Holka a vysněný kluk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dracietka
Kecalka 250 příspěvků 15.11.14 10:25
Holka a vysneny kluk

Pritel si od jakziva co ho znam pral dite, kdyz uz sem teda svolila, ze je vhodny cas, otehotnela sme snad okamzite. Problem je ten, ze kdyz videl ze jeho kamosi maji kluky a planuji s nimi chodit na fotbal atd, vysnil si, ze on bude mit taky kluka. Kdyz sem mu po kontrole rekla, ze to bude holka, ja mela radost, ale on moc nemel ale tvrdil, ze je rad ze je to zdravy. Porad tvrdil, ze mu holcicka nevadi. kdyz uz sme ho ukecala at se podiva se mnou na nejaky dokument o porodu, miminka se mu libili a vypadlo z nej, ze jednomu kamaradovi se sveroval se smutkem ze bude mit holku, a on na nej ze je prastenej, kdyz uprednostnuje pohlavi. Ze se s tim dva tydny smiroval ze to bude holka. Pak uz sme byla klidna. Kdyz sem se sverila ze muj kamarad se tesi az bude s klukem jezdit na hokej vypadlo z nej ze by si to s nim vymenil :zed: tak sme zas byla smutna, ze mu holka nestaci a on zas dela jako by nic 8o ach jo

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64987 příspěvků 15.11.14 10:29

@BersiEn Já bych tyhle plány brala hodně s rezervou… stejně tak může na hokej jezdit s holkou, jako to kluka nemusí bavit :mrgreen:

Dracietka
Kecalka 250 příspěvků 15.11.14 10:30

@j.a.n.i1
to sem mu taky rikala, ale pry by ho to s holkou nebavilo :?

Minnies
Kelišová 5593 příspěvků 15.11.14 10:30

@BersiEn A co chces jako slyset?? 8o tvuj partner je vůl no kolik mu je? Melo by mu zalezet nejvic na zdravi miminka a ne ze se bude 14 dni dostavat z toho, ze to bude holka a ne kluk :zed:

geileenka
Extra třída :D 12275 příspěvků 15.11.14 10:31

To se srovná, neboj. Většina chlapů si přeje syna, aby mohli předávat ty své „mužské“ geny (stejně tak jako většina žen si zase přeje dceru), ale věř, že jakmile holčičku uvidí, naprosto si ho omotá. Dej mu čas.
My máme dvě dcery a manžel obě naprosto miluje. Plánujeme ještě třetí dítko a i když bych si pro manžela moc přála syna, on sám říká, že je připravený na další dceru. U vás je to první dítko a nikde není psáno, že příště nebude mít toho svého vysněného kluka.

Liz
Ukecaná baba ;) 2054 příspěvků 15.11.14 10:32

Tak mu řekni, že třeba budete mít druhého kluka a bude mít páreček. Kámoši pak budou zase závidět až se svojí krásnou dcerou bude tancovat na plese a oni budou dřepět :)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64987 příspěvků 15.11.14 10:35

@BersiEn Hele, až se narodí (no spíš až trochu povyroste, neb spoustu chlapů mimina neberou), tak uvidíš :mrgreen: něco jiného jsou představy a něco jiného realita.

@AndreaS92 Ale ono je to celkem časté, jen to spousta lidí neřekne nahlas…

marketa0211
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 15.11.14 10:38

Můj zas chtěl holku, narodil se nám kluk. Teď čekáme druhé. Pohlaví zatím nevím, ale hlavně aby to bylo zdravé. Nevím, co si ti chlapi furt vymýšlí.

Dracietka
Kecalka 250 příspěvků 15.11.14 10:43

@marketa0211 presne tak, taky me ser*u

andrea.sb
Kelišová 5854 příspěvků 15.11.14 10:46

@BersiEn můj chlap si bere dceru na kolo, na brusle, do posilovny a tak. A vůbec mu nevadí, že je to holka. Náramně si to pochvaluje a je rád, že nemusí chodit sám. Mně sport vůbec nebaví. Neboj, ono ho to přejde až zjistí, že s holkou může chodit taky.

Dujana
Zasloužilá kecalka 746 příspěvků 15.11.14 10:52
@BersiEn píše:
@marketa0211 presne tak, taky me ser*u

Proč Tě ser*u, jak píšeš? Tady je tak tisíc a jedna diskuse o vysněných a vytoužených holčičkách, o zklamání nastávající matky z kluka, pláči po ultrazvuku, doufání, že se doktor spletl, smiřování se s klukem atd. atd. Takové diskuse jsou často plné pochopení a podpory. Tvůj partner ale holt kluka chce. Nemyslím, že kvůli tomu je vůl, jak tu někdo zmínil, ani že bude špatný otec, který nebude svou dceru dostatečně milovat. Asi Tě to teď mrzí, ale být Tebou, neřešila bych to, po porodu bude velmi pravděpodobně vše v pořádku ;-).

garfildova
Kecalka 306 příspěvků 15.11.14 10:53

My máme dva kluky, ted čekáme další miminko a ja bych chtěla holčičku, když nebude tak nebude. Miminko budu milovat at je to kluk či holčička, jak už se tu psalo hlavně ať je zdravé. Ten můj říká že by chtěl aby to byla holčička, ale chce to kvůli mě. Ve finale je to jedno. Když člověk dostane v porodnici ten uzliček do náruče všechno jde stranou :srdce: můj názor

Křupka1
Závislačka 3649 příspěvků 134 inzerátů 15.11.14 10:55

@BersiEn prvni bylo prekvapeni, manzel si pral fotbalistu, narodila se holka. Dobry, pry po druhy to bude kluk. Na utz holcicka. Rozdychaval to dva dny. Ted mame od ctvrtka potvrzenou treti holcicku, vubec si tuto moznost nepripoustel. Stale to rozdychava a asi nejaky cas bude. Ale ty dve, ty miluje nade vse a neda na ne dopustit :lol:

Příspěvek upraven 15.11.14 v 11:00

Almatka
Kelišová 6875 příspěvků 15.11.14 10:56
@BersiEn píše:
tak sme zas byla smutna, ze mu holka nestaci a on zas dela jako by nic 8o ach jo

Jestli je to první dítě, tak si to stejně představuje jako Hurvínek válku:) A hlavně až mu ta malá princezna řekne tatínku, tak to hned bude mluvit jinak :kytka:

Minnies
Kelišová 5593 příspěvků 15.11.14 11:29

@j.a.n.i1 jasne kazdej si neco preje. Nekdo chce spise kluka nekdo holku, ale aby se z toho dostaval 14 dni a jeste si stezoval kamaradum to mi prijde neprimereny.
Zdravi je nejdulezitejsi a ver ze kdyby nedejboze byl ten vysnenej kluk postizenej ze by byl stastny za zdravou holcicku. Coz si ted asi ten chlap neuvedomuje. :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováček s Gelemovou řádí v Egyptě, Patrasová vyhlíží jaro a trpí v Česku

Aprílové počasí s sebou sice může přinést příjemné jarní teploty, na velkou... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >