Přetažené miminko přes den

3
26.11.19 16:19

Přetažené miminko přes den

Zdravím maminky,

mám doma 7 týdenní holčičku a už pár týdnů bojujeme se spaním (hlavně přes den).
Většinou to probíhá tak, že se malá nají (používáme UM), potom si chvilku povídáme, hrajeme si a jak vidím, že by chtěla spinkat, snažím se, aby zabrala (chovám ji, protože přes den v postýlce sama nezabere, nebo ji dám do šátkyu, případně jdeme ven s kočárem - pokud počasí dovolí). Bohužel ne vždy všechno zabere a malá se potom přetáhne a je ubrecena a nevím, co s ní dělat :-(

Nemáte nějaké rady a typy, jak s tím skoncovat? Jak ji uspat dřív, než se přetáhne (když nezabere ani jedna ze zmiňovaných možností)? Nebo jak uspat takhle přetažené miminko? :nevim:

Předem děkuji za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1794
26.11.19 17:35

Bílý šum. U nás zabíral fén zapnutý v místnosti, kde jsem uspávala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
26.11.19 17:44

@zuzikka Šum už jsme také zkoušeli a bez úspěchu :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
564
27.11.19 09:28

U nás zabírá strkat dudlík, dokud neusne. Spí v jezdící postýlce, takže chvíli popojíždím sem a tam, než usne, to taky pomáhá. Ale trvá to max pět minut, pak je tuhej. :nevim: Ale na každé miminko může platit něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
564
27.11.19 09:30

Ještě mě napadá, u vás bych možná zkusila dát spinkat hned po kojení. Možná jak si s ní potom hraješ, tak ona má hodně podnětů před spaním a pak nemůže zabrat. Takže spíš si hrát před kojením, pak nakojit a pak spát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
27.11.19 12:20

@Anett.taa
@zuzikka
Dudlik strkam (hlavně večer běhám snad každých 5 minut, dokud neusne). Dnes zkouším ještě jednou ten šum a uspávání hned po krmení a vypadá to snad trošku nadějně. Dopoledne mi usla na hodinku a teď snad už spí taky (I když třeba ještě půl hodinky sebou šila v postýlce).
Děkuju za rady ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
27.11.19 22:51

Met na pameti, ze tak male dite nevydrzi vzhuru dil jak 1,5 h plus minus samozrejme. A zacit ji zklidnovat jeste drive nez zacne byt unavena. Povidani a hrani v tomto veku je unavi dost rychle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat