Rozchod s milencem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 17:48
Rozchod s milencem

Zdravím všechny zde na diskuzi. Možná mě tu mnozí odsoudí, ale doufám že se mi zde spíš dostane dobré rady, jak z mé situace ven. Jsem v manželství 14let, vztah nebyl nikdy moc harmonický, ale vím že by to mohlo být i horší. Jde o to, že jsem se před pěti lety seznámila s jedním mužem a zamilovala se. Včera jsem se s ním ale nepřímo rozešla, nebo spíš stalo se to, že jsme měli sex a on u prostřed sexu přestal s tím že ho to nebaví a nic neřekl…rozloučili jsme se, já mu pak ještě večer psala, s tím že nechápu ať mi napíše důvod jeho chování a nic…prostě se neozval…moje otázka zní, myslíte si že se ještě ozve a dostane se mi vysvětlení? Na druhou stranu jsem si díky němu uvědomila mnohé a přestala jsem v manželství určité věci řešit. Dá se říct, že posledních pět let jsme s manželem zase partáci a paradoxně si víc rozumíme. Jde jen o to, že bych to chtěla mít s milencem uzavřený..ale nevím zda mu mám ještě napsat nebo doufat, že se ještě ozve. Prosím o anonym-citlivé téma.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kfětoslava
Závislačka 3133 příspěvků 23.07.19 17:55

Náhodou, jasněji to říct nemohl :lol:. Nevím, proč si dělat život složitý a řešit dva vztahy, když můžu dobře budovat jeden. Takže jsem moc neporadila, pro mě by to byl konec, asi bych se cítila docela dotčeně 8)
A být tvým mužem, tak by i to manželství bylo pro mě konec, ale on to asi zatím neví.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9676 příspěvků 23.07.19 18:13

Stačilo by ti třeba přestala ses mi líbit a nevzrusujes mě?

Byla bys spokojená?

_BBQ_s
Echt Kelišová 9498 příspěvků 23.07.19 18:15

Mohl to rict teda nejak lepe, to je pravda. Neponizuj se.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 18:16

Ano, je to z jeho strany rozchod. Neměla jsi mu už potom vůbec psát, ale nevadí. Je možné, že se ti ještě ozve. Já jsem měla několik mileneckých vztahů a doporučuji vůbec ty milence neřešit; oni za to nestojí. :hug:

lachtanice86
Echt Kelišová 8698 příspěvků 23.07.19 18:17

Vždyť ti důvod řekl

Kfětoslava
Závislačka 3133 příspěvků 23.07.19 18:21
@pohledzdruhestrany píše:
Stačilo by ti třeba přestala ses mi líbit a nevzrusujes mě?Byla bys spokojená?

a že mu to tak došlo během hoblování :think:, náhlé osvícení? :D

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9676 příspěvků 23.07.19 18:31
@Kfětoslava píše:
a že mu to tak došlo během hoblování :think:, náhlé osvícení? :D

Stává se, člověk hobluje a najednou přijde existencionalni osvícení. Jako když básníka nebo malíře, v tomhle případě spíš truhláře, polibí múza,…vždyť já tady hobluju úplně na pí. ču (zbytečně) :nevim:

Kfětoslava
Závislačka 3133 příspěvků 23.07.19 18:36
Stává se, člověk hobluje a najednou přijde existencionalni osvícení. Jako když básníka nebo malíře, v tomhle případě spíš truhláře, polibí múza,…vždyť já tady hobluju úplně na pí. ču (zbytečně) :nevim:
:mrgreen: asi tak to bylo
Chytrak
Závislačka 3592 příspěvků 23.07.19 18:47

Rekl ti, ze ho sex s tebou nebavi. Jake lepsi a jasnejsi vysvetleni bys chtela??Psat mu nema smysl, ten s tebou ze soucitu spat urcite nebude, kdyz ma koule ti rict, ze jsi nudna pri sexu a odejit.

TrueIsFalse
Ukecaná baba ;) 1338 příspěvků 23.07.19 19:38
@Anonymní píše:
Zdravím všechny zde na diskuzi. Možná mě tu mnozí odsoudí, ale doufám že se mi zde spíš dostane dobré rady, jak z mé situace ven. Jsem v manželství 14let, vztah nebyl nikdy moc harmonický, ale vím že by to mohlo být i horší. Jde o to, že jsem se před pěti lety seznámila s jedním mužem a zamilovala se. Včera jsem se s ním ale nepřímo rozešla, nebo spíš stalo se to, že jsme měli sex a on u prostřed sexu přestal s tím že ho to nebaví a nic neřekl…rozloučili jsme se, já mu pak ještě večer psala, s tím že nechápu ať mi napíše důvod jeho chování a nic…prostě se neozval…moje otázka zní, myslíte si že se ještě ozve a dostane se mi vysvětlení? Na druhou stranu jsem si díky němu uvědomila mnohé a přestala jsem v manželství určité věci řešit. Dá se říct, že posledních pět let jsme s manželem zase partáci a paradoxně si víc rozumíme. Jde jen o to, že bych to chtěla mít s milencem uzavřený..ale nevím zda mu mám ještě napsat nebo doufat, že se ještě ozve. Prosím o anonym-citlivé téma.

S nikým jsi se nerozešla, on se rozešel s tebou. Vlastně tě odkopl. Což si mimochodem zasloužíš, nevěrnice :poblion:

Setere
Kecalka 487 příspěvků 23.07.19 19:44

Na jednu stranu ženský říkají, jak jsou chlapi nevěrní a přitom se tady samy přiznávají z nevěr a přijde mi, že to je úplně normální a diví se, že je milenec odkopne. 5 let milence a úplně cajk :))

karkarka
Závislačka 4173 příspěvků 23.07.19 20:35

Nerozesla ses ty s ním, ale on s tebou. Nechápu, jak ses mohla potom, co ti řekl tak ponizit a ještě mu napsat.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2310 příspěvků 23.07.19 22:58
Stává se, člověk hobluje a najednou přijde existencionalni osvícení. Jako když básníka nebo malíře, v tomhle případě spíš truhláře, polibí múza,…vždyť já tady hobluju úplně na pí. ču (zbytečně) :nevim:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
měsíční svit
Ukecaná baba ;) 1144 příspěvků 23.07.19 23:05

Mně přijde zase divné, že 5 let v pohodě a pak najednou během jednoho sexu se sebere a odejde. To by mě fakt na.ralo. :mrgreen: To bych se asi také dožadovala vysvětlení. Nebo byly zakladatelko ještě nějaké varovné signály, na které jsi předtím nereagovala?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama