Holky po rozchodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lana25
Kecalka 373 příspěvků 28.03.19 09:44
Holky po rozchodu

Je tu někdo kdo prochazí rozchodem? po x letech? Co vam pomáhá, jak zvladáte? Pojďme se navzajem podpořit :hug: :(
Já budu řesit rozchod po 11 letech a asi mě to zabije. Byl můj nejbližší clověk a nějak se to rozes.alo. Ani nevím jak. Byly tam mouchy, ale myslela jsem, že my jsme silněší. No asi ne :mrgreen: :roll: ach jo a navíc je na mě hnusnej, chladnej. Je to divný.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 09:46
@Lana25 píše:
Je tu někdo kdo prochazí rozchodem? po x letech? Co vam pomáhá, jak zvladáte? Pojďme se navzajem podpořit :hug: :(
Já budu řesit rozchod po 11 letech a asi mě to zabije. Byl můj nejbližší clověk a nějak se to rozes.alo. Ani nevím jak. Byly tam mouchy, ale myslela jsem, že my jsme silněší. No asi ne :mrgreen: :roll: ach jo a navíc je na mě hnusnej, chladnej. Je to divný.

Ja to mela podobne muzu napsat soukromou spravu? Nechci to tady verejne resit

Lana25
Kecalka 373 příspěvků 28.03.19 09:50
@Anonymní píše:
Ja to mela podobne muzu napsat soukromou spravu? Nechci to tady verejne resit

jojo klidně

Premek_Orac
Závislačka 4980 příspěvků 28.03.19 11:17

@Lana25 Rozchod je vždy období určité nejistoty, i v nefungujících vztazích má člověk spousty hezkých zážitků, vzpomínek a investovaných opravdových citů…
Na druhou stranu, je to vždy příležitost. Příležitost zlepšit svůj život, neopakovat chyby, pokud se staly, a zkušenosti jsou ve vztazích k nezaplacení. Sama si můžeš uvědomit, co od patnera chceš jako opravdu důležité vlastnosti, a sama u sebe si můžeš uvědomit, co je zas na tvé straně za přednosti, které můžeš do vztahu přinést. A pak bych doporučil, abys hledala někoho, kdo bude mít rád tebe. Jak se říká - takovou, jaká jsi. nebude tě chtím měnit, nebo tě ,,vlastnit."
A že se nyní budou tvoje city, pocity a emoce bouřit? To je přirozené. Využij to ve svůj prospěch, poznej sama sebe.

Monikap3
Kecalka 381 příspěvků 28.03.19 12:21

Nemá smysl cancat o tom, že čas to zahojí, i když je to pravda :) Člověk má pocit, že umře a nic nedokáže pomoct. Já jsem po rozchodu měsíc a ačkoli to nebylo nic dlouhodobého a vážně jsem to brala jen já, bolí to jako čert :) Jestli chceš, napiš, můžeme si navzájem vylejt srdíčka. To jediný se mi osvědčilo spolu s tím zatraceným časem :hug:

Uživatel je onlinemrav
Nadpozemská drbna 27946 příspěvků 28.03.19 12:28

Máte spolu děti? Jedenáct let spolu - to je hodně. Na druhou stranu - pokud vám to spolu neklapalo, tak je dobře, že se rozhodl odejít. Ty si můžeš časem najít muže, se kterým budeš šťastná. Chce to čas a zapracovat na sobě. Já nechci tu být za moralistu - ale pro začátek bych ti doporučil změnu účesu. Ženská krása přece musí vyniknout… 8) :mavam:

Lana25
Kecalka 373 příspěvků 31.03.19 15:37

@mrav myslím, že jsem krasná :hug: když se upravím.

Váš příspěvek
Reklama