Přítelkyně si dělá co chce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 20:38
Holka si dělá co chce

Ahoj :(( mám jeden velký problém, abyste ho pochopili musím to trošku rozepsat.. Mám přítelkyni se kterou jsem 2 roky a 4 měsíce, mě je 16 a ji 17 let. Jsme obě bisexuální, i když ona mi tvrdí že je jen na holky a chce se nechat předělat na kluka. No, abych začala, nikdy jsme to spolu neměli lehký protože její rodiče si nás vztah prostě nepřáli, moje mamka o nás ví ale neříká nic. Její rodice ji za to mlátili, nadávali, vysmivali se jí. Všechno jsme ale spolu zvládli, nikdy jsem ji v ničem nenechala, vždycky a ve všem jsem tu byla pro ni. Moje holka je moc hezká a nevypadá na to že by byla na holky, takže se okolo ní Mota spoustu kluků. Asi před měsícem mi začala lhát že její máma zase dneska kecy a nepustí ji ven, já ji to samozřejmě věřila protože znám její mámu, nakonec mi tvrdila že si ve škole zapomněla penezku a že pro ni rychle musí jit a pak Teda přijde za mnou. Bylo mi divný aby si šla do školy skoro v 5 odpoledne. Tak Teda šla a já ji volám kde je a s kým je. V rychlosti mi řekla že si jde koupit pití a že uz je na cestě do školy s její sestrou, tak dobrý. Po dvou minutách ji volám, nezveda. Píšu smsku ať to zvedne že se bojím, kde je atd.. Stále nic. Až skoro po hodině mi zvedla telefon že už je na cestě ke mě a že mi to nemohla zvednout protože Tam byla její babička a ona se prej nechtěla před ní se mnou hádat. Moc jsem ji to nevěřila ale budiž. Přišla tedy ke mě, dala jsem ji najíst, dali jsme si zmrzku, povídali jsme si atd. Když už byla na odchodu tak ji začal zvonit mobil, volal ji kluk kteryho nenávidím z celyho srdce. Její strejda má ženu a ta má sestru, která má syna. S tím klukem se zná odmalička a pořád je dávali spolu dohromady, obě dvě rodiny to chtěli a ten kluk je do ní úplnej blázen. No zvedla tedy ten telefon, on ji začal mluvit že zítra tam má za ním přijet atd. Já jsem se s ní začala hádat že to snad nemysli vážně a co si to dovoluje, vzala jsem ji telefon a nadávala mu proč se do nás pořád plete, proč to dělá, jen se mi smál. Začali jsme se úplně hádat protože mi 14 dní zpátky slíbila že už tam nepojede, že ho nechce, že ho nenávidí. Slíbila mi, že další den nikam nejede. Snažila jsem ji to věřit ale nějak to nešlo. No potom odesla domu a ten kluk mi volal, začal na mě strašně řvát že jak zítra za ním nepřijede že si mě najde a zabije mě, že mi zlame ruce a nohy a že všechno řekne její mámě. Hadala jsem s ním, co si tak dovoluje mi takhle vyhrožovat, zase se mi jen smál. Ona s tím nic nedělala, říkala že tam nejede a nějak to neřešila. Celou noc jsem probrečela, ze stresu jsem nemohla ani spát jak mi bylo špatně. Další den mě zase přesvědčovala že nikam nejede, jasně že jela. Celý den jsem zase brečela. Jenže ona u něj rovnou i spala!! Lhala mi že spí u strejdy, přitom spala vedle toho kluka!! Pak se mi sama přiznala, bylo mi hrozně, víc než jen hrozně. Srdce jsem si mohla vyplakat jak moc mě to bolelo. Pak byl chvíli klid. Dalo se to dohromady, pořád říkala že miluje jen mě a jeho že nechce, psala mi slohovky o tom jak mě miluje a že chce další šanci. Nechtěla jsem bez ní žít tak jsem to přestala řešit. Takže jsme spolu zase jakoby byli. Každý den spolu a zase to samý jako ve vztahu. Jenže tam jela zase, znovu že jede ke strejdovi, to možná jo, ale je venku s ním protože ten kluk tam je pořád. Znova jsem byla na dně, nechtěla jsem si s ní psát ani volat ale nedalo mi to. Znovu tam prespala, prosila jsem ji ať už jde domů, ona se mi vysmivala. Přijela a zas byl chvíli klid, jenže už to nebylo jako dřív, nevěřila jsem ji ani slovo, nechtěla jsem s ní nic mít. Tuhle neděli ji napsal ten kluk jestli s ním půjde do města, ona mi tvrdila samozřejmě že nejde. Jenže znovu šla!! Přijel za ní, šel pro ni, jeli spolu do města. Byli jakoby na rande, on ji vše kupoval, ona se mi celý den neozyvala, pak jsem ji tedy zavolala kde je a ona že už jede domu a rychle to tipala. Přijela Teda domu, ale mě už rupli nervy, hned jak jsem ji viděla tak jsem ji jednu vypálila do drzky i před její sestrou která se do toho začala plést že to řekne mámě, mě to bylo v tu chvíli jednu, chtěla jsem ji zabít protože tohle už přehání, ptám se jí proč mi to dělá, proč je taková a co se to s ní stalo, ona nic neříká, říkám proč si tam s ním jela? A ona protože jsem chtěla. Nakonec řekla že musela kvůli mámě (její matka ho totálně zbožňuje). Hádali jsme se strašně moc, ona po 15 minutach začala mluvit že už musí domu, to mě chytali ještě větší nervy. Rozbrecela jsem se tam před ní, proč mi to dělá, že mě to bolí a že se trápím, ona znovu mlela svoje že s ním nic neměla a že ho nechce atd. Řekla jsem že jdu domu a že mě vidí dneska naposled. Se slzami v očích jsem šla domů, ona šla za mnou a pořád volala moje jméno. Já nemůžu chodit rychle a ani utíkat takže mě snadno doběhla. Šla za mnou až k výtahu, chtěla mě políbit ale já ji odstrcila. Na fb jsem si ji blokla jenže ona mi pořád psala, volala mi, zase jsme se hádali. Nespala jsem celou noc, to se stalo včera. Chtěla jsem u ní včera spát, jenže ona tam volala jeho aby tam šel spát. Znovu mi večer volal a přesvědčoval mě že by s ní nic neměl že ji nechce, tohle mele pořád dokola on i ona, ale vidí se skoro každý týden, spí u sebe atd. Říkal mi už po několikaty že mě ona nechce, že mě nemiluje a že je se mnou protože se mě prej boji, že ji biju atd. Já ji biju protože už to nezvládám, nervuje mě už přes měsíc vkuse a já už jsem úplně na dně. Strašně se trápím, nejradši bych si vzala život a odešla bych navždy, ona je moje první, s ní bylo všechno poprvé a já ji nechci ztratit. Mám myastenický syndrom, mám nemocný svaly a je těžký si najít někoho kdo vás bude chápat, že nemůžete být do noci venku, nebo chodit velký dálky, ona mě sice chápala, pomáhala mi, vzdycky když chtěla at jdu k ní tak musela přijít ke mě a pak mě zase odnést, sama bych to nezvládla, pomáhala mi to jo a chápala mě, ale proč teď dělá tohle? Na tuhle otázku mi není schopna odpovědět. Dneska mě volala ať jdu k ní, nechtěla jsem tam jít, ale zase jsem nechtěla být doma, a nemám kamarády s kterýma bych šla ven, mám jen ji, tak jsem tedy šla. Vše bylo v pohodě, jen jsem si ji moc nevšimala protože toho mám už dost, u ní doma když jsme byli samy v pokoji tak na mě začala skákat, líbat mě atd, já se od ní porad odtahovala, odstrkovala jsem ji a ona že co mi zase je, já ji říkám že neměla lézt za tim ***, snad chápete. No její máma odesla nakoupit tak jsme byli doma s její ségrou a malým bráchou. Za chvíli mi volal zase ten kluk, že potřebuje číslo na její mámu, já říkám že mu to číslo nedám ať mi nevola atd, telefon vzala do ruky ona, dělala jakože je na něj hnusná ale celou dobu se do toho mobilu usmívala jak nevím co, on ji říká že chce k telefonu její mámu aby se s ní domluvil na pátek že pro ni přijede s kamarádem, protože strejda jede pryč a nemůže pro ni jet. Zase jsme se začali hádat co si to dovoluje si s ním něco domlouvat přede mnou, strašně jsme se hádali až jsme se začali bit. Její Malej brácha všechno natáčel a říkal že to ukáže máme až přijde. Dala mi dvě pěsti do obličeje skrz něj, kopala mě do nohou který mě moc bolí, zbila mě prostě skrz něj!! Že jsem do toho prej neměla vůbec plést a že co mi je do toho!! Už jsem to nemohla vydržet a rány jsem ji vracela. Litali jsme z místnosti do místnosti a hadali se, moc jsme na sebe řvali, prali se, všechno její brácha natočil. Její máma je taková že je za všechno mlátí, mají prostě přísnou mámu a kdyby tohle věděla tak by byl moc velkej problém, ona mě začala prosit ať nic na ni ani na něj neříkám, brečela prosila mě abych ji z toho vytáhla. Já ji totiž řekla že to všechno řeknu jeji máme že mě bije skrz něj a že mi on vyhrožuje a nadává mi, říkala jsem že to všechno řeknu že už toho mám dost. Ona pořád prosila ať přemluvim jejího bráchu aby ty videa vymazal, a abych napsala tomu klukovi aby o nás nic neříkal ( 10000× volal). Nechtěla jsem to udělat, chtěla jsem aby trpěla aspoň trochu, i když se to moji bolesti nevyrovná. Nakonec mě Teda přemluvila, udělala jsem to co chtěla. Totálně jsem se u ní v pokoji zhroutila, strašně jsem brečela, bylo mi hrozně strašně moc. Ona mlela něco že až přijde máma tak nic nemám říkat že ji to mám vysvětlit atd. Ignorovala jsem ji. Chtěla jsem odejít, ale zdravotní stav mi to nedovolil zrovna teď v tu chvíli odejít když jsem byla úplně slabá a nemohla se skoro ani zvednout, vlastně ona mi během ty hádky několikrát řekla ať okamžitě vypadnu!! Byla jsem úplně zničená. Nebavila jsem se s ní Teda i když ona se mi pořád cpala. Přišla její máma, prvni to bylo v pohodě. Pak si ji zavolala do kuchyně a prej ji řekla že až odejdu že si to s ní vyřídí a že jí zabije ona i táta, nevím jestli to je pravda neslyšela jsem to. Nechtěla jsem aby mě šla odnést domu, vůbec jsem se s ní nebavila celou dobu. Nakonec šla Teda se mnou, celou cestu na mě mluvila ale já ji Ignorovala, ptala se mě jestli ji pořád miluju, řekla jsem že Jo, nebudu ji lhát. Pak jsme se začali znova hádat, chytali mě nervy a zase jsem ji zbila, tentokrát už jen já, ona začala brečet, nevím proč. Tvrdila mi že mě miluje a že jeho nechce, a že se bojí co bude teď doma. Odešla domu a já zůstala venku ještě chvíli. Pak jsem šla domů a od ty doby o ní nic nevím, jestli se něco stalo doma, mám ji bloklou. Teď nad vším přemýšlím, jsem úplně vyřízená, pořád jen brecim, nejím, nepiju, nespím nic prostě. Je mi hrozně tolik moc. Já ji pořád moc miluju ona je moje všechno a takhle mi ubližuje ???????? vážně už nevím jak dál, já nikoho jiného nechci. Je těžký si někoho najít protože málo kdo vás pochopí s touhle nemoci. Jsem úplně slabá, už mi je ze všeho úplně špatně. Ona není schopna mi dát pokoj, furt mele že mě miluje a že jeho nechce ale to by se takhle nechovala kdyby k němu nic necítila ???????? já vás teď prosím o pomoc, o radu, ne o výsměch že ještě nevím co to je láska, s ní bylo všechno poprvé a když jste s někým každý den vkuse přes 2 a půl roku a všechno jste prožívali spolu poprvé ???????? nedokážu ji opustit znamená pro mě úplně všechno, kromě ní nemám vážně nikoho.. Moc se bojím co bude dál, co se zase stane v pátek ???????? zažil si tohle někdo? Díky všem co to dočetli až sem. A děkuji za každou radu nebo pomoc ????????????

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 22036 příspěvků 23.07.19 20:43

Nedala jsem to ani do půlky…

Meredithx
Kecalka 319 příspěvků 23.07.19 20:46

Tyyjo, nedočetla jsem to, je to pořád na stejný brdo. Chování vás dvoz je příšerný, nedovedu si představit takova dramata kvůli ničemu. Proste neopětuje tvoje city, smiř se s tím a najdi si někoho, kdo to s tebou bude myslet vážně.

darekp
Závislačka 2834 příspěvků 23.07.19 20:46

8o tohle se snad ani docist neda, nedošla jsem ani do ctvrtky :zed:

ludmilaadamkova
Závislačka 3005 příspěvků 23.07.19 20:48

Deti deti… laska se neda vydupat.

berry4
Nadpozemská drbna 28686 příspěvků 23.07.19 20:50

Nedá se to číst. Každopádně- první lásky. Tím jsme si prošli všichni. Ono to přebolí a život jde dál.

Setere
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 23.07.19 20:53

Mysljm si, že je ve věku kdy se s ní točí hormony, takže nemáš jistotu, že bude jen na holky. Nechápu tu dnešní módu být Bi a homosexuál :D

Ladiabola
Kecalka 334 příspěvků 23.07.19 20:53

Já jsem to sice dočetla, ale doufám, že je to nějaký vtip?!?!!! To se jako vážně furt mlátíte? 8o jakože nějaký respekt vám nic neříká? Běžte od sebe, tam láska není. Jenom lži a závislost.

Alušáček
Závislačka 4040 příspěvků 23.07.19 20:56

Hrozny :roll: Proč se dvě holky rvou a mlátí, vy jste nějaký cikáni? Nedokážu si představit z jakého prostředí jste, protože nic podobného neznám. Myslím si, že 17leta holka si nemusí být ještě úplně jistá svou orientací, taky je normální, že láska vyprchá, smiř se s tím a neotravuj jí pořád.

berry4
Nadpozemská drbna 28686 příspěvků 23.07.19 20:57

@Ladiabola lesby takový umí být. Horší než chlapi. Mám vcelku často přenos od jedné známé z práce, co s nimi dělá. Něco šílenýho prý. Jedna z páru chodí pravidelně do práce plná podlitin. 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 21:00

@Ladiabola nemlatime se porad, měli jsme hezkej vztah do ty doby než se do nás začal plést on

35ja
Zasloužilá kecalka 780 příspěvků 23.07.19 21:00

Nedocetla jsem…

35ja
Zasloužilá kecalka 780 příspěvků 23.07.19 21:01

@darekp :mrgreen: já do ctvrtky

Ester13
Kelišová 5934 příspěvků 23.07.19 21:03

Holky, jste v těžkém období, ale potřebovaly byste psychoterapii. Obě.

inkakřivák
Generální žvanilka 21133 příspěvků 23.07.19 21:05

No jo, zo vedro je fakt hrozný. Musíte se děti držet doma, pěkně v chladku a hlavně nezapomínat na tekutiny! Jinak pak takhle blbnete.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama