat co kdo dostal, a jakou měl z čeho radost. Nějaký vtipný dárek nebo originální třeba, mohla by to byt docela sranda tak sem s tím :)

Reklama

Reakce:

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 26.12.17 15:00

@Šarlina
A proc chces vedet, co dostali ostatni? Se tady budem trumfovat ne? Hec, ja mam drazsi darek jak ty :pankac:
Ach ne, muj byl vetsi :think:
Divné. Vanoce nejsou k mnozstvi, způsobu daru,… Vanoce jsou o tom, ze se lide maji radi a mysli na sebe. Co jsem dostala k vanocum, jsem povidala kamaradkam, kdyz mi bylo asi 8 az 12 let.

Lenka76
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 26.12.17 15:03

A uz jsou tady minimalne dalsi 2 diskuze na stejne tema.

ka2ka
Extra třída :D 12494 příspěvků 1 inzerát 26.12.17 15:19

Krásný a hodný

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 31224 příspěvků 26.12.17 16:12

Netradiční a skvělý

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 26.12.17 16:26

Bohatý :)

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 26.12.17 18:23
@berďana píše:
@Šarlina
A proc chces vedet, co dostali ostatni? Se tady budem trumfovat ne? Hec, ja mam drazsi darek jak ty :pankac:
Ach ne, muj byl vetsi :think:
Divné. Vanoce nejsou k mnozstvi, způsobu daru,… Vanoce jsou o tom, ze se lide maji radi a mysli na sebe. Co jsem dostala k vanocum, jsem povidala kamaradkam, kdyz mi bylo asi 8 az 12 let.

Autorka psala originální nebo vtipný. Nic o ceně nebo velikosti. Tady je vidět, na co první pomyslíš právě ty :lol:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 26.12.17 19:38

@Šarlina lístek na akci, která je za 14 dní.. a to jsem doma už v červnu smutnila, že je vyprodáno :mrgreen: :lol: nejlepší byl letos ale malej, úplně super reakce…

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 26.12.17 19:46

@Čičorečka
Tak tobe je asi tech 8- 10 let co :jazyk:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 26.12.17 19:49

@berďana odhadla jsi to dokonale!

Anna766
Hvězda diskuse 66568 příspěvků 26.12.17 20:06

Já ho zase neviděla :lol:

Šarlina
Stálice 78 příspěvků 27.12.17 13:41

:D :D Aha…
Nešlo mi o žádné trumfování, ale tak to je jedno. Tak se omlouvám že jsem se tady na něco zeptala…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama