Hodně mokrý penis

121
28.3.20 08:44

Hodně mokry penis ????

Ahoj ženy, přeji Vám krásný ranko a zbytek dne.
Možná budu mít fak dost blbou otázku, ale ja todle je moje první zkušenost..
Měla jsem s kamarádem sex bez ochrany :,(
Noo, kdyz se mu postavilo přirození automaticky začal být hodně mokrej a měl nejakej cirej lepkavej výtok ale byl bezbarvý nezapachal nic… Ale jakože fakt dost mokrej já měla čepu mokrou ruku jako když bych ji mela po vodovodem ???????? neříkejte mi hlavně prosím vás že v tom můžou být spermie hned od začátku co se mu postaví ???? mi když sme vzrušene tak sme mokré tak takhle to maj asi i chlapy ne? Preejakulát je něco jinyho ne? Nebo to je todle??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12520
28.3.20 08:57

Z mnoha důvodů prosím používej kondom!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1087
28.3.20 08:58

Fuj!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
28.3.20 09:12

@Taky jedna @Kaci89
No holky vy stě mne ted úplně vystraší ly :joy: :joy: ja to určitě přehnala… Určitě to nebylo zas tak mokry :joy: :joy: ale bylo prostě noa dost. Jako když já jsem vzrušení tak jsem vlhká, tak byl i on. Ale ja se chtěla zeptat, zda s toho můžu být těhotná, nebo to je jen vzrušující výtok nakej…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1805
28.3.20 09:12

S kamaradem, bez ochrany. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
28.3.20 09:17

Ano, i z toho můžeš otěhotnět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
28.3.20 09:22

Nj9 holky ještě včera mne bolelo strašně břicho i krize a měla jsem průhledný výtok dnes už ho mám bílý… MS má přijít a 7dni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3413
28.3.20 09:25
@Jaru-nka píše:
Nj9 holky ještě včera mne bolelo strašně břicho i krize a měla jsem průhledný výtok dnes už ho mám bílý… MS má přijít a 7dni…

Možná preejakulát, možná nic, možná kapavka nebo jiná mňamka. Proč s ním spíš bez ochrany, když pak takhle plašíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3055
28.3.20 09:31
@Jaru-nka píše:
Nj9 holky ještě včera mne bolelo strašně břicho i krize a měla jsem průhledný výtok dnes už ho mám bílý… MS má přijít a 7dni…

To vypada na ovulaci a z toho vodovodu od kamarada otehotnet muzes. Kdyz nemusis, proc si pridelavas tyto starosti? Ja bych se nechtela klepat hruzou, ze jsem mela koronavir v druhem/tretim mesici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13001
28.3.20 09:34
@Taky jedna píše:
Z mnoha důvodů prosím používej kondom!

Bude jich nedostatek, kvůli pandemii zastavili produkci továrny co je vyráběly. Koroniálové se začnou začátkem příštího roku rodit a nebudou to holt nejostřejší tužky v penále.

A samozřejmě že z toho můžeš být těhotná.

Byla sis pro postinor? Fugnuje do 72 hodin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
28.3.20 09:47

@Ou @kacakaca @Azeretereza
Holky, vy z toho děláte strašně vědu :joy: :joy: ja když jsem nádržena vzrušena, tak taky přece jsem mokra ne? A chlap nemůže být mokrej když je vzrusenej? Kazdopadnee se ted budu modlit a používat kondom…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
284
28.3.20 09:48
@Ou
@Ou píše:
Bude jich nedostatek, kvůli pandemii zastavili produkci továrny co je vyráběly. Koroniálové se začnou začátkem příštího roku rodit a nebudou to holt nejostřejší tužky v penále.

A samozřejmě že z toho můžeš být těhotná.

Byla sis pro postinor? Fugnuje do 72 hodin.

Jak jste myslela tohle prosím?
Koroniálové se začnou začátkem příštího roku rodit a nebudou to holt nejostřejší tužky v penále.
Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 09:50

@Jaru-nka některý chlapi taky hodně tečou při vzrušení. Je to normální.

• Nahlásit
  • Citovat
2627
28.3.20 10:02

Myslela to přesně tak, jak tušíte. Všem hodně štěstí, budeme ho potřebovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11702
28.3.20 10:21

@Baruunečka ja bych řekla, že to myslela presne tak jak je psáno. A ma pravdu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu