Hledám kamarády

Anonymní
24.3.21 22:41

hledám kamarády

Dobrý den jsem tu s otázkou která se sem asi moc nehodí :oops:, ale tahle stránka se mi osvědčila vždycky když jsem se na něco zeptala :*. Hledám aplikaci či stránku přes kterou se můžu seznámit s novýma lidma. Teď přes karanténu se už doma začínám nudit a nevím co mám dělat. Tak mě napadlo si najít kamarády online! :mrgreen: Myslela jsem si že najít aplikaci přes kterou se seznámím bude jednoduché jako facka a teď jsem prolezla internet a nemůžu nic najít. Má otázka zní, pokud někdo zná nějakou slušnou aplikaci nebo stránku na které si můžu najít kamarády, tak budu ráda za rady.!Je mi 14! Vkládám anonymně. Kdyby se náhodou našel někdo komu by se to nelíbilo tak ať prosím radši nepíše. Nemám zájem číst hnusné komentáře. :)

S pozdravem -A

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16
25.3.21 12:10
@Anonymní píše:
Dobrý den jsem tu s otázkou která se sem asi moc nehodí :oops:, ale tahle stránka se mi osvědčila vždycky když jsem se na něco zeptala :*. Hledám aplikaci či stránku přes kterou se můžu seznámit s novýma lidma. Teď přes karanténu se už doma začínám nudit a nevím co mám dělat. Tak mě napadlo si najít kamarády online! :mrgreen: Myslela jsem si že najít aplikaci přes kterou se seznámím bude jednoduché jako facka a teď jsem prolezla internet a nemůžu nic najít. Má otázka zní, pokud někdo zná nějakou slušnou aplikaci nebo stránku na které si můžu najít kamarády, tak budu ráda za rady.!Je mi 14! Vkládám anonymně. Kdyby se náhodou našel někdo komu by se to nelíbilo tak ať prosím radši nepíše. Nemám zájem číst hnusné komentáře. :)S pozdravem -A

No, záleží od kud jsi, většinou na instagramu bývají „seznamky“, ale to jsou většinou ty větší města. Pokud jsi z vesnice tak to půjde asi horko těžko…pokud si ale myslela kamarády vyloženě přes internet, jakože na psaní a volání, tak to je různé. Já mám dost kamarádů přes internet, přes tu „seznamku“, ale jde to i z her atd…chce to prostě hledat :nevim: ale co si budem, taky by se mi hodila nějaká stránka na kamarády :D taky mi je 14, tak by jsme se mohly bavit spolu, ale tady se mi nechcou dávat jména na soc. sítích apod…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9699
27.3.21 18:21

A co spolužáci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.3.21 18:20

A odkud jsi?

• Citovat