Hlen s krví v 22 týdnu těhotenství

166
15.9.11 18:29

hlen s krví

Prosím o radu.Jsem ve 22tt.Od začátku těhu mám opakované problémy s kvasinkama.Naposled jsem měla Dalacin krém a pak na doléčení ještě Klion.Ale těsně před dobráním klionu jsem začala mít takový vodový výtok.Jsem se lekla,aby to nebyla plodovka,tak jsem juchala na pohotovost(bylo to asi 10 dní po amniocenteze).Plodovka to nebyla.Udělali stěr a vzali krev.Krev prý měla nějaké hodnoty trochu zvýšené,ale to po amniu být může.Postupně se z vodičky stal bílý hlen.Dnes(po 14 dnech ) mi můj doktor řekl,že ve stěru se něco našlo a dal mi zase Klion.Přitom od úterka se občas objeví v hlenu trochu krve a mám takové citlivé břicho a občas i tuhne.Bojím bojím,aby to zas nebyla infekce placenty.Na to jsem minule potratila.Proto chci znát vaše názory.Svému doktorovi věřím čím dál míň.A je mi i divné,že mi zas dal klion,když mě ty problémy vpodstatě začaly při léčbě klionem.Navíc malý syn má virózu a mě taky bolí v krku a mám rýmu.Může ta krev být i od toho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15.9.11 18:45

jed do porodnice.Každá krev těhotenství by se měla vyšetřit a těžko ti tady někdo řekne že je vše o.k

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9000
15.9.11 19:03

Souhlas s Kamčou - jeď se nechat radši zkontrolovat. Uvidí tě tak i jiný lékař a ty budeš klidnější. Držím palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46867
15.9.11 22:11

Taky bych jela do nemocnice a popr. vymenila lekare. A urcite bych v nemocnici zminila predchozi zanet placenty. Drzim pesti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.9.11 18:54

přesně, jak píše kamča, jeď do porodnice (respektive na gynekologickoporodnickou ambulanci) a řekni co ti je…
jsi těhule, tak tě nevyhodí, i kdyby tratary padaly…
já sem padla před dvěma týdny s bolavýma zádama, taky sem se rozhodovala kam s tím mám jet, obvoďák, gyndař, chýra nebo kam, nakonec sem jela do porodky a bez jediného slova (myslím tím kritiky) si mě rovnou vyšetřili a na pár dní položili na rizikové oddělení :wink: nakonec to bylo od ledvin…

na doktora bych si asi dala pořádnýho bacha, při těhle komplikacích a navíc při už jednou prodělané infekci s následkem potratu by tě podle mě měl do nemocnice poslat sám :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
166
23.9.11 11:36

Tak jsem si týden poležela ve špitále.Tři dny kapačky a pak už jen ascorutin,magnezium a antibiotika.Dneska mě konečně pustiliPrý už je všechno OK. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama