Reklama

Hnědé špinění a slabá čárka na testu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vbarav
Povídálka 11 příspěvků 11.03.18 23:06
hnědé špinění a slabá čárka na testu

Ahoj moc prosím o radu. Dělala jsem si testy a asi 6 mi jich vyšlo slabě pozitivních čárka, ale nijak moc nesílila, říkala jsem si, že je to asi špatné znamení. Jsem 18 DPO a bolely mě i prsa a měla jsem klasické přiznaky těhu takže usuzují, že tam asi něco bylo. A začla jsem hnědě špinit. Takže chápu, že je asi s těhotenstvím konec. Ale moje otázka zní jak poznám, že vše odešlo samo nebo musím na gyndu pro jistotu? A poznala bych kdyby to bylo mimoděložní - mám z toho maličko strach. Nebo když se mi normálně rozjede MS a skončí jako obvykle tak se nemusím zbytečně strachovat? Bolesti ani nic podobného nemám. A předem moc děkuji

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18959 příspěvků 11.03.18 23:16

Dokud nezačneš opravdu krvácet, tak se nic moc neděje. Pokud ano a nebude se dít nic zvláštního, tak bych to nějak neřešila.

beruska9
Extra třída :D 10564 příspěvků 12.03.18 06:16

Muzes spinit a zaroven se tehotenstvi muze udrzet…ale kdyby ne, tak takhle brzy se myslim pocita jako biochemicke, odejde s menstruaci a pokud vim, nic se dal neresi…pokud bys mela bolesti, horcky nebo neci, tak urcite bude kontrola na miste.

caramba
Stálice 68 příspěvků 12.03.18 10:28

@vbarav taky jsem v termínu menses silně špinila a na testu byly slabé //, které ale postupně začaly sílit. Neměla jsem jinak žádné příznaky a raději se objednala na kontrolu. Na utz ještě nebylo nic vidět, zřejmě byla ovulace později, dr. to odhadl na 4. tt, za další 3 týdny už bylo vidět :srdce: :lol:

vbarav
Povídálka 11 příspěvků 12.03.18 13:40

@pikola, @beruska9 jo děkuji moc :) asi to tak udělám nic mě nebolí ani se mi zatím nerozjela MS tak uvidím co bude dál..tak to je dobře, že když už by to nevyšlo, že by to mělo odejít samo to jsem ráda..já se o sebe vždycky přehnaně bojím - tak jste mě aspon uklidnily :)
@caramba děkuji moc za povzbuzení - kéž by to tak u mě taky dopadlo :) no mám doma syna a u něj sem tohle vůbec neměla proto si myslím, že těhu asi končí - ale tak člověk nikdy neví, ale radši s tím nechci počítat, abych pak nebyla zklamaná ještě víc :)

Keshi
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 12.03.18 15:51

@vbarav Každé těhotenství je jiné. Držím palce. :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama