Holka chce pořad spát

788
14.3.16 14:35

holka chce pořad spat

Dobry den, mam dotaz. Mala je od čtvrtka je holka nemocna. Už 3 den nechcce jist. A je to dva dny co jen spi, vzbudit ji je teze a kdyz uz ji zbudim, tak zachvilku usne. U dr jsem byla. Ta mi nic nerekla.jen ze mam davat holce leky na kasel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64730
14.3.16 14:38

@Petra3890 ty při nemoci nespíš? sledovala bych teplotu, případné další projevy, dávala hodně pít. Je i otázkou, kolik slečně je. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5812
14.3.16 14:46

Taky bych rekla, že při nemovi je spánek normální… tělo má prostor se vypořádat s nemocí… kolik jí je a o jí dáváš za jídlo? a jak pije?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
788
14.3.16 15:09

Jsou ji 4 roky. Pije dva az 3 litry dene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64730
14.3.16 15:13

@Petra3890 tak to neřeš, jen ji sleduj. Teploty atd.. u nemoci bývá celkem běžné, že děti mnohem víc spí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2748
14.3.16 16:08

Záleží co holčičce je, pokud má pouze kašel, tak mi to nadměrné spaní přijde divné, většinou jsou děti hodně spavé, když mají teploty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25017
14.3.16 16:08

Mě teď mladej prospal dva dny, budil se jen na pití a na záchod…měl vysoké horečky, skoro ani nejedl.
Jestli dostatečně pije, tak to neřeš, pokud se aspoň sem tam vzbudí, takže je jasné, že není „v komatu“ ;)
Jen jestli nejí třetí den jakože vůbec, tak bych do ní zkusila něco malinko dostat, pár piškotů nebo třeba vývar, podle toho, co snese…aby se úplně nevyčerpala tím, že nejí. A možná bych dala na pití Kulíška nebo něco takového, jestli má teplotu, aby si dodala minerály atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat