Reklama

Hledám PC experta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sparkling
Kecalka 142 příspěvků 24.02.17 09:31
Hledám PC experta

Prosím, pomozte. Hledám někoho, kdo je opravdový machr na počítače, žádného podvodníka. Nevíte o někom? Děkuji.

Reklama

Reakce:

LindaPraha
Extra třída :D 12720 příspěvků 24.02.17 09:58

A v čem ten machr má vynikat? :) HW, SW? Už je to tak specializované, že musíš být konkrétnější. Když potřebuješ truhláře, nehledáš fachmana přes řemeslo

MBrno
Kecalka 340 příspěvků 24.02.17 10:22

O nekom urcite vim, ale jak pise @LindaPraha, co konkretne potrebujes? Opravit zelezo, ziskat data, neco naprogramovat, neco nainstalovat,…

zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 24.02.17 12:16

@sparkling
Jako jsem tu už psala tento týden. Je to jako napsat, že hledáš nejlepšího doktora. Jenže dobrý chirurg není nejlepší gynekolog a naopak. :nevim:

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 24.02.17 12:29

Potrebujes nekomu hacknout facenook nebo co? :mrgreen:

LindaPraha
Extra třída :D 12720 příspěvků 24.02.17 13:31

@pikola mozna emimino :)

sparkling
Kecalka 142 příspěvků 24.02.17 22:01

Ále, nechci nikoho hacknout… Potřebuju jen promazat jistou facebookovou konverzaci. Na netu všude čtu, že to nelze - ale vím, že to jde, poněvadž nedávno jsem jednu takovou měla možnost číst. Jenže nevím, jak na to… Neporadíte?

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 25.02.17 09:22

Jako smazat celou nebo jen nejake kousky? Na to nepotrebujes nekoho kdo rozumi PC, staci kdo umi s facebookem.

sparkling
Kecalka 142 příspěvků 25.02.17 11:12

Vyřešeno, hotovo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama