Hlen ve stolici a nadýmání

Anonymní
4.9.20 08:12

Hlen ve stolici a nadýmání

Ahoj, je mi 18 let a poslední týden mám problémy se zažíváním. Pořád jsem nafoukla, mám nadymani a měla jsem normální stolici. Dnes jsem byla na záchodě a měla jsem průjem. Když jsem šla opakovaně, nic jsem vytlacit nemohla, ale vytlačila jsem jakýsi hlen zlutohnede barvy. Je to podle vás normální? Jde o virózu nebo dietní chybu? Stalo se vám taky někdy? Nějaké rady?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6426
4.9.20 08:52

Na nafouknutí zkus sabsimplex. To funguje skvěle. Hlen taky nevadí. To se střeva čistí. Po nějaké viróze… Pokud by problémy ale trvaly déle než týden, radši bych zašla k doktorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14339
4.9.20 09:06

Proč se ptáš na internetu, místo toho aby si zdvihla telefon a zavolala své ošetřující lékařce/lékaři.

Může to být viroza, může to být bakteriální zánět, můžou to být jakékoliv jiné zdravotní komplikace.

Přes internet diagnozu nedotaneš a pokud to trvá delší dobu a zhoršuje se to, tak to je nemoc, ne dietní chyba.

Střeva se nečistí hledem a ani průjmem - střeva s enormálně čistí běžnou funkcí. Nic jako detox neexistuje, pokdu se nebavíme o adiktologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
4.9.20 16:02

Pokud je clovek po viroze nebo dietni chybe, streva se znovu mohou osidlovat normalni florou nekolik dni i tydnu. Neprehanela bych to ted s korenenyma jidly, zadne palive veci a vynechat kafe. Probiotika rano a vecer a dala bych tomu tyden (hlavne se vyvarovat stresu, ted je na drazdivy tracnik idealni). Pokud se to nezlepsi, tak k dr na vyter, pripadne sono bricha, zakladni laboratoř a po te pak premyslet nad nesnasenlivosti urcite potraviny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama