Hořovicko, Berounsko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alík
Echt Kelišová 7863 příspěvků 29.12.09 21:14
Hořovicko, Berounsko

Ahoj maminky, není tady nějaká z tohoto kraje? Já jsem z Neumětel bydlíme tu krátce, nikoho tu neznam a tak nemám s kym pokecat a vyjít na procházku s kočárkem. :mavam:

Reakce:

lllucie
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 29.12.09 22:05

Ahoj, my jsme ze Zdic, mam triletou a sedmiletou holcicku, na materske budu jeste rok, takze casu mame haba dej:-)

Alík
Echt Kelišová 7863 příspěvků 29.12.09 22:47

Lucko, jé tak to je kousek :-D Do Zdic chodíme strašně rádi do Pizzerky :mrgreen:

lllucie
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 30.12.09 15:17

ouje:-) pizzerka:-) zrovna vcera mi manzel privezl odtamtud pizzu…Ted mame celkem frmol, ale po novem roce, bychom se mohli domluvit a sejit se na pokec…?

Alík
Echt Kelišová 7863 příspěvků 30.12.09 20:01

skvělý nápad! :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Afghánistánu padl rotný Tomáš Procházka. Byl to sympaťák, který miloval psy

Útok v provincii Herát, při němž zemřel dvaačtyřicetiletý rotný Tomáš... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >