Nedívá nebo dívá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Liliana_24Nina
Povídálka 40 příspěvků 23.03.19 16:21
Nedívá nebo dívá

Ahoj holky… Můj přítel říká že se nedívá po jiných ženách, samozřejmé že mu nevěřím. I když… Nikdy jsem ho nenačapala.. Pořád mi říká že proč by to měl dělat. Že má mně, a to mu stačí. Jednou jak jsem porodila malou, ztratila jsem sebevědomí. Bylo léto, tak že jsem zárlila jak blázen. Pořád jsem mu říkala „Ty se určitě díváš na jiný!“ A on na to, že kolikrát měl možnost se podívat, a nepodíval. Za žádnou se prý nikdy neotočil. Jeho mamka mi to jako by i potvrdila. Řekla, že i když nebyl semnou, tak takovej nikdy nebyl. No nevím… Na interně je spíš víc „Podíval se na jinou“ než „Můj muž se nedívá na žádnou“

Máte nějaká taky takového doma? Určitě bych byla ráda kdyby jo. Ať aspoň vím že takovej není, a že takovej ani nemusí být. :hug:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
toma0105
Kecalka 287 příspěvků 23.03.19 16:26
@Liliana_24Nina píše:
Ahoj holky… Můj přítel říká že se nedívá po jiných ženách, samozřejmé že mu nevěřím. I když… Nikdy jsem ho nenačapala.. Pořád mi říká že proč by to měl dělat. Že má mně, a to mu stačí. Jednou jak jsem porodila malou, ztratila jsem sebevědomí. Bylo léto, tak že jsem zárlila jak blázen. Pořád jsem mu říkala „Ty se určitě díváš na jiný!“ A on na to, že kolikrát měl možnost se podívat, a nepodíval. Za žádnou se prý nikdy neotočil. Jeho mamka mi to jako by i potvrdila. Řekla, že i když nebyl semnou, tak takovej nikdy nebyl. No nevím… Na interně je spíš víc „Podíval se na jinou“ než „Můj muž se nedívá na žádnou“Máte nějaká taky takového doma? Určitě bych byla ráda kdyby jo. Ať aspoň vím že takovej není, a že takovej ani nemusí být. :hug:

Bože,to zas někdo nemá co dělat.Neřešte kraviny… :pocitac: :pocitac:

Tichošlápek
Extra třída :D 14304 příspěvků 23.03.19 16:28

Můj se kouká, já se taky koukám. Co je na tom špatného? :)) můžeš mu koupit takové ty klapky pro koně, aby neměl roupy. Nebo to brát rozumně a neřešit takovou blbinu

Jančakecalka
Generální žvanilka 23343 příspěvků 23.03.19 16:28

Podle mě, každej chlap se podívá na jinou ženskou, ikdyž je zadanej ;)

Liliana_24Nina
Povídálka 40 příspěvků 23.03.19 16:28

@toma0105 pro mne tohle kravina není. Nechci prostě aby můj přítel byl takový, to je vše ;)

Paola21
Závislačka 4057 příspěvků 23.03.19 16:30

Tak jestli se podívá nebo nepodívá je jedno ne? Důležité je, že to u toho skončí a nepodvádí tě. :nevim: Osobně si myslím, že každý chlap se rád podívá.

ivašot.
Echt Kelišová 7925 příspěvků 23.03.19 16:30
@Liliana_24Nina píše:
@toma0105 pro mne tohle kravina není. Nechci prostě aby můj přítel byl takový, to je vše ;)

a ty se po pěknym chlapovi nepodíváš? Já teda jo a zadaná jsem šťastně už víc jak 20 let.

chaela
Ukecaná baba ;) 2097 příspěvků 2 inzeráty 23.03.19 16:31

Na koukání nevidím nic špatného. Já sama se podívám na pěkného muže. Ne že bych se přímo otacela, jak to bývá ve filmech, ale ty oči tam prostě zabloudí. A neznamená to, že bych svého muže nechtěla nebo nemilovala. Předpokládám, že i on se podívá, když může, ale opět, nic víc za tím nehledám.

splendis
Kecalka 432 příspěvků 23.03.19 16:31

Přečti si to po sobě a schvalne jestli ti to přijde normální co resis. Divá se na jinou?mě tvrdí ze se nediva na jinou, ale já mu říkala se určitě diva na jiný 8o jako sory to je na mne moc

Tichošlápek
Extra třída :D 14304 příspěvků 23.03.19 16:32

@Liliana_24Nina jaký takový? Ze se podívá na hezkou ženu a tím to skončí? Jen mu to zakazuj, hlídej ho a žárli. Nejlepší cesta jak místo dívání se si začne rovnou hledat jinou

Sůvička80
Kecalka 349 příspěvků 23.03.19 16:33

Ježíš, samo že se dívá, to je normální a přirozené. Děláme to všichni. Taky když vidím pěkného chlapa, tak se podívám a neznamená to, že ho hned za rohem svedu :mrgreen: . Jestli žárlíš jen na to, že se kouká, no potěš. Kouknout se není nevěra a kdo tvrdí, že se nikdy nedívá tak lže ;) . Jako kdyby se otáčel za každou sukní a komentoval jak je krásná a třeba i pískal, tak to by bylo už přes čáru, ale normální „nevinné“ kouknuti je v pohodě.

ivašot.
Echt Kelišová 7925 příspěvků 23.03.19 16:33
@splendis píše:
Přečti si to po sobě a schvalne jestli ti to přijde normální co resis. Divá se na jinou?mě tvrdí ze se nediva na jinou, ale já mu říkala se určitě diva na jiný 8o jako sory to je na mne moc

a ještě to řeší s jeho matkou, to už je úplně na palici

Liliana_24Nina
Povídálka 40 příspěvků 23.03.19 16:34

Já se po jiným fakt nepodívam…

splendis
Kecalka 432 příspěvků 23.03.19 16:35

@Liliana_24Nina chápu ale on není tvůj majetek. A jestli si myslíš a veris ze nekouka tak ver ze by nebyl asi normální a něco by na něm bylo špatně. Každý se podívá na krásnou ženskou nebo krásného chlapa.

carola
Kelišová 7492 příspěvků 23.03.19 16:35
@Liliana_24Nina píše:
Ahoj holky… Můj přítel říká že se nedívá po jiných ženách, samozřejmé že mu nevěřím. I když… Nikdy jsem ho nenačapala.. Pořád mi říká že proč by to měl dělat. Že má mně, a to mu stačí. Jednou jak jsem porodila malou, ztratila jsem sebevědomí. Bylo léto, tak že jsem zárlila jak blázen. Pořád jsem mu říkala „Ty se určitě díváš na jiný!“ A on na to, že kolikrát měl možnost se podívat, a nepodíval. Za žádnou se prý nikdy neotočil. Jeho mamka mi to jako by i potvrdila. Řekla, že i když nebyl semnou, tak takovej nikdy nebyl. No nevím… Na interně je spíš víc „Podíval se na jinou“ než „Můj muž se nedívá na žádnou“Máte nějaká taky takového doma? Určitě bych byla ráda kdyby jo. Ať aspoň vím že takovej není, a že takovej ani nemusí být. :hug:

Tak tohle je blbost na entou. :mrgreen: Rozhodně se nikdy na jinou nepodíval,to se vůbec nemusíš bát. :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama