Skládá se kočár s dítětem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.19 09:12
Sklada se kocar s ditetem

Kocarek kupovany v 12/17 08/18 poslan k reklamaci- skladal se za jizdy

zamitnuto.. neco tam udelali dotahli nebo tak, ale pry se jim to nestalo.
pak jsem kocarek prodala a pouzila ho po reklamaci asi 5×.
po vraceni z reklamacky byl. kocar odeslany bez protokolu, musela jsem si volat co a jak…a vyzadala si, aby mi vysledek reklamace odeslali.

ted mne kontaktovala nova majitelka, ze se jim kocarek rozlozil s novorozencem!

jsem totoalne nas… a budu to resit… ale nevim jak.

majitelka obchodu rika, ze jsme ho soatne skladali, rozkladali ale je to lez stal nam v predsini, malokdy byl rozlozeny.

pak vcera zas tvrdila nove majitelce, ze jsme ho ani nereklamovali. nastesti mam protokol..
zadne reklamace na tyto kocary pry nemaji, reklamaci ji pry zamitnou.

nemuzu najit znalce, je mi pani lito, nevim jak to resit.

dekuji.

Reakce:
smudlinky
Závislačka 2677 příspěvků 276 inzerátů 21.03.19 09:17

zkuste se obrátit na COI, urcite poradí co se da delat.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65570 příspěvků 21.03.19 09:22

No, slusnosti by bylo, kdybys pani za kocar vratila penize a vzala si ho zpet, neb si o te vade vedela. A pak ho bud zahodit nebo redit znalce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.19 09:25

@j.a.n.i1 rocar mi vratili s tim, ze je v poradku…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.19 09:26

@j.a.n.i1 kocar mi vratili s tim, ze je v poradku…

jindra.kytka
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 21.03.19 09:55
@Anonymní píše:
@j.a.n.i1 kocar mi vratili s tim, ze je v poradku…

To nevadi, je to tvůj boj, viděla jsi sama, že kočár nebyl hned úplně O.K. a přesto jsi ho prodala dál. Opravdu je slušnost paní vrátit peníze a svůj boj přenášet na ní. To že je ti paní líto je ji k ničemu. Takže pokud se chceš zachovat čestně a „nekazit si karmu“, vrat ji peníze a s reklamaci bojuj dál ty sama.

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 8165 příspěvků 21.03.19 09:59

Pokud jsi kupující zamlčela, že byl kočár reklamovaný a měl vadu, měla by jsi jí vrátit peníze. Pokud by totiž došlo k soudnímu sporu, byl by rozsudek ve tvůj neprospěch. Věděla jsi, že se vada při reklamaci neprojevila a proto ji ani nemohli opravit, stejně jsi kočárek prodala s vědomím a zamlčením jeho vady. Evidentně jsi se chtěla problémového kočárku zbavit a jen jsi doufala, že to projde a vada už se neprojeví. Tohle se prostě nedělá. Navíc nová majitelka kočárek reklamovat nemůže, protože ho zakoupila jako bazarový a na něj se už žádná záruka nevztahuje.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.19 11:15

tak bud ten kocar je ok nebo neni. a pokud neni tak snad by nezamitli reklamaci…

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 8165 příspěvků 21.03.19 11:39
@Anonymní píše:
tak bud ten kocar je ok nebo neni. a pokud neni tak snad by nezamitli reklamaci…

Pokud se jim tam ta vada neprojevila, tak ji nemohli posoudit a opravit. Bohužel jak vidíš, tak ta vada je tam pořád a maminka, co ho koupila, ho reklamovat nemůže. Jí ho ani k reklamaci nepřijmou. Nechovej se jako svi.. a vrať jí peníze.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.19 12:45

jdu volat na d test a coi

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65570 příspěvků 21.03.19 14:45
@Anonymní píše:

Jasne a proto ses ho rychle zbavila, co…

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 288 příspěvků 21.03.19 14:48

Chápu Vaše rozhořčení, ale být mnou, tak bych opravdu vrátila peníze a bojovala s reklamací sama.

Váš příspěvek
Reklama