Jak potkat lásku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 11:59
Jak potkat lásku?

Ahoj,
Jsem přes nějaké malinké aférky co netrvaly ani 2 měsíce asi rok sama. Po rozchodu jsem nejdřív měla převozníka, ale kdo zažil pochopí, jak jsem se cítila. Byl milý, zábavný a fajn, ale prostě mi s ním nebylo dobře, nedokázala jsem ho mít ráda, i když chtěl se mnou vztah a nedělal nic špatně. Až jsem byla z nejhoršího venku, vycítil, že se mnou nic hlubšího nebude a nějak to vyšumělo samo. Poté jsem slýchávala rady typu nehledej, láska přijde když to budeš nejmíň čekat, choď mezi lidi, dělej co tě baví atd. Tak jsem takhle žila půl roku, i když mi partner moc chybí a cítím se bez něj neúplná a život nenaplněný zkoušela jsem mít koníčky, scházet se s přáteli, občas na rande jen tak pro zábavu ale nikdo mě nezaujal a neměla jsem z nikoho takové ty motýlky v břiše. Zkoušela jsem hledat, pak nehledat, být v pohodě-bez křeče, soustředit se na sebe, pak si napsat na papír vlastnosti muže, kterého bych chtěla potkat. Nic, nic prostě nic. Prosím, máte ještě nějaký nápad, nebo kdo byl ve stejné situaci, jak jste našli životního partnera? Díky za rady :kytka:

Reakce:
pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9666 příspěvků 23.07.19 12:03

Hodně příspivej na e-miminu, to ti garantuju, že ucejtis v břiše, co motýly, pterodaktyly :mrgreen:

Leviatan
Závislačka 3181 příspěvků 23.07.19 12:04

Na seznamce… Seznamovat a seznamovat jinak to nejde.. seznamovat se musí i bez seznamky

mývalova žena
Kecalka 153 příspěvků 23.07.19 12:05

Prostě se naučit být sama a taky sama se sebou spokojená, jiná cesta ani způsob není. Časem to přijde, jenže u Tebe to původní nepřebolelo. Hlad po vztahu je pochopitelný, ale u mně to vedlo vždycky k pochybným aférkám. Až když jsem se srovnala sama se sebou (a pravda, přispěla k tomu velká životní zkušenost) a uvědomila jsem si, co přesně od života čekám, tak přišel. Ale musela jsem tomu pomoct.

NEITIRI
Povídálka 16 příspěvků 23.07.19 12:12

Být sama sebou, najít si nějaký koníček, který můžeš sdílet s více lidmi, chodit do společnosti, kde můžeš tyto zájmy podnikat a věř mi, časem někoho mezi těmi lidmi potkáš. Když se zvládne na akci seznámit takové introvertní poleno jako já a vydrží mu to 4 roky, tak už všichni :)))

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1310 příspěvků 23.07.19 12:54
@pohledzdruhestrany píše:
Hodně příspivej na e-miminu, to ti garantuju, že ucejtis v břiše, co motýly, pterodaktyly :mrgreen:

Jo. Asi takový, jako mám já, při představě, že je nutný dospělýmu člověku vysvětlovat, že láska není základní lidské právo úředně naplnitelné do čtvrt roku po rozchodu. :roll:

Příspěvek upraven 23.07.19 v 12:55

Premek_Orac
Kelišová 5446 příspěvků 23.07.19 12:54
@Anonymní píše:
Ahoj,
Jsem přes nějaké malinké aférky co netrvaly ani 2 měsíce asi rok sama. Po rozchodu jsem nejdřív měla převozníka, ale kdo zažil pochopí, jak jsem se cítila. Byl milý, zábavný a fajn, ale prostě mi s ním nebylo dobře, nedokázala jsem ho mít ráda, i když chtěl se mnou vztah a nedělal nic špatně. Až jsem byla z nejhoršího venku, vycítil, že se mnou nic hlubšího nebude a nějak to vyšumělo samo. Poté jsem slýchávala rady typu nehledej, láska přijde když to budeš nejmíň čekat, choď mezi lidi, dělej co tě baví atd. Tak jsem takhle žila půl roku, i když mi partner moc chybí a cítím se bez něj neúplná a život nenaplněný zkoušela jsem mít koníčky, scházet se s přáteli, občas na rande jen tak pro zábavu ale nikdo mě nezaujal a neměla jsem z nikoho takové ty motýlky v břiše. Zkoušela jsem hledat, pak nehledat, být v pohodě-bez křeče, soustředit se na sebe, pak si napsat na papír vlastnosti muže, kterého bych chtěla potkat. Nic, nic prostě nic. Prosím, máte ještě nějaký nápad, nebo kdo byl ve stejné situaci, jak jste našli životního partnera? Díky za rady :kytka:

Pokud se cítíš bez partnera nenaplněná, napřed bych začal tím, že si vlastní život uspořádáš tak, abys žila spokojeně sama se sebou. A pak, když se k tomu někdo přidá, bude to příjemný bonus navíc.
Dělej co máš ráda, neboj se komunikovat s lidmi.
A neboj, určitě přijde ten, který za to bude stát.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2302 příspěvků 23.07.19 13:02
@Anonymní píše:
Ahoj,
Jsem přes nějaké malinké aférky co netrvaly ani 2 měsíce asi rok sama. Po rozchodu jsem nejdřív měla převozníka, ale kdo zažil pochopí, jak jsem se cítila. Byl milý, zábavný a fajn, ale prostě mi s ním nebylo dobře, nedokázala jsem ho mít ráda, i když chtěl se mnou vztah a nedělal nic špatně. Až jsem byla z nejhoršího venku, vycítil, že se mnou nic hlubšího nebude a nějak to vyšumělo samo. Poté jsem slýchávala rady typu nehledej, láska přijde když to budeš nejmíň čekat, choď mezi lidi, dělej co tě baví atd. Tak jsem takhle žila půl roku, i když mi partner moc chybí a cítím se bez něj neúplná a život nenaplněný zkoušela jsem mít koníčky, scházet se s přáteli, občas na rande jen tak pro zábavu ale nikdo mě nezaujal a neměla jsem z nikoho takové ty motýlky v břiše. Zkoušela jsem hledat, pak nehledat, být v pohodě-bez křeče, soustředit se na sebe, pak si napsat na papír vlastnosti muže, kterého bych chtěla potkat. Nic, nic prostě nic. Prosím, máte ještě nějaký nápad, nebo kdo byl ve stejné situaci, jak jste našli životního partnera? Díky za rady :kytka:

Chodit do společnosti, galerie, přednášky, fitko..a jestli chceš přemíru mužského elementu.. po ligovém zápase do nejbližší hospody od stadionu..když si sedneš k baru, budeš za královnu..ale musíš přežít sportovn „odborné“í komenty od popíjejících borců, nejspíš tomu nebudeš vůbec rozumět, ale usmívej se, sexi se ohákni a třeba zaháčkuješ..

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9666 příspěvků 23.07.19 13:42
@LAlezane píše:
Jo. Asi takový, jako mám já, při představě, že je nutný dospělýmu člověku vysvětlovat, že láska není základní lidské právo úředně naplnitelné do čtvrt roku po rozchodu. :roll:Příspěvek upraven 23.07.19 v 12:55

No to se teda pleteš, je to nezadatelný lidský právo a vidět je to v každém seriálu, kterej má víc jak 200 dílů :D

mývalova žena
Kecalka 153 příspěvků 23.07.19 14:21
@LAlezane píše:
Jo. Asi takový, jako mám já, při představě, že je nutný dospělýmu člověku vysvětlovat, že láska není základní lidské právo úředně naplnitelné do čtvrt roku po rozchodu. :roll:Příspěvek upraven 23.07.19 v 12:55

Jo asi nějak tak. Je to stav mysli. V srdci tu prázdnou část sice nevyplníš…ale je to hodně o smíření. Přesně jak je napsáno výš. Přijmout fakt, že právo na lásku v životě neexistuje. Přijmout fakt, že jsem „sama“ a taky můžu být hodně dlouho. Člověk nemusí být špatný, ale prostě se mu to může nějakou dobu vyhýbat…a tu energii, kterou bys věnovala chlapovi, nějak přetransformovat a dávat jí přátelům, rodině. Určitě máš okolo sebe lidi, kteří si to zaslouží. Ale pak nepolevit, až ten vztah budeš jednou mít:))

Mně taky pomohlo nějakou dobu dobrovolničit. Uvědomila jsem si, jaké štěstí v životě mám a kus jsem ho chtěla předat těm, kteří ho tolik neměli.

mrav
Vesmírná mluvilka 31348 příspěvků 23.07.19 19:14

Nevím sice, kolik ti je - ale nejlepší je být chvilku sama, uspořádat si myšlenky. Já sám jsem byl téměř dva roky bez ženy y- jen s dcerou. A ta prava- teda alespoň doufám- žena se našla. I tobě držím palce. 8) :mavam:

PenelopaW
Zasloužilá kecalka 904 příspěvků 4 inzeráty 23.07.19 19:18

Já se seznámila v zaměstnání, kamarádka, která má hodně zářezů, jede přes seznamku. Kupodivu tam potkává nejen zoufalce, ale i velké procento slušných chlapů. Jinak souhlasím s tím, chodit mezi lidi, navazovat nové kontakty, popřípadě rozhodit sítě mezi kamarádkami :).

Váš příspěvek
Reklama