Bulka u řitního otvoru - za jakým doktorem?

Anonymní
11.8.11 14:53

hodně intimní problém - za jakým doktorem?

Prosím Vás kdybych si věděla rady tak se tady na Vás neobracím, takže to neni nějaká provokace. Když jdu na velkou tak mě to už tak cca měsíc bolí a dnes jsem zjistila, že mám u řitního otvoru bulku, která tam asi nebyla a bolí. Hodně se stydím ale asi si s tím musím někam zajít, za obvoďákem? Temn mě ale stejně někam pak pošle, kam? Nebo na gynekologii? Je to ještě k jejich oboru? :oops: :lol: Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
11.8.11 14:55

Moje sestra měla něco podobného.Řekla to obvodnímu a ten ji dal doporučení na kolonoskopii.

• Nahlásit
  • Citovat
1477

ja bych sla asi za obvodákem.. Ten te pak nekam posle :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3576

Hemeroidy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
11.8.11 14:56

Ahoj a není to jen beďar?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.8.11 15:00

No tak asi hemeroidy, já se tak stydím tam ukázat zadek, ale asi nic jiného nezbyde, no občas je i krev, kéž by to byl ten bedar :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
7320
11.8.11 15:00

Ahoj,
tipovala bych to na hemeroidy. Za obvoďákem, nebo rovnou na gastroenterologické oddělení, ti to mají na starosti :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16559
11.8.11 15:01

Něco podobnýho měl můj ex manžel.Ale tomu při tlačení na velký ta bulka praskla a docela dost krvácel,tak jel hned do nemocnice do Motola,bohužel si nepamatuju na který oddělení :think: Myslím,že to bylo gastro.Zjistili,že to je píštěl a byl objednanej na nějaké vyšetření,kde mu do konečníku strčili nějakou sondu.Bylo to nepříjemný,dělala mu to pani doktorka,dvě sestřičky jí asistovali,ale za klid v duši to stojí,zdraví máme jenom jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
donaga
11.8.11 15:04

Taky to tipuju na hemoroidy. Jdi za obvoďákem, ten tě pošle na vyšetření na endoskopie a tam řeknou dál.

• Citovat
  • Upravit
2787
11.8.11 15:25

Hemeroidy, měla jsem po porodu, používala jsem mast Hemo gel několikrát denně a za pár dnů to samo zmizelo (zalezlo).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
11.8.11 15:27

vypadá to na hemeroid, obvoďák Tě přepošle na chíru, pokud Ti to nebude léčit sám… Nebo můžeš sama si koupit Dubový gel a vychlazeným to potírat. Občas s tím bojuji taky.

Buď v klidu, víš jak se manžel strašně styděl??? Nakonec po čase stejně musel na operaci, takže se vyšetřování nevyhnul… Ale měl vnitřní s velkým krvácením.

• Nahlásit
  • Citovat
Caty
11.8.11 15:30

AHoj, existují u faktu čípky a tuším i gel nebo mastička. Zkus to a pokud to nepomůže cca do měsíce, jdi k doktorovi. Chce to taky změkčit stolic, hodně vlákniny jíst, aby se to nepodráždilo. Dělej si sedavé koupelě a pokud to máš jen měsíc, mohlo by to zabrat.

• Nahlásit
  • Citovat
Caty
11.8.11 15:31

Hele a nestyď se, ono je jedno, jestli ti doktor kouká na pipku nebo zadničku, tak vklidu. Obvodák ti na to nejspíš jen třeba něco nejdřív předepíše a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
1580
11.8.11 15:34

to budou stoprocentně hemoroidy. Tenhle je vnější. Je to bulka nalitá krví. Já s tím byla v Motole na chirurgii, tam mi to píchli a pak jsem dostala mastičky a čípky faktu. Kdyby byl vnitřní, tak bych vzala čípek. S vnějším bych si zašla na chirurtii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
11.8.11 15:44

Hemeroidny jsem meměla po prvním porodu. Nikam jsem nešla. Koupila jsem si mastičku a čípky a za nějaký čas byl klid. Zkus si něco koupit a když to nepomůže, tak jdi k obvoďákovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama