Reklama

SR-Kosice a okoli

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 07.12.09 14:04
SR-Kosice a okoli

Ahojte maminy,
jsem ceska bydlici na slovensku a zajimalo by me jestli tu najdu nejakou maminku bud cesku nebo slovenku z okoli Kosic…
Piste piste… :dance:

Reklama

Reakce:

Barbarella75
Kecalka 278 příspěvků 07.12.09 16:00

Tak to je dobrá výměna. Jsem Slovenka,bydlím v Praze a pocházím z Košic a okolí :lol:
Snad si zvyknu.. 8-o Měj se hezky. B

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 08.12.09 12:22

Ahoj, no to je dobre…ja si zvyknout nemuzu, to je hrozne se odstehovat tak daleko…je to strasna zmena, ale snad se vratim zpatky… :mrgreen:

Caty 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.09 19:11

AHoj, já jsem taky češka bydlící v SR, ale v Bratislave, přestěhovali jsme se sem s manžou leto v září z Vídně. Škoda, že košice jsou z ruky.

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 06.01.10 10:38

ahoj, no to je skoda..tak daleko jako ja se ani nikdo nestehuje.je to hodne z ruky no.doufam zu tu nrbudeme moc dlouho.pripadam si tu jak na konci sveta… :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >