Reklama

Brno - přídavky na bydlení - kdo již má?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

toooja
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 22.02.17 16:19
Brno,pridavky na bydleni-kdo jiz ma?

Dobry den.
CHci se zeptata na to, kdy Vam chodi pridavek na bydleni v Brne? A zda je to pravda, ze v unoru mel urad probme s pc a proto posilali pridavky pozdeji?
Zajima me to proto, ze chci zjistit, jak to je. Tusim, ze najemnice mi lze. NAjem, ktery do 5 musi hradit, neni do dnes. Ozrala vcera mi do telefonu sproste vynadala, ale ze do patku najem budu mit.
Uz nevim, co myslet. Jestli opravdu za nic nemuze, a proste penize jeste nedosly, a neb sproste lze a z tech penez se ozrala, ochlasta.
A jeste. jestli nebudete vedet, zda mohu ja resit to sosbne s urady, ne prese najemnici. A pokud prestane platit, zda mohu oznamit toto na urad, ktery ji penize dava.
Diki za prispevky.

Reklama

Reakce:

debra.morgan
Závislačka 3267 příspěvků 22.02.17 16:24

K tématu nic nemám. jen jsem chtela napsat, že tvůj psaný projev se od minule značně zlepšil :-) pochvala :potlesk: :mavam:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 22.02.17 16:25

To můžeš oznámit hned třeba zítra. Stačí si zjistit jméno referentky, ke které chodí, případně navštívit pobočku úřadu, kterou navštěvuje tvá nájemnice. Myslím, že se tam budou divit, jak to, že ty peníze nemáš a oni je normálně vyplácejí. Dle mě falšuje podpis někde na fiktivním papíře, že ti prachy předává.
Zajdi hned zítra ráno. Uvidíš, na čem jsi.

toooja
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 22.02.17 16:29
@debra.morgan píše:
K tématu nic nemám. jen jsem chtela napsat, že tvůj psaný projev se od minule značně zlepšil :-) pochvala :potlesk: :mavam:

Nejspis muj projev hodne zavisly na me nalade :think: a mire nastvanosti. :) Diki :hug:

Příspěvek upraven 22.02.17 v 16:38

toooja
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 22.02.17 16:37
@hudečice píše:
To můžeš oznámit hned třeba zítra. Stačí si zjistit jméno referentky, ke které chodí, případně navštívit pobočku úřadu, kterou navštěvuje tvá nájemnice. Myslím, že se tam budou divit, jak to, že ty peníze nemáš a oni je normálně vyplácejí. Dle mě falšuje podpis někde na fiktivním papíře, že ti prachy předává.
Zajdi hned zítra ráno. Uvidíš, na čem jsi.

To je zvlastni, ale nikdy jsem nic nepodepisovala. :think: Ale na socialku chtela vse:od najemni smlouvy, po potvrzeni ode me, ze jsem uhradila nedoplatek na elektrine 11/2014 z kauce. Pochopitelne, aby ji to proplatili. Mozna i proplatili, ale kauci ja stale nemam.Jen same sliby. Trpelivost a me obcanske chapani uz dosli. Vidim, ze vstricnost a dobrota nevde k nicemu kladnemu.Mam jen problemy! A ted jeste i prestala platit. Vrcholem je ale to sproste jednani. Zadny nechce slyset,„chcipni, ty Pi…“
Akorat nevim, ke komu a kam chodi.Vim,ze nekam na Polni, kde dostava cast penez, nebo nejaky duchod. Nevim. A cast penez ji jde ze socialky. V Brne se nevyznam, kde, jaka socialka je. Nikdy jsem na podobne urady nechodila.Ale podle jmena najemnice nejspis bych mohla dopatrat.
Zarazilo me, ze ja mela podepisovat predani penez? Posila mi na ucet.
Uz kdysi jsem chtela, aby nahlasila a urad posilal hned mne. Odmitla.
TAkove vychytavky a lzi, manipulace-nevyznam se v tom, tapu a je mi z toho :poblion:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 22.02.17 16:44
@toooja píše:
To je zvlastni, ale nikdy jsem nic nepodepisovala. :think: Ale na socialku chtela vse:od najemni smlouvy, po potvrzeni ode me, ze jsem uhradila nedoplatek na elektrine 11/2014 z kauce. Pochopitelne, aby ji to proplatili. Mozna i proplatili, ale kauci ja stale nemam.Jen same sliby. Trpelivost a me obcanske chapani uz dosli. Vidim, ze vstricnost a dobrota nevde k nicemu kladnemu.Mam jen problemy! A ted jeste i prestala platit. Vrcholem je ale to sproste jednani. Zadny nechce slyset,„chcipni, ty Pi…“
Akorat nevim, ke komu a kam chodi.Vim,ze nekam na Polni, kde dostava cast penez, nebo nejaky duchod. Nevim. A cast penez ji jde ze socialky. V Brne se nevyznam, kde, jaka socialka je. Nikdy jsem na podobne urady nechodila.Ale podle jmena najemnice nejspis bych mohla dopatrat.
Zarazilo me, ze ja mela podepisovat predani penez? Posila mi na ucet.
Uz kdysi jsem chtela, aby nahlasila a urad posilal hned mne. Odmitla.

TAkove vychytavky a lzi, manipulace-nevyznam se v tom, tapu a je mi z toho :poblion:

Ona musí ukázat, že opravdu za minulý měsíc uhradila za nájem. A to prokáže pouze tak, že předloží výpis ze svého účtu, že ti ty prachy poslala anebo to může udělat tak, že na A4 napíše: dne toho a toho převzala za nájem tolik a tolik. 2 podpisy k tomu - tvůj zfalšovaný a ten její… a sociálka nic nezjistí, dokud ty jako majitelka nepříjdeš na úřad a neprokážeš, že jsi nic nedostala. Navíc si na sociálce kopírují pokaždé to předání peněz - čili se můžeš podívat, jak se někdo podepisuje za tebe.

toooja
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 22.02.17 19:02

Vim, ze nosi tam z banky papir, ze ulozila na muj ucet.Ona ucet nema svuj. Pakazde dava na pokladnu. Jeste ode me chtela nahradu 80 kc za kazdy mesic, ktery ona na pokladnu penize dala. :nevim: Neni to muj problem. Staci mit ucet s vedenim zdarma, nebo za symbolickou cenu, ted zaridit takovy ucet neni, myslim,problem.Ja mam vedeni uctu zdarma, treba.
Zvdyt po ni nechci pokazde uhradu nafty, protoze ja jsem dojela za ni dalku!
Nu nevim, zda ji tyhle problemy se socialkou se vyplati. :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama