Hledám reklamu..poradíte?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7668
25.6.22 22:27

hledám reklamu

Na youtube jsem viděla reklamu asi vloni, byla vánoční myslím… pamatují si závěr letmo…tatínek se vrátil asi z mise, z války…nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
TRG
3223
26.6.22 00:29
@Anonymní píše:
Na youtube jsem viděla reklamu asi vloni, byla vánoční myslím… pamatují si závěr letmo…tatínek se vrátil asi z mise, z války…nevím

Moc málo informací… V jakém jazyce, na jaký produkt, proč tě zaujala, jestli byla vtipná nebo dojemná, jestli návrat z války byl pointa nebo jeden z obrazů…

https://www.google.com/search?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2900
26.6.22 06:42
@Veru1987 píše:

Zkus zadat nejdojemnejsi reklamy roku… Myslim, ze to bylo na coliu, jak ten tata pres vsechny utrapy nakonec tu svou holcicku na Vanoce prekvapi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6922
26.6.22 07:35
@Yorkmut píše:
Zkus zadat nejdojemnejsi reklamy roku… Myslim, ze to bylo na coliu, jak ten tata pres vsechny utrapy nakonec tu svou holcicku na Vanoce prekvapi.

To myslis tu varovnou na koronu? Silene, jak ten mlady chlap kasle, veze ho sanitka, rizdyvhavaji a pak jen zaber jak je prikryty bilou plachtou a dokrorka breci na chodbe..Tak strasne smutny spot jsem snad v zivote nevidela, bylo me uplne mdlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2900
26.6.22 08:21
@lilith1 píše:
To myslis tu varovnou na koronu? Silene, jak ten mlady chlap kasle, veze ho sanitka, rizdyvhavaji a pak jen zaber jak je prikryty bilou plachtou a dokrorka breci na chodbe..Tak strasne smutny spot jsem snad v zivote nevidela, bylo me uplne mdlo.

Ne. Vanocni nejdojemnejsi reklamy. Holcicka pise Santovi, ze chce tatu na Vanoce. A on jede z nejaky ropny plosiny ci ceho. Vsechno se po ceste kazi, ale nakonec to stihne a je na Vanoce doma. Podle me to byla cocacola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat