Reklama

Můžu si dat par panáků po tetování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikulik98
Povídálka 12 příspěvků 22.02.17 11:28
Mužů si dat par panaku po tetování ??

V pátek jdu na tetování a v sobotu máme oslavu. Otázkou je mužů 24 hodin od provedení tetování pít alkohol a tak?? :nevim:

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 22.02.17 11:30

@Nikulik98 můžeš, max Ti to víc poteče.. ale 24 h po už je hodně, nebála bych se.. otázka, co znamená to a tak :lol:

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1070 příspěvků 22.02.17 11:35

Nemá se před tetováním, po můžeš.

Zita Aussig
Stálice 51 příspěvků 22.02.17 11:38

Já pila alkohol cca týden po novém tetování, rozproudí víc krev, mně tetování zrudlo a protože se už hojilo, tak víc svědilo, ale nic jiného ;)

masinka9
Závislačka 4735 příspěvků 22.02.17 12:02

@Nikulik98 radši až pár dní po. Kámoš šel na 3.kérku, dal si po a pak tam měl šílenou modřinu a prej to bolelo mnohem víc.

suricatta
Kecalka 283 příspěvků 22.02.17 12:27

Neměla bys, může se to tetování „rozpliznout“ kvůli více naředěné krvi nebo čemu.. Kamarádce se to stalo a tatér by tě na to měl upozornit ;)

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 22.02.17 12:41

Co máš za motiv? :lol:
Jinak já bych si dala jen na chuť, neopít se.

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 22.02.17 12:50
@suricatta píše:
Neměla bys, může se to tetování „rozpliznout“ kvůli více naředěné krvi nebo čemu.. Kamarádce se to stalo a tatér by tě na to měl upozornit ;)

ale to se stává před, nikoliv po ;) po se pít může.. 24 h po už je dávno to „nejhorší“ zahojeno..

Remus2
Nováček 2 příspěvky 15.12.17 11:47
@martina.se píše:
ale to se stává před, nikoliv po ;) po se pít může.. 24 h po už je dávno to „nejhorší“ zahojeno..

No já myslím, že je to úplně jedno, jestli se to rozplizne, stejně si ty tetovačky už nikdo neprohlíží a nositelka si snad pamatuje, co si tam dala sama vytetovat :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama