Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Najde se nějaká na klábosení? ![]()
ahoj nejsem sice uz tehulka ale jsem z moravskoslezskeho kraje
jestli nevadi ![]()
Ahojík já jsem z Karviné, rodit budu už v lednu, takže to mám za pár:-) a jak jsi na tom ty těhulko wewiku:-)
Zdravím ![]()
vůbec nevadí, koukám že máš krásnou holčičku
odkud přesně jsi?
belavue : taky zdravím
no já jsem teprve v počátcích, ale vůbec na sobé nepoznávám že jsem těhule. Špatně mi vůbec není, spíš naopak… Už se musíš hrozně těšit na mimi vid?
Já jsem z Nýdku, to je 10km od Třince. Ale z Havířova mám kluka
Teď už je ale u mě.Ale jsem tam často. Kolik ti je let?
Čaute holky ![]()
Je teda zatím těhule nejsem ( teda nevím, čekám jestli přijde mrcha nebo budu testovat za pár dní ), ale až se teda těhulí stanu, ráda bych se za vámi přidala. Rezervuji si tu tedy místečko
Jsem z Ostravy ![]()
wewi : já se hrozně těším na miminko…strašně jsem si přála holčičku, to se mi splnilo,navíc těhotenství mám na pytel, takže už se ledna nemůžu dočkat
i když se docela bojím…
včera jsem měla poslední hodinu na cvičení tzn. příprava k porodu…fakt to letí no ![]()
jinak přítel byl taky z havířova a přesídlil za mnou do karviné ![]()
myšánek : Tak to držím palec at k nám co nejdřív zavítáš
a nebo už tu zůstaň
![]()
je mi 32 a luc je moje treti je tak to je fajn ze jezdite do havirova
muzem udelat srazika
holky nevíte jak si mám přidat svoji fotku do profilu??? nějak mi to nejde..udělala jsem nějaké album, ale chtěla bych mít tu fotku v profilu…
Wewiku - děkuji za držení palečků
Já tady na vás budu koukat, ať se taky dozvím, co mně čeká a nemine ![]()
holky , muzu nakukovat? jsem ostravacka, tehotna a toho casu v UK…ale na Severni Moravu nedam dopustit a moc se mi styska…
ahoj jenom pojd
a kde ste kdo? me uz mala spinka nevim na jak dlouho ![]()