Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj holky, 11.7 jsem mela pohlavni styk a on do me udelal, ale mela jsem menstruace(pred posledni den), mel prijet jeste jeden den, ale neprisel. Dalsi menstruace mam 8.8., ale dostala jsem ted 4.8.,ale hnede spineni a dalsi den 5.8. Tmave cerveny az cerne vytoky. Nemivam hnede az cerne vytoky, ale mivam hodne silnou menses, ale ted mam slaboucky staci mi 1-2always a hrozne bolesti a krece podbrisku. Nikdy jsem nemela takove bolesti. Posledni 2 tydny mam takove pocit zvraceni, bolesti hlavy, unava, stres. Piju hodne vody skoro 3l az 4l. Muzu byt tehotna? Mam udelat test?
![]()
---Moc se. omlouvam za chyby, jsem cizinka.:)
Dekuji holky
A plus zacpa a prujem ( strida)
nemam chut na jidlo a mam hodne zizen.
![]()
Mam pro tebe informaci, ktera te asi docela dost prekvapi, ale pokud mas sex, vzdycky muzes byt tehotna… ![]()
@Nymphetamine píše:
Mam pro tebe informaci, ktera te asi docela dost prekvapi, ale pokud mas sex, vzdycky muzes byt tehotna…
S pritelem jsme meli s. x vzdycky bez ochrany uz rok a neco, nikdy se mi to nestalo todle. Az nebudu krvacet tak zkusim test.
![]()
Dekuji