Hlídač v Lidlu

13
27.1.20 18:44

Hlídač v Lidlu

Asi měsíc je u nás v Lidlu nový hlídač. Nějaký mladší a asi značně retardovaný. Chapu sice, ze tohle muze dělat jen úplný trotl, ale nějaká sebereflexe ne? Furt na me cumi. To jsem nikdy nezazila a je mi to neskutečné neprijemne. Chodí pořad mezi regály a jak tam přijdu ja, furt na me zíra, otáčí se a ja nevim co ještě. Ještě jednou se to stane a asi mu pekne vynadam nebo nevim. Co má co zrovna na MĚ zirat? At si radsi hledí mistnich socek. Pro upřesnění, ze fakt nejsem někdo, kdo chodí a vypada ze jde krást, jsem docela výrazná, chodim vždy ve značkovem, drahé kabelky, skvele upravena, tak proč na me cumi? Si mysli ze si do toho Vuittona něco narvu? Nebo cumi proto, ze to je úchyl? Takhle nevybirave sledování fakt ne. Už tam i nerada chodim, doufám, ze brzy vyleti. Jinak vždy jdu jen pro par věci, tak nákup mám v ruce, nebo dávám do sacku. To dělám spoustu let. Ty kravsky velke tahaci kosiky po zemi používat nehodlam, když neumí mít kosiky do ruky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9796
27.1.20 18:47

Tak nechod do obchodu pro socky, kdyz nejsi socka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

@Anonymní píše:
Asi měsíc je u nás v Lidlu nový hlídač. Nějaký mladší a asi značně retardovaný. Chapu sice, ze tohle muze dělat jen úplný trotl, ale nějaká sebereflexe ne? Furt na me cumi. To jsem nikdy nezazila a je mi to neskutečné neprijemne. Chodí pořad mezi regály a jak tam přijdu ja, furt na me zíra, otáčí se a ja nevim co ještě. Ještě jednou se to stane a asi mu pekne vynadam nebo nevim. Co má co zrovna na MĚ zirat? At si radsi hledí mistnich socek. Pro upřesnění, ze fakt nejsem někdo, kdo chodí a vypada ze jde krást, jsem docela výrazná, chodim vždy ve značkovem, drahé kabelky, skvele upravena, tak proč na me cumi? Si mysli ze si do toho Vuittona něco narvu? Nebo cumi proto, ze to je úchyl? Takhle nevybirave sledování fakt ne. Už tam i nerada chodim, doufám, ze brzy vyleti. Jinak vždy jdu jen pro par věci, tak nákup mám v ruce, nebo dávám do sacku. To dělám spoustu let. Ty kravsky velke tahaci kosiky po zemi používat nehodlam, když neumí mít kosiky do ruky.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14279
27.1.20 18:48

Aby ti toho Vuittona nevykoukal 8) se nediv když nepoužíváš košík, mě jednou ochranka v lidlu vynadala, že nemám košík, když sem šla s kočárkem pro 2 věci :roll: nebo se mu líbíš a nemůže z tebe spustit oči :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
27.1.20 18:52
@Kriss Tina píše:
Aby ti toho Vuittona nevykoukal 8) se nediv když nepoužíváš košík, mě jednou ochranka v lidlu vynadala, že nemám košík, když sem šla s kočárkem pro 2 věci :roll: nebo se mu líbíš a nemůže z tebe spustit oči :pankac:

Kosik nepouziva spousta lidi, kdyz jde pro par veci. Ten tahaci hnus co zavedli je silenost, to pouzivat nebudu. A nikdo me nikde nesleduje. Jen tenhle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21758
27.1.20 18:54

No nejspíš takové zjevení už dlouho neviděl :mrgreen: Bud se chovej jako normální člověk, nebo změn krám, nebo nakupuj přes internet dovážkou…
Btw. když nejsi ta socka, není přece problém snídat po kavárnách a obědvat v restauracích! Nechutné nákupy odpadají, vyřešeno :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
27.1.20 18:59
@pe-terka píše:
No nejspíš takové zjevení už dlouho neviděl :mrgreen: Bud se chovej jako normální člověk, nebo změn krám, nebo nakupuj přes internet dovážkou…
Btw. když nejsi ta socka, není přece problém snídat po kavárnách a obědvat v restauracích! Nechutné nákupy odpadají, vyřešeno :pankac:

Tomu verim. U nas dovazka bohuzel se nevede. A nechapu co to tu zase jedete? Napsala jsem jen popis, aby tu nekdo nepsal, ze jsem „podezrela“ :lol: a at si hledi od pohledu socek, co jdou krast, ne mě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3669
27.1.20 19:02
@Anonymní píše:
Asi měsíc je u nás v Lidlu nový hlídač. Nějaký mladší a asi značně retardovaný. Chapu sice, ze tohle muze dělat jen úplný trotl, ale nějaká sebereflexe ne? Furt na me cumi. To jsem nikdy nezazila a je mi to neskutečné neprijemne. Chodí pořad mezi regály a jak tam přijdu ja, furt na me zíra, otáčí se a ja nevim co ještě. Ještě jednou se to stane a asi mu pekne vynadam nebo nevim. Co má co zrovna na MĚ zirat? At si radsi hledí mistnich socek. Pro upřesnění, ze fakt nejsem někdo, kdo chodí a vypada ze jde krást, jsem docela výrazná, chodim vždy ve značkovem, drahé kabelky, skvele upravena, tak proč na me cumi? Si mysli ze si do toho Vuittona něco narvu? Nebo cumi proto, ze to je úchyl? Takhle nevybirave sledování fakt ne. Už tam i nerada chodim, doufám, ze brzy vyleti. Jinak vždy jdu jen pro par věci, tak nákup mám v ruce, nebo dávám do sacku. To dělám spoustu let. Ty kravsky velke tahaci kosiky po zemi používat nehodlam, když neumí mít kosiky do ruky.

Me v zivote chtela zjevne okrast jen jedna osoba, v noci v dalkovem busu se mi hrabala v batohu, mela jsem tam jen jidlo, tak jsem byla v klidu a zirala s udivem na ni. Nikdy bych to do ni nerekla. Kdyz jsem se posadila a ptala se, co dela, rekla spi a vratila se na svoji sedacku, kde delala, ze spi. A byla to luxusni mlada pekna blondyna znackove ohakla s drahym mobilem. Tak treba ma hlidac podobnou zkusenost, uz jsem slysela, ze tyhle typy kradou nejvic…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
27.1.20 19:24
@Martina D. píše:
Me v zivote chtela zjevne okrast jen jedna osoba, v noci v dalkovem busu se mi hrabala v batohu, mela jsem tam jen jidlo, tak jsem byla v klidu a zirala s udivem na ni. Nikdy bych to do ni nerekla. Kdyz jsem se posadila a ptala se, co dela, rekla spi a vratila se na svoji sedacku, kde delala, ze spi. A byla to luxusni mlada pekna blondyna znackove ohakla s drahym mobilem. Tak treba ma hlidac podobnou zkusenost, uz jsem slysela, ze tyhle typy kradou nejvic…

Lol co to je za popis jako, drahy mobil má dnes každý.
Nejvíc kradou socky bez peněz, které i tak vypadají, to je obecně znamy fakt, takovym je jedno ze je chytnou, nemaji o co prijit.

Příspěvek upraven 27.01.20 v 19:29

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7090
27.1.20 19:24
@Anonymní píše:
Asi měsíc je u nás v Lidlu nový hlídač. Nějaký mladší a asi značně retardovaný. Chapu sice, ze tohle muze dělat jen úplný trotl, ale nějaká sebereflexe ne? Furt na me cumi. To jsem nikdy nezazila a je mi to neskutečné neprijemne. Chodí pořad mezi regály a jak tam přijdu ja, furt na me zíra, otáčí se a ja nevim co ještě. Ještě jednou se to stane a asi mu pekne vynadam nebo nevim. Co má co zrovna na MĚ zirat? At si radsi hledí mistnich socek. Pro upřesnění, ze fakt nejsem někdo, kdo chodí a vypada ze jde krást, jsem docela výrazná, chodim vždy ve značkovem, drahé kabelky, skvele upravena, tak proč na me cumi?Si mysli ze si do toho Vuittona něco narvu? Nebo cumi proto, ze to je úchyl? Takhle nevybirave sledování fakt ne. Už tam i nerada chodim, doufám, ze brzy vyleti. Jinak vždy jdu jen pro par věci, tak nákup mám v ruce, nebo dávám do sacku. To dělám spoustu let. Ty kravsky velke tahaci kosiky po zemi používat nehodlam, když neumí mít kosiky do ruky.

Já slyšela, že takový paničky kradou nejvíc. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2664
27.1.20 19:25
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
27.1.20 19:26
@PetraJ píše:
Já slyšela, že takový paničky kradou nejvíc. :mrgreen:

Asi jen v tvé bujné fantazii

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7090
27.1.20 19:36
@Anonymní píše:
Asi jen v tvé bujné fantazii

Ale jak vidíš, nejsem sama, kdo to slyšel. Já měla kamarádku, která taky hlídala jednu dobu v Lidlu a ta říkala to samý. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1138
27.1.20 19:41
@Anonymní píše:

No ono se takhle oblikaj i ty socky co tam kradou  :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3669
27.1.20 19:43
@Anonymní píše:
Lol co to je za popis jako, drahy mobil má dnes každý.
Nejvíc kradou socky bez peněz, které i tak vypadají, to je obecně znamy fakt, takovym je jedno ze je chytnou, nemaji o co prijit.Příspěvek upraven 27.01.20 v 19:29

Nevím, proč se čertíš, napsala jsem ti jen svoji zkušenost. Natolik mě to šokovalo, že jsem se o zážitek občas podělila, a s překvapením jsem slyšela, že takové typy často kradou.
Nevím, co je k popukání na drahém mobilu, navíc to byl rok 2006 a já měla tlačítkový siemens s malým modrým displejem, ten, se kterým ta blondýna většinu cesty telefonovala, vypadal o kus lépe. A u toho listovala v časopise Harpers Bazaar. Bylo šokující vidět ji zanořenou v mém batohu mezi mým trvanlivým salámem, ovocem, zeleninou a musli tyčinkami. :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23358
27.1.20 19:43

Hele Vifonku má každá druhá cikánka z tržnice, upravené jsou taky :mrgreen: a ty se zdáš jako pěkná pipina s prominutím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama