Reklama

Najednou nespí v kočárku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 15:18
Najednou nespí v kočárku

Ahoj všem,
prosím o radu. Mám 6-ti měsíční miminko. Od narození problém se spaním přes den, pak se naučila od šestinedělí spinkat odpo v kočárku, takže dennodenní vycházky a já si u toho i odpočinula. Ale poslední týden je to katastrofa, v kočáru usne tak na 30min, pak začne řvát jak blázen a já musím letět domů. Nevím, co se stalo. Jenže doma mi neusne ani v postýlce. Je unavená, mne si očka, ale nespí. Zkoušela jsem položit do postýlky a pustit kolotoč - řev, uspávat na rukou- řev, vztekání…Do večera je to pak očistec, protože od 3 do 7 do večera, než jde normálně spát, tak jen řve. Už nevím, co s ní. :-(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

awesomeone
Kecalka 137 příspěvků 17.03.18 15:40

U nás v nouzi funguje fén nebo vysavač ;)

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 17.03.18 15:44

Co nositko/satek??

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 15:49

Zkoušela jse. I bílý šum atd. Nic…Něco se asi muselo stát, že se jí najednou nechce ani v tom kočáru

Helileli
Závislačka 2849 příspěvků 17.03.18 16:08

Že by zuby?
Mladší syn přestal spát v kočáru ve 3 měsících, zkrátka najednou vůbec nemohl zabrat, pomohl šátek, v něm chrnel hned.
Pokud bych měla jistotu, že dítě nemá hlad, žízeň, v pline, neboli bříško, přičítala bych to zubům.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 16:17
@Helileli píše: Že by zuby?
Mladší syn přestal spát v kočáru ve 3 měsících, zkrátka najednou vůbec nemohl zabrat, pomohl šátek, v něm chrnel hned.
Pokud bych měla jistotu, že dítě nemá hlad, žízeň, v pline, neboli bříško, přičítala bych to zubům.

Tak to je dost možné :/ Ale jak to udělat, aby si nějak odpočinula?

Helileli
Závislačka 2849 příspěvků 17.03.18 16:28
@Anonymní píše:
Tak to je dost možné :/ Ale jak to udělat, aby si nějak odpočinula?

Já myslím, že některé děti si ty zoubky protrpi a prorvou a neuděláš nic :nevim:
Může jím vadit ta poloha ležmo, hlava a tím pádem dásně se víc prokrví. Proto i zubům může pomoci šátek či nosítko, dítě spí s hlavou nahoře.
Obecné můžeš dát chlazená kousatka, homeopatika, nedávat moc teplé jídlo, nedávat moc kyselé ovoce, při zoubcich dítě víc slini a může mu být soufl od žaludku. A hlavně se snaž zůstat klidná, i to může dítěti pomoci, když ty budeš ta skála, která se nenechá strhnout k nenalade a nervozitě.

awesomeone
Kecalka 137 příspěvků 17.03.18 16:44

A co zkusit klín do kočárku pod hlavičku? Malej mi na rovne ploše spát v kočárku nechce. Přitom mu to doma problém nedela.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 18:36
@awesomeone píše:
A co zkusit klín do kočárku pod hlavičku? Malej mi na rovne ploše spát v kočárku nechce. Přitom mu to doma problém nedela.

Jako že bych jí zvedla pod hlavou?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 18:38

Holky a je možný, že by to mohla mít z příkrmů? Že by jí třeba zlobilo zažívání? Teď jsme s nimi totiž začali…A navíc jsem teď při koupání zjistila, že se mi trochu na těle osypala. Je možný, že by jí to zatím ještě nesedělo?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 19:15

???

awesomeone
Kecalka 137 příspěvků 17.03.18 19:36

S příkrmy Ti neporadím, zatím plne kojím a pomalu davam ochutnávat. Jinak ano, zkus v kočárku zvednout trochu pod hlavou. Bud se prodávají zdravotni klíny nebo to nektere kočárky umožňují.

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 17.03.18 21:37

U nás to bylo také tak. Najednou si malý vzpomněl, že prostě v kočárku nebude. Před tím tam krásně spal několik měsíců a najednou nic. Řval a řval. Po nějaké době jsme se zase ke kočárku vrátili. Mně tedy spal přechodně doma v naší velké posteli. Ale je třeba vysledovat, kde by se mu líbilo - šátek, hacka, baby vak…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 08:33
@awesomeone píše:
S příkrmy Ti neporadím, zatím plne kojím a pomalu davam ochutnávat. Jinak ano, zkus v kočárku zvednout trochu pod hlavou. Bud se prodávají zdravotni klíny nebo to nektere kočárky umožňují.

Kočárek mi zvednout jde, takže určitě vyzkouším :) Děkuji

awesomeone
Kecalka 137 příspěvků 05.04.18 07:09
@Anonymní píše:
Kočárek mi zvednout jde, takže určitě vyzkouším :) Děkuji

Jak to dopadlo? Máme najednou s kočárkem stejný problém :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >