Homeopatika - viburcol, pomůže na spaní?

928
27.11.19 16:09

Homeopatika-viburcol, rada.

Ahojky,

Mám 13měs. chlapečka. Vždycky mi v noci hezky spal, má režim a ten dodržuje a vyžaduje.
Spí/spal od 19-20 až do 7 rána. Budil se mi max na dudlíka tak 2× za noc. Teď poslední měsíc to je ale katastrofa, je neklidnej, pořád se kroutí, kňourá, brečí. Zabere a za hodinu zas to samý. Vstáváme teď s manželem i 10× za noc. Přes den spí normálně, hoďku dopo a cca 2 hoďky odpo po ó. Zkoušela jsem už jedny homeo camilia na růst zubů, protože si myslim že jde o zuby, ale bez výsledků. Dneska jsem na doporučení koupila viburcol.
Máte někdo kdo se zabýváte homeo nebo kdokoliv další rady či zkušenosti?
Díky díky. :think: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14822
27.11.19 16:32

Homeopatika jsou předražený cukr. To je jasný, že nezabraly. Cca měsíc zpátky byl na idnes dost pěkný článek, který velmi dobře a pochopitelně vysvětloval princip jejich výroby.
Návyky dětí se mění. Pokud máte dítě ve společné ložnici, dejte ho do samostatné místnosti. Je možné, že ho tušíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
928
27.11.19 16:42

@nozu
To jsem už udělala.

Co se týče toho co kde psali, víte já už nevim, čemu věřit a čemu ne. Jsem ze všech stran přehlcená informacemi a nespočtu názorů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
662
27.11.19 17:45

@MiruMac
Jestli myslíš, ze to jsou zuby, zkus chamomillu, Camilla a Viburcol jsou homeopaticky paskvily - mixy, které žádný homeopat nepoužívá, obsahují více homeopatik, o kterých se předpokládá, ze často pomůžou. Jenže často se prebíjí frekvence jednotlivých léků, někdy pomůžou, ale často ne a navíc při častějším podávání mohou způsobit umělý problém.
Jinak homeopatika nejsou cukr, ten je jen nosič, funguji jinak než chemické léky a poslední dobou mam pocit, ze se k homeopatii vyjadřují nejčastěji jen ti, kteří ji vůbec nerozumí.
Pokud nezabere chamomilla - je to nejčastější lék na zuby, tak je potřeba hledat jiný lék, nejlépe přes homeopata :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
928
27.11.19 18:04

@garda Super, děkuju konečně za super radu. :potlesk: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu