Hračky či dárky na vánoce

27.8.21 12:17

Hračky či dárky na vánoce

Holky co jste kupovali za dárky ať už k narozeninám nebo na vánoce pro dvou létě dítka?
Mám syna a nemám vůbec představu co na Vánoce :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7147
27.8.21 12:28

Lego, knihy, Teepee stan - tohle mají rádi, postavíš doma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6254
27.8.21 12:31

Tady se připíchnu. Dcera dostala učící věž, kouzelné čtení, vlackodrahu, kulickovou drahu, knížky. Teď to všechno ma a my absolutně netušíme co k Vánocům a narozeninám pro syna :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34458
27.8.21 12:36

Knížky, mašinkodráha, autíčka všeho druhu. Ven odrážedlo. Dítě z toho rozum nemá, raduje se i z dárkového papíru na obalu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
656
27.8.21 12:37

Už sou vánoce? 8o Ja nakupují 22 až 23.12 :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7147
27.8.21 12:37

Koupila jsem nášlapné kameny - je to z umělé hmoty a dost si s tím vyhrají

odkaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1084
27.8.21 12:40
@DanielaD píše:
Koupila jsem nášlapné kameny - je to z umělé hmoty a dost si s tím vyhrajíodkaz

Pet tisic za sest kamenu? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25847
27.8.21 12:41

Duplo, vláčkodráhu, puzzle/vkládačky, vodové omalovánky, prstové barvy, koloodrážedlo, nějaká bytelná auta, štosovcí a motorické hry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7147
27.8.21 12:41
@Villanelle píše:
Pet tisic za sest kamenu? 8o

je to pouze odkaz, najdi si levnější, mají různé tvary, menší, větší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mrg
83
27.8.21 12:44

K narozkám dostal koloběžku pro nejmenší, různé knížky, vodové omalovánky, Lego duplo, maly bagr, traktor, motorku, letadlo, balon… Bylo toho celkem dost a na několikrát, má velkou rodinu 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24326
27.8.21 12:47

Syn bude mít na Vanoce letos dva roky, kupuju Duplo a knížky k Albi tužce (to teda budou mít napůl se starším, ale hrajou si s tím oba). Jinak má všechno. Plus nějaké praktické dárky jako oblečení atak, to dostávají každý rok. Letos to chci zminimalizovat a hlavně chci něco, co nezabere místo, takže ty knížky, lego, pak ještě koupím nějakou deskovou hru (ale to bude spíš pro toho staršího, mladsi zvládá tak člověče s mojí asistenci), hru na Xbox (opět spíš pro staršího, mladší má svůj hrackovy ovladač a jen si myslí, že taky hraje :mrgreen: ). Hlavně letos nechci nic objemného, loni to byla kuchyňka, nádraží, obchůdek, tabule a už není kam šlápnout. Jinak mi napadá třeba koloodrazedlo nebo tříkolka, pokud nemáte, to sme taky kupovali loni. Pak nechci nic co dělá bordel, loni to byl kinetický písek, sice super zábava i pro to batole, ale pak abych vysavala komplet celý byt :D možná ještě přihodím nějaké hotwheels autíčka, ty teď u mladšího hodně jedou, na takovém tom koberci se silnicí si s tím vyhraje fakt dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3745
27.8.21 12:47

Play doh, kinetický písek, nějaké samolepkove sešity třeba z řady Malý zajíček od Svojtky, desková hra třeba s krtkem (Moje první hra myslím)?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1084
27.8.21 12:52
@DanielaD píše:
je to pouze odkaz, najdi si levnější, mají různé tvary, menší, větší…

Nebylo to proti tobe, kazdy si muze utrácet jak chce za co chce, o tom žádná, ale celkem mi to vyrazilo dech teda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7147
27.8.21 12:55

@Villanelle
v pohodě, já to chápu :)

kameny jsou dražší hračka, já to vždy koupím co je potřeba, pak dávám babičkám, aby nemusely běhat po obchodech, nebo nekupovaly zbytečně co nechceme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9664
27.8.21 13:06

@Terezkapupi Věděla jsem čím si asi tak hraje, na co koukat v hračkárne a sám si tedy řekl co chce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat