Těhulky z moravskoslezského kraje

4066
1.12.09 13:24

Těhulky z moravskoslezského kraje

Najde se nějaká na klábosení? :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1922
1.12.09 13:27

ahoj nejsem sice uz tehulka ale jsem z moravskoslezskeho kraje :wink: jestli nevadi :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1268
1.12.09 13:31

Ahojík já jsem z Karviné, rodit budu už v lednu, takže to mám za pár:-) a jak jsi na tom ty těhulko wewiku:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4066
1.12.09 13:32

Zdravím :mavam:
vůbec nevadí, koukám že máš krásnou holčičku :) odkud přesně jsi?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4066
1.12.09 13:35

belavue : taky zdravím :mavam: no já jsem teprve v počátcích, ale vůbec na sobé nepoznávám že jsem těhule. Špatně mi vůbec není, spíš naopak… Už se musíš hrozně těšit na mimi vid?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1922
1.12.09 14:07

jsem z havirova :wink: a ty?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4066
1.12.09 14:13

Já jsem z Nýdku, to je 10km od Třince. Ale z Havířova mám kluka :-D Teď už je ale u mě.Ale jsem tam často. Kolik ti je let?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3086
1.12.09 14:13

Čaute holky :mavam:
Je teda zatím těhule nejsem ( teda nevím, čekám jestli přijde mrcha nebo budu testovat za pár dní ), ale až se teda těhulí stanu, ráda bych se za vámi přidala. Rezervuji si tu tedy místečko :lol: Jsem z Ostravy :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1268
1.12.09 14:16

wewi : já se hrozně těším na miminko…strašně jsem si přála holčičku, to se mi splnilo,navíc těhotenství mám na pytel, takže už se ledna nemůžu dočkat :lol: i když se docela bojím…
včera jsem měla poslední hodinu na cvičení tzn. příprava k porodu…fakt to letí no :-)
jinak přítel byl taky z havířova a přesídlil za mnou do karviné :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4066
1.12.09 14:17

myšánek : Tak to držím palec at k nám co nejdřív zavítáš :palec: a nebo už tu zůstaň :-D :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1922
1.12.09 14:23

je mi 32 a luc je moje treti je tak to je fajn ze jezdite do havirova :wink: muzem udelat srazika

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1268
1.12.09 14:23

holky nevíte jak si mám přidat svoji fotku do profilu??? nějak mi to nejde..udělala jsem nějaké album, ale chtěla bych mít tu fotku v profilu…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3086
1.12.09 14:34

Wewiku - děkuji za držení palečků :lol: Já tady na vás budu koukat, ať se taky dozvím, co mně čeká a nemine :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9394
1.12.09 19:19

holky , muzu nakukovat? jsem ostravacka, tehotna a toho casu v UK…ale na Severni Moravu nedam dopustit a moc se mi styska…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1922
1.12.09 19:23

ahoj jenom pojd
a kde ste kdo? me uz mala spinka nevim na jak dlouho :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová