Hlídačky domů

10
8.12.15 11:03

hlidacky domu

Ahojte, chtěla jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenost s hledáním paní na hlídání. Nechci agenturu (protože se mi nelíbí jejich přístup ke klientům-hlídačkám) ani zpoplatněný server. Potřebuju 2-3dny v týdnu pohlídat dítě 15měs. na Praze 4. Poraďte kde najít spolehlivou paní a platit jen jí, ne zprostředkovatelům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6026
8.12.15 11:18

Napsala bych inzerát, ať už do novin, či nějakého MC poblíž. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23888
8.12.15 11:29

@neulucinka spíš než rozhodit inzerát, bych dala na osobní doporučení. Něčí kamarádka, studující dcera atd. Bála bych se, že se mi na inzerát ozve bůhvíkdo a i případné doporučení může být zfalšované. To je ta výhoda agentur - ty si tato rizika berou na svá bedra - nikoho neprověřeného by ti neposlali…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
8.12.15 11:31

Děkuji. Taky už jsem o tom uvažovala, jen se bojím toho že o tom člověku nebudu moct zjistit žádné reference.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
8.12.15 11:33

Děkuji za doporučení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36357
8.12.15 14:57

@neulucinka www. domluv. cz - je zadarmo (na hlidackach platis za kontakty)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5570
8.12.15 15:43

Já jsem rozhodila sítě po známých, nakonec mi doporučil kolega z práce svoji sousedku.
Ujasni si, co přesně chceš (starší, mladší, jaký služby) a rozhoď sítě okolo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
23.12.15 03:55

Děkuji :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
2.1.16 22:07

Tak první negativní zkušenost s hledáním chůvy. Mám potřebu to zveřejnit kdekoli, kde to půjde, aby tuto informaci měly další maminky: Antonia Langenbergrová. Dvakrát měla přijít, ani jednou nepřišla a vždy těsně před se omluvila. Toto chování považuji za nespolehlivé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.1.16 10:14

Chuva

Ahojte maminky,
ospravedlnujem sa, ale potrebujem poradit. Pristahovala som sa so synom aj s nasou chuvou zo Slovenska, ale po sviatkoch mi povedala, ze konci a uz sa nevrati. Zhanam k malemu chuvu, ale zatial nic Neviete o niekom? Mamicke na MD, alebo babicke?
V pondelok do prace a neviem ako…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
7.1.16 18:24

Mohu doporučit RC Honzík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
7.1.16 18:25

My jsme nakonec zůstali tam. Jsou super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
7.1.16 18:27

Jinak tahle paní se mi zamlouvala co do komunikace, je od nás ale daleko, takže pro mě nemá smysl, kdybych ale bydlela na Spořilově, jdu do toho:
http://www.sbazar.cz/…ahlidam-deti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
7.1.16 18:32

Jinak hlidacky. cz a domluv. cz jsou servery, kde jsem našla nejvíce kontaktů. A jde jen o to kolik jste ochotna zaplatit. Čím víc, tím rychleji najdete.
Toť mé zkušenosti. Doufám že jsem Vám pomohla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat