Reklama

Holky co s ním? Radši si to dělá sám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 12:53
Holky co s nim...

Ahoj holky jdu rovnou k veci s pritelem nam to jde v postely ale mam pocit ze je proste linej obcas proste si ho vyhoni a rano najdu spinave sortky napriklad ani to po sobe neuklidi. Mame ted novorozene tak spime oddelene predtim jsme do toho busily každej den jsme proste takovy ale ted IKDYZ cas vecer na sebe mame a take mu naznacim ze bych ho chtela tak se stoho vykrouti a ja proste vím ze onanuje. Jsem si jista ze to dela denně spime spolu nyní asi jednou dvakrat do tydne pritom muzem kazdy den jako předtím kdyz se ho zeptam nato proc mi tak ublizuje proc me nechce tak mi odpovi ze to nic neni neni to jakoby mi zahnul a tak a nebo ze mam proste za nim jit nebo to ze se udela neznamena ze to nepujde semnou po druhe. Ale myslim si ze to ma byt naopak nejdriv preci zena a kdyz to nejde tak at si ho vyhoni kdyz ma takovou potrebu. Hodně mi to vadi hlavne kdyz vi ze bych to chtela ale kasle na me prosim co mam delat… :,(

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

AjaF
Kecalka 191 příspěvků 27.09.18 12:55

Naučit se pravopis, promiň, ale nedá se to číst.

Korela chocholatá
Kecalka 398 příspěvků 27.09.18 12:58

Já bych radši 2× týdně s vědomím, že chce a nedělá to jen z povinnosti. Spíš by mi vadilo, že si po sobě neuklidí. :roll: Rukou to mají prostě rychlejší, dělej si to taky. Podle mě děláš z komára velblouda, někteří muži se svých žen nedotknou celé měsíce. :?

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 27.09.18 12:59

bušili jste do toho denně, až ti vybušil základy českého jazyka a pravopisu.

jinak, no tak si ho honí. já bych byla ráda, že mám svůj klid :lol: a řekl ti, že mu to půjde i podruhý. tak na něj vlez a je to.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1734 příspěvků 27.09.18 13:12

Snažila bych se mu opakovat, že NAPŘED JSEM JÁ a PAK je jeho ruka. Že chci taky.
Když to nezmění, tak mu řekni, že když je tak aktivní, ať se předvede ještě jednou.
Podle mně je tohle dost blbý a není to k úplnému přecházení, když Ty máš taky zájem. Máš pak na vybranou, zda sama anebo zda angažovat jiného, když je on v práci.
Dala bych mu omezenou dobu na srovnání do normálu a pak už bych to brala tak, že ho prostě v posteli nezajímám - protože co jiného to taky je, když nezájem ?? a vzala bych externí příležitost. To ho srovná, když uvidí, že bude někdo jiný.
Ta jeho jistota, že nic neuděláš, mu dovolí s Tebou zacházet jakkoliv. Obvykle se to děje na rodičovské, když je žena doma - tak on si myslí, že je bezmocná. Jak kdy, řekla bych.

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 8765 příspěvků 27.09.18 13:14

Nebyl náhodou u porodu? Jestli nemá Madonin komplex.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 13:22

Mozna ze je jen linej na sex,rukou to ma tak nejak bez prace.

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 8765 příspěvků 27.09.18 13:24

Také mu možná teď po porodu nepřijdeš tolik atraktivní.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 13:33

Dekuji vsem za odpoved za pravopis se omlouvam nepisu ani nectu cesky normalne bydlim mimo ceskou republiku uz 20let

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19521 příspěvků 27.09.18 13:44

jak dlouho si po porodu a jak si na tom fyzicky?
Jestli máte novorozeně, tak nemusí se bát, že ti ještě ublíží třeba?
Jinak za mě, pokud chci s chlapem častěji spát, tak ho častěji „navštívím“ s tím, že budu já ta aktivní (pokud by se vymluvil na únavu).
Jinak by to chtělo zjistit i objektivní důvody, jestli toho v práci nemá neobvykle víc, má pocit, že na něm teď visí odpovědnost za rodinu a chce makat jak šroubek a už se mu nedostává sil :nevim:

Nicméně, jestli se vykrucuje z jasné odpovědi (ééé, není to jako bych ti zahnul, né?) tak možná to opravdu bude i o té atraktivnosti, jen je slušný a má tě rád a nechce ti ublížit, protože chápe, že pár týdnů po porodu nebudeš hvězda salónů…
Někteří chlapi to tak mají (né že by mi to nepřišlo povrchní, přestat spát se svou ženou kvůli pár kilům nadváhy), nebyl by bohužel první ani poslední :?

Lioness34
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 27.09.18 13:46

Heled a nepribrala jsi? Nebo třeba je to tím ze kojis… někdo na to muže být haklivy ve smyslu ze ho to nepřitahuje. Nesla bych na to nátlakem ale spis tzv od lesa - hezky upravena navonena… to ze to řeší takto mu nevycitej - rozhodne lepší než když by běhal za ženskými

Lioness34
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 27.09.18 13:47

@Mar__tanka1983 :palec:

Korela chocholatá
Kecalka 398 příspěvků 27.09.18 13:51

@LaPaloma jdeš na to podle mě zbytečně tvrdě. Že masturbuje není důvod pro to, aby si zakladatelka hledala milence. 8o Zvlášť když je po porodu.

Zakladatelko úplně souhlasím s @Lioness34 a dala bych tomu čas, to srovnáte. :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 13:57

Myslim ze vypadam dobre sam mi to rika jsem tri mesice po porodu. Pribrala jsem asi 8kg a to vse uz je pryc. Mozna to nerika uprimne ja fakt nevim myslim ze bych to poznala kdybych se mu nelibila zkusim se casteji upravovat ono to je tezky ale kdyz skoro nikam nechodim jen do skolky odnest starsiho syna a na tydenni nakup se upravim aby si zas nemyslel ze nekoho mam ja haha

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1734 příspěvků 27.09.18 14:16
@Korela chocholatá píše:
@LaPaloma jdeš na to podle mě zbytečně tvrdě. Že masturbuje není důvod pro to, aby si zakladatelka hledala milence. 8o Zvlášť když je po porodu.Zakladatelko úplně souhlasím s @Lioness34 a dala bych tomu čas, to srovnáte. :hug:

Důvod to není jen, když by měla zakladatelka sama dost a víc nechtěla. Ale je to jinak. Navíc od masturbace je krok k odzcicení.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Jílková je jak domina z 90. let, Máte slovo by mělo zmizet, míní kritik

Verbální „údernice“ Michaela Jílková (50) prý nemá se svým pořadem Máte slovo... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >