Spánek po nemoci

107
9.3.16 21:56

Spánek po nemoci

Zdravím všechny. Prosím vás o radu. Malé teď bude 2,5 roku. V patek ji vylitla teplota, přes noc měla 40,1°C. Takže klasika, zábaly, nurofen, střídání s cipkem…v neděli už byla lepší a v pondělí úplně ok. Volala jsem Dr.tak ta mi poradila…ale teď k věci:
Male dělá problémy usinani. Jak večer tak po obědě. Vždy ji to trvá alespoň 20 minut…(asi ju málo unavuju přes den :andel: ). A od vcerejska usula po obědě do pěti minut a teď večer jen co lehla, tak spala…Dr. měla volno, zítra tam je, tak budu volat. Co myslite. Může To být dozvuk té vikendove „nemoci“ nebo neco horšího? Fakt nevím. Přijde mi to zvláštní dost…jo a taky už 3 dny nekakala. máme problémy trochu se zacpou už od narození…
Děkuji vsem za odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9744
9.3.16 22:02

Brala bych to jako únavu po nemoci :nevim:. Řešila bych to až pokud by únava trvala ještě pár dní. Pak bych se domluvila s doktorkou na krevním obraze. Zatím bych neplašila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
9.3.16 22:14

@ivašot. UFF to mi spadl kámen že srdce…parkrat už nemocna byla, ale nikdy takovahle reakce. Tak mě to zaskocilo…přes den je ready, litá, hrajem si a tak…a když má jít spinkat, padne za vlast…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8936
9.3.16 22:55

U nás touhle 3denní horečkou teď prošla celá školka a všichni to tak mají, my jsme zrovna ve stejné fázi, dcera usíná hned jak padne do postele. Buď v klidu :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
10.3.16 08:06

@Ivtcha dekujiiiii :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu