Můžu si dat par panáků po tetování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikulik98
Povídálka 12 příspěvků 22.02.17 11:28
Mužů si dat par panaku po tetování ??

V pátek jdu na tetování a v sobotu máme oslavu. Otázkou je mužů 24 hodin od provedení tetování pít alkohol a tak?? :nevim:

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 22.02.17 11:30

@Nikulik98 můžeš, max Ti to víc poteče.. ale 24 h po už je hodně, nebála bych se.. otázka, co znamená to a tak :lol:

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1411 příspěvků 3 inzeráty 22.02.17 11:35

Nemá se před tetováním, po můžeš.

Zita Aussig
Stálice 53 příspěvků 2 inzeráty 22.02.17 11:38

Já pila alkohol cca týden po novém tetování, rozproudí víc krev, mně tetování zrudlo a protože se už hojilo, tak víc svědilo, ale nic jiného ;)

masinka9
Kelišová 5063 příspěvků 22.02.17 12:02

@Nikulik98 radši až pár dní po. Kámoš šel na 3.kérku, dal si po a pak tam měl šílenou modřinu a prej to bolelo mnohem víc.

suricatta
Kecalka 283 příspěvků 22.02.17 12:27

Neměla bys, může se to tetování „rozpliznout“ kvůli více naředěné krvi nebo čemu.. Kamarádce se to stalo a tatér by tě na to měl upozornit ;)

Borůvka1990
Kelišová 5432 příspěvků 22.02.17 12:41

Co máš za motiv? :lol:
Jinak já bych si dala jen na chuť, neopít se.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 22.02.17 12:50
@suricatta píše:
Neměla bys, může se to tetování „rozpliznout“ kvůli více naředěné krvi nebo čemu.. Kamarádce se to stalo a tatér by tě na to měl upozornit ;)

ale to se stává před, nikoliv po ;) po se pít může.. 24 h po už je dávno to „nejhorší“ zahojeno..

Remus2
Nováček 2 příspěvky 15.12.17 11:47
@martina.se píše:
ale to se stává před, nikoliv po ;) po se pít může.. 24 h po už je dávno to „nejhorší“ zahojeno..

No já myslím, že je to úplně jedno, jestli se to rozplizne, stejně si ty tetovačky už nikdo neprohlíží a nositelka si snad pamatuje, co si tam dala sama vytetovat :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč Tereze H. pákistánský kriminál může ve finále jen prospět

Pašeračka Tereza Hlůšková (22) od soudu v Pákistánu odešla s trestem odnětí... číst dále >

Česká pošta pod palbou další ostré kritiky: Co Čechům vadí nejvíce?

Česká pošta je už delší dobu terčem hněvu české populace. Na sociální síti... číst dále >