Najednou nespí v kočárku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  17.03.18 15:18
Najednou nespí v kočárku

Ahoj všem,
prosím o radu. Mám 6-ti měsíční miminko. Od narození problém se spaním přes den, pak se naučila od šestinedělí spinkat odpo v kočárku, takže dennodenní vycházky a já si u toho i odpočinula. Ale poslední týden je to katastrofa, v kočáru usne tak na 30min, pak začne řvát jak blázen a já musím letět domů. Nevím, co se stalo. Jenže doma mi neusne ani v postýlce. Je unavená, mne si očka, ale nespí. Zkoušela jsem položit do postýlky a pustit kolotoč - řev, uspávat na rukou- řev, vztekání…Do večera je to pak očistec, protože od 3 do 7 do večera, než jde normálně spát, tak jen řve. Už nevím, co s ní. :-(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

awesomeone
Stálice 90 příspěvků 8 inzerátů 17.03.18 15:40

U nás v nouzi funguje fén nebo vysavač ;)

Uživatel je onlinevertunka
Závislačka 4022 příspěvků 17.03.18 15:44

Co nositko/satek??

Anonymní  17.03.18 15:49

Zkoušela jse. I bílý šum atd. Nic…Něco se asi muselo stát, že se jí najednou nechce ani v tom kočáru

Helileli
Ukecaná baba ;) 2364 příspěvků 17.03.18 16:08

Že by zuby?
Mladší syn přestal spát v kočáru ve 3 měsících, zkrátka najednou vůbec nemohl zabrat, pomohl šátek, v něm chrnel hned.
Pokud bych měla jistotu, že dítě nemá hlad, žízeň, v pline, neboli bříško, přičítala bych to zubům.

Anonymní  17.03.18 16:17
@Helileli píše: Že by zuby?
Mladší syn přestal spát v kočáru ve 3 měsících, zkrátka najednou vůbec nemohl zabrat, pomohl šátek, v něm chrnel hned.
Pokud bych měla jistotu, že dítě nemá hlad, žízeň, v pline, neboli bříško, přičítala bych to zubům.

Tak to je dost možné :/ Ale jak to udělat, aby si nějak odpočinula?

Helileli
Ukecaná baba ;) 2364 příspěvků 17.03.18 16:28
@Anonymní píše:
Tak to je dost možné :/ Ale jak to udělat, aby si nějak odpočinula?

Já myslím, že některé děti si ty zoubky protrpi a prorvou a neuděláš nic :nevim:
Může jím vadit ta poloha ležmo, hlava a tím pádem dásně se víc prokrví. Proto i zubům může pomoci šátek či nosítko, dítě spí s hlavou nahoře.
Obecné můžeš dát chlazená kousatka, homeopatika, nedávat moc teplé jídlo, nedávat moc kyselé ovoce, při zoubcich dítě víc slini a může mu být soufl od žaludku. A hlavně se snaž zůstat klidná, i to může dítěti pomoci, když ty budeš ta skála, která se nenechá strhnout k nenalade a nervozitě.

awesomeone
Stálice 90 příspěvků 8 inzerátů 17.03.18 16:44

A co zkusit klín do kočárku pod hlavičku? Malej mi na rovne ploše spát v kočárku nechce. Přitom mu to doma problém nedela.

Anonymní  17.03.18 18:36
@awesomeone píše:
A co zkusit klín do kočárku pod hlavičku? Malej mi na rovne ploše spát v kočárku nechce. Přitom mu to doma problém nedela.

Jako že bych jí zvedla pod hlavou?

Anonymní  17.03.18 18:38

Holky a je možný, že by to mohla mít z příkrmů? Že by jí třeba zlobilo zažívání? Teď jsme s nimi totiž začali…A navíc jsem teď při koupání zjistila, že se mi trochu na těle osypala. Je možný, že by jí to zatím ještě nesedělo?

Anonymní  17.03.18 19:15

???

awesomeone
Stálice 90 příspěvků 8 inzerátů 17.03.18 19:36

S příkrmy Ti neporadím, zatím plne kojím a pomalu davam ochutnávat. Jinak ano, zkus v kočárku zvednout trochu pod hlavou. Bud se prodávají zdravotni klíny nebo to nektere kočárky umožňují.

s.y.p.t.a
Kecalka 465 příspěvků 17.03.18 21:37

U nás to bylo také tak. Najednou si malý vzpomněl, že prostě v kočárku nebude. Před tím tam krásně spal několik měsíců a najednou nic. Řval a řval. Po nějaké době jsme se zase ke kočárku vrátili. Mně tedy spal přechodně doma v naší velké posteli. Ale je třeba vysledovat, kde by se mu líbilo - šátek, hacka, baby vak…

Anonymní  18.03.18 08:33
@awesomeone píše:
S příkrmy Ti neporadím, zatím plne kojím a pomalu davam ochutnávat. Jinak ano, zkus v kočárku zvednout trochu pod hlavou. Bud se prodávají zdravotni klíny nebo to nektere kočárky umožňují.

Kočárek mi zvednout jde, takže určitě vyzkouším :) Děkuji

awesomeone
Stálice 90 příspěvků 8 inzerátů 05.04.18 07:09
@Anonymní píše:
Kočárek mi zvednout jde, takže určitě vyzkouším :) Děkuji

Jak to dopadlo? Máme najednou s kočárkem stejný problém :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Prachařová na Instagramu: Na rozdíl od jiných je autentická a nedokonalá

Agáta Prachařová postuje radost z rodinného setkání a je jedno, že je to... číst dále >

Nejlepší kámošky z paláce: Proč vznikly tyto dvojice a má Meghan výhodu? Vysvětlíme

Od dob královské svatby Meghan Markle a prince Harryho se ohledně královské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

Reklama