Přítel chce při každé hádce rozchod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 15:15
Při každé hádce chce rozchod.

Ahoj, nevím jak to celé formulovat abych tady nepsala román, ale tak.
S přítelem jsme 3 roky, ze začátku jsme měli trošku Itálii. Řekla bych, že já byla ta vznětlivější. Teď po 3 letech si myslím, že je celkem klid i když se občas chytneme, ale kdo ne. A celé se to nějak obrátilo. Přítel je docela cholerik a jen řeknu něco co mi vadí nebo se mi nelíbí aniž by to bylo spojené s ním samotným, tak vybouchne, začne být i sprostý a řve. Říkám ať se uklidní, že přeci nenadávám na něj, tak proč řve. No a už jede a zakončí to vždy tím, „Asi se budeme muset rozejít“ nebo „Jestli to takhle půjde dál, že se na mě vyse. e.“ Často se pak až v hádce dovím, co mu všechno vadí nebo vadilo, že jsem udělala (i když se hádáme kvůli úplně něčemu jinému). Ptám se ho, proč mi to neřekl a dusí to v sobě, že si přece můžeme v klidu promluvit. Např. přijdu domů z práce a chci si napustit vanu, teplá ale neteče, protože se předtím umylo nádobí a přítel se koupal přede mnou. Tak říkám " To je fakt na h.vno byt, člověk tady platí podnájem a ani se nemůže umýt kdy chce! (Připomínám, že den předtím, jsem se opět nemohla vykoupat, protože opět teplá byla vypotřebovaná, ) Vůbec jsem tím nenarážela na přítele, samozřejmě chápu, že se musí po práci zpocený umýt, pracuje rukama.
No přítel na mě hned začal řvát, že mě má plný zuby, že si jen stěžuju a opět že se asi rozejdeme. Už toho mám plný zuby, bojím se pak cokoliv říct na cokoliv abych si podle něj nestěžovala.
Nikdy takhle výbušný nebyl, až zhruba poslední rok mu na mě něco vadí. Jednou jsem po něm chtěla bychom si v klidu sedli a každý bude mít zhruba 10 min na to, říct tomu druhému, co mu na něm vadí, aniž by mu ten druhý, do toho jakkoliv vstupoval, seč se mu to líbí sebe míň. Souhlasil, no rozjel se parádně a jel a jel a jel mluvil 30min i když jsem mu naznačovala, že teď už mám mluvit já. No nechtěl mě pustit ke slovu. Pak jsem šla na řadu já. Po první větě co mi vadí, mi do toho řevem okamžitě vstoupil a že co lžu a ať se podívám na sebe a zase jel. Takže z toho bylo jen to, že já špatná a co si já dovoluji o něm říkat takové věci.
Jinak bude to znít asi divně, ale jinak je ke mě pozorný a milý, proto nechápu, že ho to najednou tak popadne. Je ale pravda, že je trochu náladový.

Příspěvek upraven 23.07.19 v 15:20

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 51 Další »
Reakce:
Aqualech
Kecalka 209 příspěvků 1 inzerát 23.07.19 15:17

Nemáme náhodou stejného chlapa? :zed: :( :(

Uživatel je onlineVerun83
Extra třída :D 10372 příspěvků 23.07.19 15:18

Jo a jinak ti to stoji za to? Jako me nekdo vecne vyhrozovat rozchodem a rvat na me, davno uz s nim nejsem.
Priste az ti rekne, ze se mate rozejit. Tak mu v klidu rekni, ok, bez si sbalit veci a vypadni.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21455 příspěvků 23.07.19 15:19

Chlapec je trochu nerváček, ne?
Každopádně, to, jestli je to už na rozchod nebo ti to zase tak nevadí, to si musíš v hlavně srovnat sama.
Spousta ženských ti řekne, že by s takovým blbem nebyla, jiné ti řeknou, ať ho trochu srovnáš, že se k tobě takhle chovat nemůže…

Já kdybych si měla chlapa vybírat dneska, tak se podobnýmu typu vyhnu, protože mám doma taky nerváka a pokud někdy proběhne další kolo, tak už prosím bez těhle zbytečných vzteklých výstupů… :nevim:

Heivka
Závislačka 4236 příspěvků 23.07.19 15:20

Pokud vyhrožuje rozchodem, tak bych mu to ulehčila a odešla, tohle nemáte zapotřebí snášet. Takoví lidé se nezmění (nebo spíš k horšímu).

Aqualech
Kecalka 209 příspěvků 1 inzerát 23.07.19 15:24

@Heivka

To je pravda. Nezmění se určitě. Můj muž je taky nervák a řekla bych, ze se to spis věkem zhoršuje

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 15:25
@Verun83 píše:
Jo a jinak ti to stoji za to? Jako me nekdo vecne vyhrozovat rozchodem a rvat na me, davno uz s nim nejsem.
Priste az ti rekne, ze se mate rozejit. Tak mu v klidu rekni, ok, bez si sbalit veci a vypadni.

To mu taky řikám, odpovím " Dobře jak chceš " a už si ho nevšímám. Někdy přijde po pár hodinách jestli nepůjdeme tam nebo tam a někdy to trvá i dva dny.

Šáruší
Závislačka 4335 příspěvků 23.07.19 15:31
@Anonymní píše:
To mu taky řikám, odpovím " Dobře jak chceš " a už si ho nevšímám. Někdy přijde po pár hodinách jestli nepůjdeme tam nebo tam a někdy to trvá i dva dny.

upozorni ho, že ještě to řekne, že bude konec. Jakmile to řekne, tak se sbal a jdi. Máš kam jít?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 15:31

No nervák je. Někdy mě zaráží i jak mluví se svou mámou. Jak kdyby byla nějaké hloupé děcko. Např. si povídáme a najednou nám do toho vstoupí a řekne jí dost hnusným tonem a zvýšeným hlasem : „Co to zase meleš, to je největší debilitina co jsi řekla, to jsi zase slyšela kde“ Jak kdyby byla nějaká hloupá slepice. Přitom vím, že si ji strašně váží a miluje jí, přetrhne se pro ní. Tak já ho před ní okřiknu a řeknu jak to mluví se svou mámu, že to snad může říct normálně a nebo ať nás neposlouchá pokud si myslím že řikáme debilitiny! Jenže jeho maminka je při něm a asi by si od něj nechala i nasr. t na hlavu nebo nevím. Když mu řeknu, že to stačí říct normálně a né takovým tóónem, tak to už úplně šílí „Ten tvůj tón, tón, jakej furt tón já mluvím normálně“ a přitom řve jak pavián.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 15:36

Jinak před svými přáteli ho takhle nikdo nezná a asi by mi to nikdo nevěřil, že je až takový nervák. Ve společnosti je okouzlující, bavič a milý.

Extra třída :D 10372 příspěvků 23.07.19 15:37
@Anonymní píše:
No nervák je. Někdy mě zaráží i jak mluví se svou mámou. Jak kdyby byla nějaké hloupé děcko. Např. si povídáme a najednou nám do toho vstoupí a řekne jí dost hnusným tonem a zvýšeným hlasem : „Co to zase meleš, to je největší debilitina co jsi řekla, to jsi zase slyšela kde“ Jak kdyby byla nějaká hloupá slepice. Přitom vím, že si ji strašně váží a miluje jí, přetrhne se pro ní. Tak já ho před ní okřiknu a řeknu jak to mluví se svou mámu, že to snad může říct normálně a nebo ať nás neposlouchá pokud si myslím že řikáme debilitiny! Jenže jeho maminka je při něm a asi by si od něj nechala i nasr. t na hlavu nebo nevím. Když mu řeknu, že to stačí říct normálně a né takovým tóónem, tak to už úplně šílí „Ten tvůj tón, tón, jakej furt tón já mluvím normálně“ a přitom řve jak pavián.

Vsak ty si taky nechavas s*at na hlavu.

Jogo-Bela
Kecalka 171 příspěvků 23.07.19 15:37

Proto se asi říká, že pokud chceš vědět, jaký chlap je, sleduj, jak se chová k matce… k tobě se bude za pár let chovat stejně… asi na tom něco bude

Extra třída :D 10372 příspěvků 23.07.19 15:38
@Anonymní píše:
To mu taky řikám, odpovím " Dobře jak chceš " a už si ho nevšímám. Někdy přijde po pár hodinách jestli nepůjdeme tam nebo tam a někdy to trvá i dva dny.

Sice takhle odpovis, ale nikdy nedotahnes.

Uživatel je onlineUslava
Ukecaná baba ;) 1413 příspěvků 23.07.19 15:41
@Anonymní píše:
Ahoj, nevím jak to celé formulovat abych tady nepsala román, ale tak.
S přítelem jsme 3 roky, ze začátku jsme měli trošku Itálii. Řekla bych, že já byla ta vznětlivější. Teď po 3 letech si myslím, že je celkem klid i když se občas chytneme, ale kdo ne. A celé se to nějak obrátilo. Přítel je docela cholerik a jen řeknu něco co mi vadí nebo se mi nelíbí aniž by to bylo spojené s ním samotným, tak vybouchne, začne být i sprostý a řve. Říkám ať se uklidní, že přeci nenadávám na něj, tak proč řve. No a už jede a zakončí to vždy tím, „Asi se budeme muset rozejít“ nebo „Jestli to takhle půjde dál, že se na mě vyse. e.“ Často se pak až v hádce dovím, co mu všechno vadí nebo vadilo, že jsem udělala (i když se hádáme kvůli úplně něčemu jinému). Ptám se ho, proč mi to neřekl a dusí to v sobě, že si přece můžeme v klidu promluvit. Např. přijdu domů z práce a chci si napustit vanu, teplá ale neteče, protože se předtím umylo nádobí a přítel se koupal přede mnou. Tak říkám " To je fakt na h.vno byt, člověk tady platí podnájem a ani se nemůže umýt kdy chce! (Připomínám, že den předtím, jsem se opět nemohla vykoupat, protože opět teplá byla vypotřebovaná, ) Vůbec jsem tím nenarážela na přítele, samozřejmě chápu, že se musí po práci zpocený umýt, pracuje rukama.
No přítel na mě hned začal řvát, že mě má plný zuby, že si jen stěžuju a opět že se asi rozejdeme. Už toho mám plný zuby, bojím se pak cokoliv říct na cokoliv abych si podle něj nestěžovala.
Nikdy takhle výbušný nebyl, až zhruba poslední rok mu na mě něco vadí. Jednou jsem po něm chtěla bychom si v klidu sedli a každý bude mít zhruba 10 min na to, říct tomu druhému, co mu na něm vadí, aniž by mu ten druhý, do toho jakkoliv vstupoval, seč se mu to líbí sebe míň. Souhlasil, no rozjel se parádně a jel a jel a jel mluvil 30min i když jsem mu naznačovala, že teď už mám mluvit já. No nechtěl mě pustit ke slovu. Pak jsem šla na řadu já. Po první větě co mi vadí, mi do toho řevem okamžitě vstoupil a že co lžu a ať se podívám na sebe a zase jel. Takže z toho bylo jen to, že já špatná a co si já dovoluji o něm říkat takové věci.
Jinak bude to znít asi divně, ale jinak je ke mě pozorný a milý, proto nechápu, že ho to najednou tak popadne. Je ale pravda, že je trochu náladový.Příspěvek upraven 23.07.19 v 15:20

Měla jsi těch 30minut dělat poznámky a pak mu písemně odpovědět a napsat mu co tobě na něm vadí. Když se s ním nedá mluvit, můžete si psát.

zoidberg
Extra třída :D 13371 příspěvků 23.07.19 15:42

Pro mě už i ty hádky by byly důvodem k rozchodu. Ty zkracují život, neměl bych to zapotřebí. A je úplně jedno jaký by měly obsah.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 51 Další »
Váš příspěvek
Reklama