Holeni 12lete

Anonymní
1.4.21 17:32

Holeni 12lete

Prosim anonym, nebo prispevek smazat.
Mam dceru, za mesic 12let.Je tmavsi typ a dnes mi rekla, ze se stydi za chlupate nohy, proto nechce nosit kratke kalhoty.Je fakt, ze ma tmave chloupky a je to videt..
Vim, ze je jeste mala, ale nechci, aby se stydela.
Nevim, jakou moznost zvolit. Ziletka mi na tak male dite moc nesedi. S depilaci zkusenosti nemam…
Jak najit vhodnou alternativu? Dekuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
941
1.4.21 17:36

Kdysi prodávala značka veet nějaký depilační krém a štěrku, ale nevím, zda to jeste je, zkus pohledat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14683
1.4.21 17:37

Za mě je nejvhodnější žiletka. Dceři je nyní 14, ale kolem těch 12 let si nohy začala holit také. Mě naopak přijde žiletka mnohem lepší varianta než depilační krém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
1.4.21 17:38

Ahoj tak jí kup normální dámský holicí strojek na baterie. Moje třináctiletá dcera ho taky používá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52865
1.4.21 17:42

Zatím bych ji koupila žiletky a pěnu. Ukázat, jak se šetrně holit. Případně epilátor pořídit. Nebránila bych ji. Když se sama necítí dobře. Uvědomuje si to.
My si s dcerou letos nadělíme na Vánoce Lumeu. Je to drahé. Už je nás víc doma, kdo to potřebuje. Furt jsem říkala, že to koupím, až nás bude na holení víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
1.4.21 17:42

Taky mám 12ti letou dceru a i ona se holí…v dnešní době nic nenormálního.
Má klasické dámské holítko (Venus).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
1.4.21 17:44

Je jí 12, to není zas tak malá. Vždyť to je nějaká 6. nebo 7. třída :lol: normálně bych koupila i běžné holitka a k tomu pěnu a nebo dražší variantu - holitko na baterie apod. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1003
1.4.21 17:46

Hele za me ziletka… imho mozna se parkrat rizne, ale nauci se to s ni a bude to ok. Zadny depilacni krem a pod to je akorat chemie… imho mozna casem pak nejaky epilator a nebo az bude trosku starsi tak se muze naucit si doma delat cukrovou pastu a vytrhavat chloupy tim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 17:55

Dcera měla předčasnou pubertu. Od 9 let se holí žiletkou sama. Od 7 let jsem jí holila já, taky žiletkou. Přijde mi to lepší, než na ní cpát různé chemikálie.

• Citovat
  • Nahlásit
2689
1.4.21 17:56

Mně nepřijde malá na žiletku. Moje dcerka si poprvé oholila nohy v deseti :lol: sama od sebe. Tak jsem jí pak radši rovnou pořídila její holítka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14683
1.4.21 17:57

@Kelsey Mohu se zeptat pro jak starou dceru chceš tu lumeu používat? Já mám 14 letou, lumeu doma už rok a půl a už uvažuju, že ji půjčím i dceři. Dřív mi to nějak nepřišlo že zdravotního hlediska vhodné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
691
1.4.21 18:01

Myslím, že jsem se začala holit v podobném věku, a od začátku obyč žiletky a pěna. Není zas tak malá. Depilační krémy jsou za mě úplně zbytečná chemie…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20749
1.4.21 18:03

Já bych 12leté doporučila holítko Venus, nehrozí riziko pořezání - a ne není malá na holení, ve 12 je to běžné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52865
1.4.21 18:09
@nozu píše:
@Kelsey Mohu se zeptat pro jak starou dceru chceš tu lumeu používat? Já mám 14 letou, lumeu doma už rok a půl a už uvažuju, že ji půjčím i dceři. Dřív mi to nějak nepřišlo že zdravotního hlediska vhodné…

Letos bude mít 13r., zatím používá žiletky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
708
1.4.21 18:13

Také bych do začátku doporučila žiletku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat