Nechce cízi dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 23:51
Nechce cízi dítě?

Ahoj..
Jsem sama se synem 1 rok. Vlastní otec se nijak zvlášť nestará.
Po X letech jsem se viděla se známým, který se mi vždy líbil, snad i já jemu. Já za tu dobu co jsme se neviděli otěhotněla, rozešla s přítelem a on se také rozešel s přítelkyní.
Nyní se občas vidíme, občas si napíšeme. Už jsme se spolu i vyspali ale nevím co čekat, jestli raději nic. Syna viděl jednou, milí byl, vše ale naznačil že cizí dítě by mu vadilo. Že chce své.
Rozumíme si, ale on je spíš kamarádi, zábava.. Je mu lehce přes 30. Myslíte, že může změnit názor? Kdyby něco cítil ke mě, že by si „zvykl“ i na syna? Myslím že není připraven na odpovědnost. Ale to je to fakt překážka když má ženská dítě? ????‍♀️????

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Martha03
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 22.07.19 23:53

Pro někoho ano. Já si taky nedokážu představit žít s někým, kdo má dítě. Ber to tak jak to je, řekl ti, že nechce.

terien
Extra třída :D 12133 příspěvků 22.07.19 23:55

Ano, pro někoho je to překážka a nikoli bezvýznamná.

Venetia
Hvězda diskuse 44843 příspěvků 22.07.19 23:56
@Anonymní píše:
Ahoj..
Jsem sama se synem 1 rok. Vlastní otec se nijak zvlášť nestará.
Po X letech jsem se viděla se známým, který se mi vždy líbil, snad i já jemu. Já za tu dobu co jsme se neviděli otěhotněla, rozešla s přítelem a on se také rozešel s přítelkyní.
Nyní se občas vidíme, občas si napíšeme. Už jsme se spolu i vyspali ale nevím co čekat, jestli raději nic. Syna viděl jednou, milí byl, vše ale naznačil že cizí dítě by mu vadilo. Že chce své.
Rozumíme si, ale on je spíš kamarádi, zábava.. Je mu lehce přes 30. Myslíte, že může změnit názor? Kdyby něco cítil ke mě, že by si „zvykl“ i na syna? Myslím že není připraven na odpovědnost. Ale to je to fakt překážka když má ženská dítě? ????‍:female_sign:️????

Pro někoho ano, pokud se takto ferove vyjádřil, tak si ho nech jen na sex, nic víc od toho nechtěj

Janli
Echt Kelišová 9804 příspěvků 22.07.19 23:57

Pro někoho je cizí dítě překážka. Ne každý má k dětem vztah. Já sama bych taky nešla do vztahu s mužem, který má dítě. Svoje děti bezmezně miluju, ale cizí nemusím a představa, že bych měla s cizím dítětem trávit dny i noci, je mi proti srsti. Buď ráda, že ti to řekl hned na začátku a ty se podle toho můžeš zařídit. Těžko se něco změní, možná by se kvůli tobě chvíli přetvařoval, ale rozhodně by to dlouho nevydrželo. Najdi si muže, který nebude mít s přijetím cizího potomka problém. Po světě jich běhá dost.

Jogrr
Závislačka 4993 příspěvků 23.07.19 00:09

Koukam, jake jsou tady tvrdacky :,(

Ja bych tedy muze s ditetem nezavrhla, dite za to nemuze, ze rodice nejsou spolu.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 23.07.19 00:30
@Jogrr píše:
Koukam, jake jsou tady tvrdacky :,(Ja bych tedy muze s ditetem nezavrhla, dite za to nemuze, ze rodice nejsou spolu.

Tady nikdo není tvrdackej. Jde o to jestli by si člověk vybral vztah s někým, kdo už dítě má. Já bych se o cizí dítě starat nechtěla. Vůbec tady není řeč o tom, že dítě za to nemůže, to je jasný, že ne.

Jogrr
Závislačka 4993 příspěvků 23.07.19 00:44
@Martha03 píše:
Tady nikdo není tvrdackej. Jde o to jestli by si člověk vybral vztah s někým, kdo už dítě má. Já bych se o cizí dítě starat nechtěla. Vůbec tady není řeč o tom, že dítě za to nemůže, to je jasný, že ne.

Mas recht, spatne jsem to vyhodnotila. Je to obycejna lenost a nechut. Coz je za me jeste horsi.

Safrik
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 23.07.19 00:44

Osobne bych nechtela muze ktery uz ma deti..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 00:47
@Jogrr píše:
Mas recht, spatne jsem to vyhodnotila. Je to obycejna lenost a nechut. Coz je za me jeste horsi.

A kolik nevlastních dětí jsi vychovala, že si tohle dovolíš napsat? Já jedno a bylo to hodně pernych pár let. Pokud někdo předem ví, že na to nemá, je lepší se do toho nepouštět, to je rozum, ne nechuť.

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 23.07.19 00:48

Já šla do vztahu s dítětem a chlap si taky jeden batoh do vztahu přinesl. My to neřešíme všechny jsou naše.

Chápu že někomu to vadí že ten druhý má dítě ale tady asi každýmu… Ženský a co vy když zůstanete s dítětem a každý chlap to bude brát tak že dítě nechce :think:

Zakladatelko pokud nechce cizí dítě tak ruce pryč  :nevim:

Jogrr
Závislačka 4993 příspěvků 23.07.19 00:57
@Anonymní píše:
A kolik nevlastních dětí jsi vychovala, že si tohle dovolíš napsat? Já jedno a bylo to hodně pernych pár let. Pokud někdo předem ví, že na to nemá, je lepší se do toho nepouštět, to je rozum, ne nechuť.

Zatim zadne, ale apriori k tomu nepristupuju s odporem jako vetsina tady. Muz s ditetem, uprk rychle pryc, prece se nebudou starat o cizi. :roll: je to lenost a je to muj nazor, ten si necham a Ty si nech svuj, protoze Ty uz jsi prece macechou byla a vis vse vyrazne lepe nez nemacechy. Chudak dite.

Janli
Echt Kelišová 9804 příspěvků 23.07.19 00:59
@Jogrr píše:
Mas recht, spatne jsem to vyhodnotila. Je to obycejna lenost a nechut. Coz je za me jeste horsi.

Jo asi jsem. A po zkušenostech zdejších uživatelek s nevlastními dětmi jsem ještě línější a nechutnější ;). Každý není zahlcený všeobjímající láskou a každý asi nebude schopen adoptovat dítě nebo být učitelkou v mateřině. To z nikoho nedělá horšího člověka. Máme svoje limity a umíme je přiznat. Nechápu tu kritiku. Já jsem zase se svými dětmi do tří let doma, pečuju o ně 24/7, ale nemám potřebu kritizovat druhého, protože to má jinak a jde po třech měsících do práce. Každý máme svoje ;).

Markéta80
Hvězda diskuse 45877 příspěvků 23.07.19 01:20

Lepší že to řekl hned. Navíc roční dítě :? Ono je jiné kdyby sám už děti měl. Za svobodna bych taky nešla do partnera co má děti. Je to prostě jiné a není ničí povinnost se starat o cizí děti. Možná kdyby dítě bylo větší, ale u ročního i bezdětný chlap ví že to je moc náročné :?

Kajuli
Ukecaná baba ;) 2207 příspěvků 23.07.19 02:04

Je dobře, že to víš dopředu. Nedoufej, že se jeho vztah k dětem změní, u většiny lidí nefunguje roztomilost malých dětí, jsou to prostě jen děti a konec.
Maximálně se kvůli tobě naučí syna tolerovat a syn to bude cítit. To není fajn ani omylem.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama