Homeopatika na denní spánek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lencaaa.v
Stálice 57 příspěvků 21.03.18 10:21
homeopatika na denni spanek

Krasny den damy :) snad se tu najde nekdo kdo ma zkusenost a poradi. Vsude pouze ctu o homeopatikach na nocni spanek, nejpouzivanejsi je sedalie, premyslim, ze ji poridim, ale de o to, ze u nas neni ani tak problem s nocnim spanim jako spis s tim dennim, ten bych potrebovala prodlouzit aby si odpocinul. Mate nekdo s necim zkusenost? Dekuji moc. A jeste dotaz, neni ta sedalie navykova? Hodne jsem cetla ze po vysazeni to byla katastrofa u deti…

Reklama

Reakce:

cverunka
Ukecaná baba ;) 2423 příspěvků 21.03.18 10:41

Ona homeopatie je trošku složitější, než jen něco koupit v lékárně. Poradila bych se s homeopatkou, aby „léčbu“ vyladila přímo na míru. Já s dcerkou řešila homeopatii na noční spaní a dostala nco úplně jiného než všude omílanou Sedalii + ještě nějaký substituční lék podle typu člověka. Zabralo to, ale po asi 4 měsících to účinkovat přestalo. :nevim:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance začaly tréninky a něco navíc. Kdo se dá letos dohromady?

Nové díly pořadu StarDance se nezadržitelně blíží, známé české osobnosti... číst dále >

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama